Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

StrixCZ odpad!

Novácký recept na negativní programování obyvatelstva. Na každém rohu vrazi, zloději, teroristi, "nepřizpůsobiví" násilníci, choroby, globální oteplování... Ano, strach je mocným nástrojem - a nejlepším ospravedlněním pro jakákoli zvěrstva a zločiny proti lidskosti, které jsou následně páchány "v našem zájmu" a "pro naši ochranu". Smutné na tom je, kolik (často i velmi inteligentních) lidí tuto stále zjevnější skutečnost nevidí (nebo spíš nechce vidět) a každý večer si tyhle koncentrované výkaly pouští přímo do žil. Případně žijí v naivní představě, že tato podoba "zpravodajství" (rozuměj masová manipulace veřejným míněním) je výhradní doménou TV (z)Nova (viz např. zdejší hodnocení Událostí - nevím, jestli se mám smát nebo brečet =P). Jinak něco pro odlehčení - dokonale to vystihnul Karel Hynek v pořadu Na stojáka =D http://www.youtube.com/watch?v=h84hfRa1HXA ()

hony23

Zatímco konkurenční Prima alespoň dělí zpravodajství na Zprávy, Krimi zprávy a bulvár, Nova si s tím hlavu neláme a předkládá nám šílený mix všeho dohromady. S reportéry Blesku tak pronásleduje Džambulku po Itálii, do toho směs autonehod a mordů všeho druhu a jako třešinka na dortu objevné reportáže, že za mrazu se voda mění v led a že na přechodu v Dejvicích svítí zelená 6 vteřin. Naprosto nesmyslně nás neustále přepojují na reportéry v terénu, abychom se nakonec dozvěděli, že se více dozvíme na webu tn.cz. ()

Paserak

Napropsto mě fascinuje ubohost některých příspěvků. Jindy zase důležitost resp řazení zpráv. Naposledy bylo důležitejší řešit jestli je "burčákomat" automatem na částečně zkvašený vinný mošt či podobné nesmysly než rozpad české politické scény či plánovaný útok na Sýrii. To žasnete. Odpad! ()

mrsin odpad!

Nejhorší zpravodajství v ČR je zároveň tím nejsledovanějším. Smutná to vizitka českého národa... ()

WhiteFloyd odpad!

Už to tu bylo napsáno asi hodněkrát, ale stejně si taky zanadávám. Je až neuvěřitelné čemu na Nově říkají zpravodajství, možná tak prvních deset minut říkají něco jako zprávy, poté většinou rozpatlávají blbosti, které se zpravodajstvím nemají moc společného. Dělají z komára velblouda, říkají lidem co chcou slyšet, ne to co je pravda, znovu objevují fyzikální zákony a to vše je samozřejmě prokládáno nesmyslnými živými vstupy. Nevím jak vybírají moderátory, ale u moderátorek jde hlavně o vzhled a pokuď možno, aby vám jejich prsa lezli až do obýváku. Je to znásilnění zpravodajství. ()

FOndra odpad!

spousty negativních a katastrofických zpráv. Podkresová hudba, která nemá ve zprávách co dělat. Koktající amatérští moderátoři, kvanta zbytečných reportáží např. o tom, že v mrazu zmrzne voda apod... A nyní se podíváme na paní, které se dnes zatoulal pes :D každý den rádoby dojemná chvilka s hudbou Adelle. Po půl hodině vražd a tragédií se pudem kouknout do Zoo na nějaké roztomilé zvířátko... Na konci novin nám Ray oznámí co se bude dít dalším díle nejhoršího českého seriálu v historii. (samozřejmě z produkce Novy) . Dnes už dokonce vysílají v novinách i přípravu receptů !!! Odpad přátelé ()

R.I.S.A

Nejvíc mě tam dostávaj tim co se stalo v ulici nebo ordinaci, to bych se posral smíchy, ale spíš mě to víc nasere než rozesměje, nejvíc reportáž byla se zaraženou babkou za stromem nebo jak zamrzá voda při - 20 atd atd jedna * za kunďičku Ochotskou :* ()

RealHonza

Nemůžu říci, že by snaha TV Nova o to upoutat lidi u tohoto zvláštního pořadu (prý to má být zpravodajská relace) byla marná, ba naopak! Pokud se zaměřím na jednotlivé smysluplné reportáže, tak jsou asi poutavější než u konkurence, ale co se týče míry informací v nich, je to přesný opak. Možná bych byl ochoten dát i 3 hvězdy, ale mé občasné sledování přestalo v době, kdy se tento pořad prodloužil, prskla do něj reklama, začali se na všechno dávat odkazy, že si to můžu pustit na jejich webu a dávat pravidelně nesmyslné reportáže ať už na vlastní trapné pořady a seriály nebo o tom, co máme v zadku. Dnes je z toho silně populistická reality show, která se snaží dojmout dojemnými příběhy, udržet diváka občasnými relativně relevantními reportážemi, pobavit reportážemi s mírou vysvětlení jako pro pětileté dítě a vsunout divákovi cílený zkreslený názor nebo jiným způsobem ovlivnit. Za to se pak tento pořad nemůže divit, že má spoustu hodnocení "odpad!", vzhledem k tomu, jaké má TV Nova zázemí a finanční prostředky by z této zpravodajské relace mohla být opravdu kvalitní relace, bohužel opak je pravdou a TV Nova se snaží jet pouze na prachy a dávat nenákladné populistické kraviny, které bohužel lidé bezmyšlenkovitě sledují jako stádo ovcí. ()

Mejdzula odpad!

Bóže...od chvílie, co všude slyším, že je to opravdu naprostá imbecilita, tak to neuvěřitelně vnímám sám. Ale i přes tu všechnu zhovadilost, inspektory, živé vstupy (které jsou tak neuvěřitelné zbytečné) si to doma vždycky hezky pustíme a koukáme...už jsem se vlastně naučil tu debilitu odfiltrovávat... ()

MTA odpad!

Když se chcete dozvědět jak vypadají záchody v kempu na Rozkoši u České Skalice, nebo Vás zajímá, proč zmrzne voda při -15°C, nebo proč padají tousty namazané marmeládou na zem, tak Televizní noviny jsou pro Vás ta pravá volba... Ověřené fakta jsou tam rarita, nestranné reportáže taky, takže těch 30 nebo 40 minut se dozvíte jenom to, o čem jsem psal výše. Více na TN.cz ... :D ()

mara30 odpad!

Zpravodajství, které mě vždy vytočí do nepříčetnosti. Ukazuje lidskou hloupost naší společnosti a malosti. Hlavními zprávami dne jsou: postižené děti, kterým nova pomáhá(bože , ta je hodná) a roztomilé zvířátka. Celý pořad moderuje Ken A Barbí v těch nejslušivějších oblečcích. Po shlédnutí se máte chuť zastřelit. A přesto jsou to nejsledovanější zprávy.. ()

Monster_Kill odpad!

Tohleto zpravodajství fakt stojí za pořádný výkal, nejen že váš občas na obrazovce vystraší ten jejich bubák. Trvá to půl hodiny a k tomu půlka tohoto času jsou nesmyslné reportáže o tom, že zmrzne voda v -15 °C nebo že se kokos rozbije pádem z desátého patra. Občas to někdy završí Láďa Hruška. ()

Atten odpad!

Na tohle se nedá koukat ani s vypnutým zvukem. Sere mě na tom naprosto všechno. Ani navečeřet se u toho nemůžu, měl bych vředy - vypínám televizi. Sračka všech sraček. Radši komedii s Paris Hilton, než zprávy na tomhle zkurveným kanálu. Bohužel - jaký diváci, takový zpravodajství... ()