Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Mikakel

Kdyby kolikrát nedělaly z komára velblouda, a nekecali tam hovadinky,bylo by to mnohem lepší... PS: Nejlepší co jsem kdy viděl z TN, bylo když moderátorka dělala z nás lidí kretény tím, že řekla, PODÍVEJ TE SE NA TO, CO SE STALO S LAHVÍ VODY,KDYŽ VENKU POD NULOU . ZMRZLA !!! :-O Njn, A já jsem si myslel,že z toho bude coca-cola.... fakt brutus... :) ()

Ani. odpad!

Pro mě osobně naprostá ztráta času, snad i televizní noviny na Prima Family obsahují důležitější informace než na Nově. Televizní noviny mají sdělovat důležité novinky z domova a ze světa a ne bezduché zveličené žvatlání o ztraceném pejskovi či o (v pořadí Xté) okradené babičce.Od reportérů neslyším pomalu nic jiného než "ee" a nespisovnou mluvu. I když na druhou stranu, člověka jejich snažení někdy opravdu pobaví. ()

PetrKai

Poslední dobou je to jen černá kronika. Od té doby, co čas natáhli o nějakých cca 20 minut, stojí to za prd. ()

freddyreddy

Co proti tomu všichni máte? Vždyť je to náhodou vynikající komedie! Kdo by to byl řekl, že voda bude zamrzlá při -15 stupních celsia, že kokos se rozbije když ho shodíme dolů z 5. patra. Ovšem záhada namazaného chleba marmeládou si u mě zaslouží i tu 5. hvězdičku! ()

chrustie odpad!

Tohle by měli zakázat a Novu zavřít. Debilní moderátoři s naprosto debilními nápady. U některých reportáží mě překvapuje, že ti lidé naprosto netrpí studem a jsou ochotni jít do takových extrémů, že v celoplošné TV veřejnost přesvědčujou, že v mrazech se z vody stává led. Vážení, kdo na tohle čumí, je tragéd. ()

Sakulnikov

Zprávy čtu jinde na internetu, případně sleduju čt24 nebo podobné zahraniční kanály, tedy proč sledovat večerní zpravodajství? Pro mě to je rychlé shrnutí všeho důležitého ze světa i z domova, které mi buď ukáže, co jsem minul, nebo zasadí do jiného kontextu, aniž by se zabředlo do hluboké analýzy. Televizní noviny však přidávají něco navíc - jistou formu zvrácené zábavy. Jejich snaha ze všeho dělat drama, na všechno mít inspektory i pobaví a přitom se dozvím to stejné, co na Primě nebo v Událostech, ale nemusím se dívat na vážné tváře. Zvláště Prima nabízí stejný infotainment, ale tváří se jako lepší a to mi prostě nesedí. Konečný plusový bod pro Televizní noviny je začátek v 19:30 - je to pohodlnější než v 19:00. Prodloužením na víc jak půl hodinu však velice utrpěly. ()

only_serials

Nechápu proč se to tady hodnotí, ale nevadí... pro tu srandu dám jednu hvězdu za legendární "bábu pod kořenem" (viz. Youtube..) ()

Kokutek odpad!

Zprávy alá Nova : Řidič jel opilej, Novák se otrávil houbama, Gott je na dovolené, v jedné trafice se povídalo...zajímavý asi jako online sledování zrání sejra. ()

Vivian odpad!

Ne moc povedená parodie na zpravodajství. Namísto informací a věcných komentářů "senzační" záběry podbarvené dramatickou nebo tklivou hudbou (podle toho, jaké emoce chceme u diváka vzbudit - protože tady nejde o informace, nýbrž o to, abychom diváka dojali, dožrali nebo vyděsili), reportáže s nulovou informační hodnotou, přímé vstupy z recepce televizní budovy (nepochopila jsem smysl vstupů, při nichž reportér stojí dole ve vstupní hale nebo kdesi na střeše... proč nemůže normálně přijít do studia? Kdyby ovšem přinášel nějaké opravdové informace...), záplava slov bez obsahu, hluboké výstřihy, lesklé oblečky, hektary nahé vysolárkované kůže, pompézní přehlídka nejdrsnějších autohavárií, násilních trestných činů a "tklivých lidských příběhů," které vždy vyvolají "vlnu solidarity," a projev, v němž jazyk český dostává večer co večer na hřbet karabáčem... Mno, tenhle komentář je asi ztráta času, on to asi vidí každý, kdo má sluchové a zrakové orgány propojené s mozkem. ()

Neklan006

někdy neposlouchám obsah ale jen sleduji nesmyslný pohyb rukou toho jejich Reje, rovná tam nějaký neexistující papíry, je to hrozná švanda ()

Lisa odpad!

už není rok 1995 haló.....nechápu jak se na tohle může někdo dívat a považovat to za náhradu zpravodajství... hodně to o této zemi vypovídá....a bohužel nic dobrého... opravdu horší než odpad ()

Vilde odpad!

Zdroj velmi hodnotných informací – tak například jsem se dověděl, že voda při minus patnácti stupních během několika hodin zmrzne, že slůně pořád nechce pít mléko od své matky, že pan Novák našel obrovskou houbu a že Iveta Bartošová souloží s tím a tím. TV nova asi považuje své diváky za úplné kretény. ()

fimler

Ano je to debilita, ale rád se na tuto debilitu dívám a rozhodně nevěřte všemu co se tam řekne!!! NEJHORŠÍ REPORTÁŽE:pád kokosu z 5 patra,žena která se zasekla pod kořenem(lekla se a přestala mluvit! -_-),melouny s přilbou házejí z metru na zem(když nemáme přilbu hlava se nám roztřískne na 50 kousků a když ji máme jenom nám hlava praskne!),z vody se v mínus 15C stal led(objev roku nova nás má za dementy!) ()

nattyxh odpad!

Kdybych měla napsat co všechno je tady špatně tak bych psala hodně dlouho. A nechci plýtvat svůj čas psaním co mají změnit, protože stejně s tim názory diváků nic neudělají... :) ()