Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Komedie

USA, 2009, 93 min

• Terva

Kniha lásky byla velice vyčpělá, fádní a totálně zmuchlaná od neustálého používání.(11.11.2012)

• Marek1991

Siedmy diel o tejto sexistickej sérii pre mladých, ktorá bola zo začiatku vtipná, svojrázna a svojimi špecifikami sa stala nezabudnuteľnou. Veľa filmov, či seriálov sa snažilo na ňu nadviazať, snažilo sa vyťažiť z toho, čo vyvolala, ale poväčšine to boli len nechutné sexistické komerčné filmy. Tento diel medzi ne, napriek tomu, že je z tejto série, zapadol. Už som cítil, že je to také nasilu, téma je prakticky vyčerpaná, aspoň teda toto určite nič nové neprinieslo a zábava klesla veľmi nízko. Človek to už asi pozerá len pre tie pekné dievčatá, tému sexu, školstvo, či spomienky. Tento film bol naozaj nezáživný.(20.4.2012)

• ScarPoul

Zabijak. Nie v tom zmysle, že by som si chcel vystreliť mozog, ale je to na zaplakanie, čo sa so sériou Prcičiek stalo. Tento diel, je absolútne zbytočný. Síce sa snaží o prepojenie s pôvodnými filmami, ale nefunguje to. Stále je to o parte týpkov, ktorým sa stávajú trapasi, potom prídu k obrovskej životnej pravde, ktorú mali celý čas pred nosom a nakoniec všetci svorne zasunú a vyberú sa do dospelého sveta ako dospelý a múdry ľudia. Lenže to by sa ešte dalo prekúsnuť. Pretože film sa príliš nesnaží hrať na niečo iné ako infantilné soft porno. Lenže akonáhle tam prídu počítačové efekty - viditeľné hlavne pri digitálnom losovi - jednoducho je niečo v neporiadku. Postava Stiflera, zbytočná, neznesiteľná a nevysvetlená. Síce sa jednalo o troch sympatických chalanov a tri fajn baby, ale celé to bububu okolo prvého sexu, nebolo ničím invenčné a skôr nudilo ako bavilo. Diel, ktorý sa snažil vrátiť na začiatok a pritom zabudol, že v rámci série je o niekoľko tried nižšie.(28.3.2012)

• Hrabka

Nebýt některých megatrapných scén (stará kurva, sob), tak by to byla jen hloupá teen komedie, na kterou se dá dívat. Ale některé scény jsou vážně úplně odporné a antivtipné. Nechápu, co si jako autoři myslí, tomu se snad ani Amík nemůže zasmát. Naopak pár věcí se ve filmu povedlo, některé scény fajn, hlavně ona posvátná kniha z prvních dílů přináší příjemné provázání s nejlepšími díly Prciček. Herci nic moc, ale co bychom taky chtěli. Holky pěkné a některé dokonce i přirozeně pěkné. Film měl potenciál na to, aby překonal předchozí dva nejmarnější díly, ale nakonec to dopadlo téměř podobně. 40%(1.3.2010)

50%(9.10.2011)

• - Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. Škola East Great Falls je Centennial Secondary School v Coquitlamu a lanovka na horách je lanovka na Grouse Mountain severně od Vancouveru. (Cheeker)

• - Eugene Levy je jediný herec, který se objevil ve všech sedmi dílech série Prci,prci, prcičky. (Pumiiix)

• - Dievčatá majú tričká s nápisom Blazers - je to hokejový tým Oklahoma City Blazers. (Dzusta)