Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Komedie

USA, 2009, 93 min

• Mike.Myers

Tento film mi celkově nedal nic nového.. Film podle mě nemá nápad, zábavu a hlavně herecké výkony, které mi přišli podprůměrné mě donutily dát hodnocení : Odpad(1.8.2013)

• freddy

Toto nevýrazné pokračování legendární komediální teenage série sice nabízí pár zajímavých a vtipných scén, ve výsledku však ale není ničím jiným než vařením z vody. Chyba je už v castingu, hlavní hrdinové jsou naprosto nevýrazní a snadno přehlédnutélní a absolutně nezapamatovatelní, takže si vůbec nezískali mé sympatie ani můj zájem. Co se týče děje filmu, tak tam mi to přišlo z určité části jako okopírovaný první díl Prciček, stejné proslovy, stejné myšlenky, zkrátka jsem měl chvílemi pocit, jako bych se koukal spíše na remake prvního dílu nežli na pokračování nějaké série. A výrazný počet dívek nahoře bez to opravdu nezachrání. Ale co se alespoň trochu povedlo, to byla scéna v kostele (ta byla prostě úžasná), scéna v obchodě se spodním prádlem a scéna s mrtvou prostitutkou. A samozřejmě scény s bráchou hlavního hrdiny, který byl u všech jeho průserů a stihl je zaznamenat. Takže jen za těchto několik vtipných scén jsem ochoten udělit filmu alespoň částečně ucházející hodnocení v podobě podprůměrných dvou hvězd. A ještě si neodpustím jednu poznámku. Hrozně mi vadilo, že hlavního hrdinu dabuje Filip Švarc, který daboval v prvních dílech Prciček Jasona Biggse. Docela se mi to díky tomu pletlo s těmi původními díly Prciček, ale to je jen detail, který nepromítám do celkového hodnocení filmu.(27.5.2012)

• Ded@M@tes

Jak už jsme si v posledních pár letech zvykli, kdysi relativně vtipné komedie o "..." se z kin přesunuly pouze na DVDčka. A je tomu tak dobře, protože (co si budeme nalhávat) se jedná o nevýrazný plevel. Kupříkladu sedmý díl se vrací k proslulé knize, která leckomu posloužila jako zdroj informací pro "poprvé". Bude to stačit k zábavě? Myslím si, že až natočí 10 prcičky, tak už to bude tak ubohé, že to bude vyložená ztráta času. Kniha lásky nenabízí tolik vtipných scén jako předchozí díly, ale celkově moc akce taky nenabídne, příběh je prakrticky stejný jako vždy. Jediné co to má společného se všemi prcičky je herec: Eugene Levy, ten tu asi nikdy nebude chybět. ( Hodnocení: 3/10 )(9.1.2010)

Tak tady máme další díl "prciček" určených rovnou na DVD a ono je to na výsledku tak trochu znát. Ne trochu, ale o něco víc. Jenže je tu jedno pozitivum, které tomuto pokračování hraje do karet, tím je fakt, že je mnohem povedenější než předchozí dva uhozené díly. Nemá smysl se nějak hlouběji rozepisovat o ději, protože vůbec celý film působí dojmem jako by se pracovalo s neexistujícím scénářem a vše se vymýšlelo a dotvářelo až na place. Jde tedy o to, že trojice studentů "high school" narazí náhodou v knihovně na legendární bibli lásky, ve které jedni studenti shromažďují své sexuální zážitky, aby je pak mohli předat těm druhým studentům a jejich rady a nápady jim dopomohli ke sbalení těch největších krásek na škole, ale protože je bible shodou okolností poškozená, musejí ji studenti pracně přepisovat a spojit se i s Eugenem Levym, který je jejím autorem a jako jediný zachraňuje čest původního obsazení série, protože i Stiflera tu dost nevýrazně nahradil jiný herec. Zkrátka scenárista David H.Steinberg se při psaní scénáře moc nepředřel. Ústřední trojice Bug Hall, Kevin M.Horton a Brandon Hardesty je celkem snesitelná, ale dívčí obsazení je oproti nim až moc nesympatické. Beth Behrs, Melanie Papalia, Louis Lytton, Cindy Busby nebo Jennifer Holland jsou vážně kravky a nevím, co na nich ti troubové viděli, ale asi je fascinovalo, že jim ve finále ukázali prsa, protože nic jiného na nich nebylo, Ovšem účast Rosanny Arquette, Thomase C.Howella, Stevea Railsbacka nebo Kevina Federlinea potěšila, stejně tak i soundtrack s Katy Perry či Fallout Boy. Co se týče gagů, jsou zde zastoupeny v hojné míře, a to v rozpětí od povedených (stodolarovka, pozvracená kráska, orální sex s postarší kanadskou prostitutkou a jeho následky) až po ty vyloženě hrozně trapné a zbytečné (znásilnění Stiflera losem nebo kondom v pivu) a nesmím zapomenout na to, že řada gagů je dost obehraných a už nefungují tak, jak by měly, protože opakovaný vtip přestává být vtipem. Celkem jsem se bavil, ale doporučuji už v sérii nepokračovat. Příští díl už by se totiž určitě dostal do odpadních vod a to by byla škoda. 50%(1.1.2010)

• teutates

Nehorázna pi*ovina... je až smutné ako tieto ďalšie trápne série špinia dobré meno klasiky... koľkokrát tu padne Stifler a rôzne iné známe tváre a ako sa to snaží nadväzovať... omg. Trápne, nechutné ešte raz trápne, hlúpe... proste takto nie. Niekto by to už mal zaraziť - už dosť, už nie! The Book of Love... what the fuck is this? 1/10 za Jessicu Drake, pretože aj porno ma viac rozumu a nadväznosti ako toto.(6.12.2009)