poster

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

 • USA

  American Pie Presents: The Book of Love

 • Slovensko

  Prci, prci, prcičky: Kniha lásky

Komedie

USA, 2009, 93 min

 • virus10
  *

  I po sedmý hraje Eugene Levy(Jimmův otec). Tohle má být Stifler jo??(13.12.2009)

 • freddy
  **

  Toto nevýrazné pokračování legendární komediální teenage série sice nabízí pár zajímavých a vtipných scén, ve výsledku však ale není ničím jiným než vařením z vody. Chyba je už v castingu, hlavní hrdinové jsou naprosto nevýrazní a snadno přehlédnutélní a absolutně nezapamatovatelní, takže si vůbec nezískali mé sympatie ani můj zájem. Co se týče děje filmu, tak tam mi to přišlo z určité části jako okopírovaný první díl Prciček, stejné proslovy, stejné myšlenky, zkrátka jsem měl chvílemi pocit, jako bych se koukal spíše na remake prvního dílu nežli na pokračování nějaké série. A výrazný počet dívek nahoře bez to opravdu nezachrání. Ale co se alespoň trochu povedlo, to byla scéna v kostele (ta byla prostě úžasná), scéna v obchodě se spodním prádlem a scéna s mrtvou prostitutkou. A samozřejmě scény s bráchou hlavního hrdiny, který byl u všech jeho průserů a stihl je zaznamenat. Takže jen za těchto několik vtipných scén jsem ochoten udělit filmu alespoň částečně ucházející hodnocení v podobě podprůměrných dvou hvězd. A ještě si neodpustím jednu poznámku. Hrozně mi vadilo, že hlavního hrdinu dabuje Filip Švarc, který daboval v prvních dílech Prciček Jasona Biggse. Docela se mi to díky tomu pletlo s těmi původními díly Prciček, ale to je jen detail, který nepromítám do celkového hodnocení filmu.(27.5.2012)

 • tibenskym
  *

  Ťažká blbosť a najdebilnejší diel z celej série.(27.10.2010)

 • Mike.Myers
  odpad!

  Tento film mi celkově nedal nic nového.. Film podle mě nemá nápad, zábavu a hlavně herecké výkony, které mi přišli podprůměrné mě donutily dát hodnocení : Odpad(1.8.2013)

 • psy.cho
  odpad!

  Tak to bol otras. Okrem jedničky sa na daľšie nedá ani pozerať. Trápny herci, trápne gegy. Škoda si drať klávesnicu.(25.3.2011)

 • - Eugene Levy je jediný herec, který se objevil ve všech sedmi dílech série Prci,prci, prcičky. (Pumiiix)

 • - Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. Škola East Great Falls je Centennial Secondary School v Coquitlamu a lanovka na horách je lanovka na Grouse Mountain severně od Vancouveru. (Cheeker)

 • - Dievčatá majú tričká s nápisom Blazers - je to hokejový tým Oklahoma City Blazers. (Dzusta)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace