Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Stejšn

Je trochu bizarní hodnotit Televizní Noviny na filmovém webu, ale budiž. Na Nováckém zpravodajstí nesnáším - krom příšerného prznění češtiny a honbou za senzacemi - hlavně tzv. "ilustrační záběry". A za klasickou frázi "když ráno pan X.... to ještě NETUŠIL..." by zasloužili nafackovat. To je fakt HNUS. ()

Lennie

Zaujalo mě, že i Televizní noviny se dají hodnotit. Nu, jsou tak říkajíc "akčnější" než ty na ČT, jenže nemají takovou zpravodajsou hodnotu. Každá reprtáž navíc končí stereotypním: "Více na tn.cz". A co se týče moderátorů, raději pomlčím...nemusela bych se vyjadřovat slušně ()

wlk1

Někdo by jim měl sdělit, že dělají zprávy, aby zapomněli na dramatickou/plačtivou hudbu, zdůrazňování svých "zásluh" a věta "Náš štáb zachránil." mi už totálně pije krev. Lidský hyenismus nezná hranic. ()

angel.CZ odpad!

Na fecebooku jsem v trefné skupině ,,TV NOVA má rasistické a neobjektivní zpravodajství´´ Co ode mne tím pádem čekáte za hodnocení ?? ()

donnovann

Koukneme na pár vražd, krádeží, pak zjistíme že pan Novák našel obrovskou houbu, jaká mláďata se v zoo narodila a to je tak celé...ještě že každý večer můžu pochytit tolik důležitých informací... ()

Astinas odpad!

Pamatuji se, že na střední jsme to rozebírali se sociologem a došli jsme k závěru, že tyhle televizní noviny nejsou televizní noviny v tom provopočátečním smyslu. Všechny smutné zprávy podtržené písní Requiem for dream jsou následně znehodnoceny zprávou o sedmi narozených koťatech, tím Nova sděluje divákovi, že ne vše ve světě je tak hrozné v podstatě nelogicky znehodnocuje zprávy důležité, když ještě k tomuto klišé přičtu napěchovaný dekolt několika "sličných" moderátorek lezoucí z tv je to jen čistě výdělečná fraška. A co nejvíc nesnášim je konec těchto televizních "zpráv" kdy nastává onen "vtipný" rozhovor, co čeká diváka za filmy na večer (jakoby si nikdo nekupoval program) a do toho přijde sporťák s něčím, co by mělo přispět vtipnému rozhovoru, tohle vše je jen komedie, která má říci, že Nova je jedna velká rodina dělající práci pro rodiny sledující právě tyto noviny. Zapálit, zničit a zahrabat. ()

BeeEsh odpad!

Vrchol zpravodajství dominuje s důležitými zprávami o tom, že se v zoo narodilo další mládě čehokoliv, že pan Dvořák našel za sněhu houby, nebo že se paní Nováková vyžívá ve sbírání strouhátek. A to jsem ještě nezmínila báječné moderátory, kteří se přebreptnou div né v každé druhé větě. Korunu Televizní noviny nasadily ve chvíli, kdy se v mínus patnácti stupních pouštěli do profesionálního pokusu, zdali voda zmrzne. Nemohu vynachválit ani to, že vysílají stejný sestřih "informací" pomalu čtyřikrát denně. Alespoň si to stihnou na "Noční televizní noviny" prozkoušet. Nejhorší je, že to lidé stále ještě sledují a určitě jsou odvázaní z legendární hlášky " Více na tn.cz...." ()

Richie1 odpad!

Černá kronika ... čím horší, katastrofičtější, bestiálnější či morbidnější zprávy, tím lépe. Navrch okořeněné bulvárem. Pokud bych chtěl vidět svět černě, tak se stačí občas kouknout na novácké zprávy. Nejsmutnější je, že mají stále velkou sledovanost - nechápu to. Výborný komentář - Radek99 ()

marek29

Naštvali mě ale nehorázně! Tou zmrznutou vodou ještě ne, ale jak stojí na straně cikánů za každých okolností a tím, že mají Anonymous za hackery ve sklepě tak s nima končím - neseriózní bulvární snůška kydů, na kterou se nedá dívat! Zlatý události.. ()

GordonCZ

Stačí, když slyším: "Pojďte se s námi podívat, co dnes vyšlo ve Vašich televizních novinách" a už dávám palec dolů. Jedna hvězdička maximálně tak za Borhyovou a investigativní reportáže ve stylu "co se stane s vodou při teplotě -15°C". ()

rob_troy odpad!

Klišé a klišé a klišé a klišé a taky uhelně černej čert Koranteng. Počasí, který snad z 80ti% nikdy nevychází (jejich léto rovná se déšť) a živé vstupy u kterých v jednom kuse selhává technika a neprofesionální výkony reportérů mně kolikrát opravdu rozesmějou. Radši žádné ,,Televizní voloviny". Radši už vůbec nic. ()

Havala

Novácké krimi Zprávy Extended cut! Výsledky poslední etapy Tour de France se sice prakticky nedozvíte, zato dostanete přesnou informaci o tom, kolik mrkví pomrzlo Mařence Novákové z Mokré Lhoty. Fotogalerii pomrzlé zeleniny najdete na TN.CZ. ()