Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Komedie

USA, 2009, 93 min

• Terva

Kniha lásky byla velice vyčpělá, fádní a totálně zmuchlaná od neustálého používání.(11.11.2012)

• Arkos

Další díl Prciček pokračuje ve stejném trendu jako předchozí díly, není v žádném případě lepší, ale ani o mnoho horší. Kdo předchozí díly viděl, tak ví co ho čeká - hodně polonahých slečinek, pár fekálních scén a hodně vtípků, kdy některé jsou povedené a jiné jsou trapné.(18.2.2010)

• Kopik

Tak já, že jsem k takovýmto filmům docela tolerantní a k Prcičkám vůbec, ale toto už šlo absolutně vedle. Nesympatičtí herci, totálně podělaný soundtrack, stokrát omýlané vtípky, absolutně o ničem děj - prostě tento díl se z celé série povedl absolutně nejméně. Jestli se objevily možná dva světlé momentíky, tak je to hodně. Dost slabota.(8.12.2009)

• heyda

Co si zaslouží moji hvězdičku? Přemýšlel jsem a vypíchnu asi ty holky, který podle mě museli sesbírat po celých spojených státech, protože taková koncentrace sexy holek není možná ani v ČR a to už je co říct. No a velice se mi líbily závěrečné titulky a hudba. Takže 1 moc pěkná hvězdička.(9.4.2010)

• Hrabka

Nebýt některých megatrapných scén (stará kurva, sob), tak by to byla jen hloupá teen komedie, na kterou se dá dívat. Ale některé scény jsou vážně úplně odporné a antivtipné. Nechápu, co si jako autoři myslí, tomu se snad ani Amík nemůže zasmát. Naopak pár věcí se ve filmu povedlo, některé scény fajn, hlavně ona posvátná kniha z prvních dílů přináší příjemné provázání s nejlepšími díly Prciček. Herci nic moc, ale co bychom taky chtěli. Holky pěkné a některé dokonce i přirozeně pěkné. Film měl potenciál na to, aby překonal předchozí dva nejmarnější díly, ale nakonec to dopadlo téměř podobně. 40%(1.3.2010)