Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (video film)

American Pie Presents: The Book of Love

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Komedie

USA, 2009, 93 min

• Cappuccino

Nebudem to dlho odkladať a tak na rovinu. American Pie:The Book of Love je jedna veľká primitívna sračka. Dokonca ani dievčatá už niesu to, čo bývali. Séria prcičiek pre mňa definitívne skončila po tretej časti. Už dlhú dobu som nedal filmu odpad, pretože si stojím za tým, že na každom z nich bolo treba aspoň kúsok námahy, ale dnes urobím razantnú zmenu. Do budúcna by si mal John Putch (kto to s prepáčením do puče je?) brať žiarivý príklad z takého Fired up.(26.3.2010)

Soundtrack David Lawrence: 1. Oh Yeah ,2. Hot N Cold ,3. Hypnotik ,4. Kitty Kitty Bang Bang ,5. Something In Your Mouth ,6. Sexy Little Thing ,7. Smoke Alarm ,8. Dance, Dance ,9. Turn It Down(10.6.2011)

• teutates

Nehorázna pi*ovina... je až smutné ako tieto ďalšie trápne série špinia dobré meno klasiky... koľkokrát tu padne Stifler a rôzne iné známe tváre a ako sa to snaží nadväzovať... omg. Trápne, nechutné ešte raz trápne, hlúpe... proste takto nie. Niekto by to už mal zaraziť - už dosť, už nie! The Book of Love... what the fuck is this? 1/10 za Jessicu Drake, pretože aj porno ma viac rozumu a nadväznosti ako toto.(6.12.2009)

• - Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. Škola East Great Falls je Centennial Secondary School v Coquitlamu a lanovka na horách je lanovka na Grouse Mountain severně od Vancouveru. (Cheeker)

• - Dievčatá majú tričká s nápisom Blazers - je to hokejový tým Oklahoma City Blazers. (Dzusta)

• - Eugene Levy je jediný herec, který se objevil ve všech sedmi dílech série Prci,prci, prcičky. (Pumiiix)