Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Madhuri

Nechápu proč se ještě někdo zabývá tak nedůležitými a zbytečnými tématy jako Islámským státem, migrací, leteckými katastrofami,světovými epidemiemi, válkami a přírodními katastrofami když jen ubírají místo tak podstatným reportážím jako že se zjistilo že psi čůrají na východ, že hasiči zachraňovali kozu ze střechy, že bába uvízla v lese pod pod kořenem, kolik se narodilo nových štěňat a koťat nebo již legendární reportáž experta Ládi Hrušky o tom proč padá chleba namazanou stranou dolů...Nesmíme samozřejmě zapomenout na hodnotné informace o tom co se stane dnes v Ulici/Ordinaci/ *doplň libovolnou srajdu z Novy, případně co dnes dělaly české celebritky... ...Na Nově je zkrátka jak se zdá "okurková sezóna" po celý rok... ()

mojma79

Duvod proc TV Nova nesledovat. Ubohe, prachbidne, a ve finale Mrackova reporterkou??? Ta musi obsoulozit hodne ze tam maj nekoho, kdo nezna artikulaci, Cesky jazyk, moderovani a nevi kam koukat. Ne ne ne. 1* za Reye ()

Jsem_Uprimny odpad!

Sračky, sračky, sračky, a hele něco co mě opravdu zajímá - více na tn.cz. "Píča, píča, píča, kunda, hovno, čůrák, chleba namazanej syflem, chleba namazanej hovnem, kunda, píča, píča." ()

kobras5 odpad!

Televizní noviny dlouhodobě nesleduji, protože kvalita šla rapidně dolů za poslední řadu let, jen se jednou za rok podívám na Silvestrovský speciál. Každopádně po včerejším fiasku si to nic víc než Odpad nezaslouží. Už se člověk ani pořádně nezasměje "trapným" momentům redaktorů a jestli si někdo z redakce myslí, že nadávky mohou být vtipné, měl by se jít léčit. ()

The_God odpad!

Jakékoliv zprávy jsem přestal sledovat asi v roce 2008 a od té doby jsem mnohem klidnější a vyrovnanější. Nechápu, co lidi nutí sledovat takovou blbost, jako jsou zprávy. Osobně jsem jim začal říkat VML (Vraždy-Mordy-Loupeže). Vzhledem k tomu, že když se "přijde" na nějakou korupční aféru, tak se stejně zamete pod stůl a prd se stane. Je to asi jako se zkorumpovanými celníky, kterým kartely sem tam prozradí nějakou svoji menší zásilku, kterou úspěšně pak celníci odchytnou a vesele se pokračuje dál. O českém zpravodajství mám tedy to mínění, že je to akorát vládou a korporacemi zkorumpovaný nástroj k manipulování s lidmi a ne strážce demokracie, jak se rádi někdy nazívaj. Velebnosti, du blejt. ()

werxix odpad!

Motto které by se k této relaci hodilo : "hlavně at se lidé nepřestanou bát !!" Tato publicistická fraška je opravdu živoucím důkazem jak je důležité lidi strašit a hlavně upřednostňovat zlé zprávy. Na(ne)štěstí se to snaží vždy zachránit zprávou z nějaké Zoo kde se narodilo nějaké další mimčo .... ()

JP84 odpad!

Tohle nejsou zprávy. Tohle je jako si sednout na půl hodiny k výusti splaškové kanalizace a nechat si na obličej tíct to největší svinstvo, co den dal. Docela by mě zajímalo, co si o tom myslí samotní moderátoři a redaktoři. Baví je vyrábět takový hnůj? Nebo to byli jen naivkové, kteří snili o práci na televizní obrazovce, a teď se litují jak dopadli? Docela se mi líbil jeden šot z loňských silvestrovských TN, kdy jeden z redaktorů natočil parodickou reportáž na to tzv. živé vysílání, jež se zabývala naprostou Hovadinou. Ta reportáž byla to nejlepší, co jsem v TN za poslední roky viděl a naprosto vystihovala, o čem TN vlastně jsou: o hovadinách. ()

Jack_F.

Vůbec se nevyjadřuju k tomu, jestli je Nova politicky korektní(není). Ale každopádně její zprávy jsou neprofesionální, až parodické. No ale vzhledem k tomu, že jsou tak blbé, až jsou vtipné, tak dám hvězdu. Ráčkující terénní pracovníci, pokusy ala jestli voda při nula stupních zamrzne, bába pod kořenem a jiné perly z toho dělají skvost pro vtipná videa...tak nakonec i ty dvě, zábava je to mnohdy dobrá a občas se i něco člověk doví. ()

vooddoo odpad!

Trapní moderátoři, každá zpráva je velice zveličována, živé vstupy, kdy jim kolikrát nejde mikrofon nebo přeskakuje obraz... U některých zpráv chtějí uměle vyvolat lítost, nekteré jsou úplně zbytečné, jako to zvířátko na konci. Jako dítě jsem na TN koukala, už jsem ale naštěstí v tomto ohledu zmoudřela a pochopila hrůzu celé stanice TV NOVA. Ještě že alespoň ty formule dávají i na STV... No nic, dávám odpad a nemyslím, že se to někdy změní. ()

PrezidentRickS. odpad!

Hele, možná to byla na jednu chabou hvězdičku, ale to, že to protáhli o dalších dvacet minut a za celou tu dobu nepadne jediná seriózní zpráva, je opravdu na poblití a rozkopání televize. Jestli někdo považuje za zprávu to, že nějaká babka našla metrového hřiba, že nám informační tabule fast foodů lžou o tom jak moc jsou vzdálené od dané prodejny, že v každém díle jsou nejméně 3 zprávy o postižených, nepovažujte mě za necitlivého, ale tohle do takto pojmenovaného pořadu nepatří. Melou tam sračky a servírujou nám to k večeři.... ()

Nerdvana odpad!

Kýbl neověřených hnusáren, bulvárního póvlu a tuny make-upu. Nejnižší hodnocení za do nebe volající snahu udělat z českého diváka mermomocí debila. ()