Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Komedie

USA, 2009, 93 min

• Tommassi3

"Ahoj Imogen.. Dnešní slovo dne jsou nohy !!" - "No a ??" - "Tak co to slovo u mě doma trochu rozhodit ??" - "Stiflere, šetři si dech !! Bude se Ti hodit při nafukování pany !!" ;)(26.10.2013)

• JJ.Gibson

Co čert něchtěl, je tu v pořadí již sedmý American Pie s nesmrtelným Eugenem Levym!!!! Neodolal jsem a musel jsem to shlédnout :) Musím říci, že u zatim posledního dílu jsem se moc nebavil. Jako by to celé jelo jen na polovinu plynu a né a né sešlápnout až na podlahu a přitom má sedmý díl vcelku fajn nápad. Ale bohužel! Občas se zde objeví vskutku geniální scény, ale na vyzdvyhnutí filmu z podprůměru to nestačí. Nicméně co bych vyzvedl, byla Jennifer Holland, tak se mi moc líbila :)(19.12.2009)

• Big Bear

No, viděl jsem to do znásilnění digitálním sobem nebo losem či co to bylo... Asi už nejsem teenager. Hvězdu dávám jen za těch pár příjemných písniček. *(22.6.2014)

• - Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. Škola East Great Falls je Centennial Secondary School v Coquitlamu a lanovka na horách je lanovka na Grouse Mountain severně od Vancouveru. (Cheeker)

• - Eugene Levy je jediný herec, který se objevil ve všech sedmi dílech série Prci,prci, prcičky. (Pumiiix)

• - Dievčatá majú tričká s nápisom Blazers - je to hokejový tým Oklahoma City Blazers. (Dzusta)