Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

Peenugirl

Chlapci to chcú kŕčovite, až smrtelne... No okrem Jimovho otca, tu s originálnou ságou nie je nič spoločné. Je to ľahká schéma a primitivný scenár. 30% ()

komando20

všetky filmy o prcičkách ako v tabore naha mila spolok beta a aj tato sračka su nesmierne tráááááááááápne a ubohe napodobeniny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

P@\/EL

Tento díl ze série legendárních amerických prciček považuju vůbec za nejslabší z dosavadní série filmů. Hlavní problém vidím v neoriginalitě, děj je zkrátka postaven na nespočetněkrát ohraném tématu. Mimo jiné se mi taky zdá, že už to není takové sranda jako dřívé, i když musím uznat, že pár okamžiků mě pobavilo skvěle. Navíc mi ani herci nebyli moc sympatičtí, ještě že to aspoň zachráňuje vždy výborný pan Levenstein. ()

JeyeK

Nudné, nudné a nudné. A ty momenty, které výjimečně nebyly nudné, byly trapné. Film naprosto bez výrazu, bez děje, bez čehokoliv, čím by mohl zaujmout. 20% ()

Hadrian

Bible která prošla Kevinovýma rukama se vrací na scénu. Hlavní holky jsou kurvičky s velkým K, i přesto, že se snaží hrát na nepřístupné. U Deiny jsem si celý film říkal ''za pokus to stálo holka''. Scott je sice jen suchá kombinace Dwighta a Matta a podle mě fakt špatnej Stifler, ale couž. Klišé je tu sice jedno za druhým, ale přece jen je třeba zmínit některé hodně solidní scény jako třeba ''Nejsem tak nevinná, viděla jsem hříšný tanec a modrou lagunu'', ''Co Adam a Eva? a Vadí Bohu kouření?'' dále ''Od kdy mají kundy směrovací číslo?'' , ''Návod jak dostat věřící holku: Dej jí kadidlo a myrhu'' a můj osobní favorit ''Musíš se ženou dobře zacházet, být k ní něžný, laskavý a taky velice ohleduplný - S kým to mluvíš? - Sklapni kurva!'' Takže asi tak.. ()

soukyd33

Zasmál jsem se až na konci filmu, což není dobrý výsledek u komedie. Zvrat co se stane, když omylem zničíte poklad (Knihu lásky). Několik nadržených chlapců se touží vyspat s dívkami svých snů, ale problémy jsou úplně všude. Hlavní problém je ten, že neví jak na to. Chybí jim zkušenosti. A v tu chvíli objeví Bibli (Knihu lásky), a život se jim změní o 180 stupňů. Soundtrack zde není tak dobrý, a jedna známá ale upravená skladba mě teda dostala (ve špatném směru). Kromě sexy holek tu není nic moc o co stát. Hvězdiček 2** ()

Camel91

Nejhorší díl série pro mě, trapas, nic nového, hlavní klučičí herci nesympatický. Jediný co si cením jsou baby. ()

Ondak

Další díl prciček už ani nemá co nabídnout. Krom hezkých holek zde zhola nic není. Humor je založen pouze na trapasech při sexu, nebo s ním spojeným, což ostatně je v celé sérii. Na film se dá podívat, i se člověk zasměje, ale celkově to už opakuje předchozí díly a celé mi to nějak nefunguje. Asi nejslabší díl série. ()

nudlis odpad!

Tenhle vejvar ze sušenejch losích hoven, nastrouhaný majoránky a uzený středeční Mladý fronty fakt ještě někoho zajímá? ()

mAt3s1302

Jednička je topovka a pro spoustu lidí i kultovní film. Jim a Stifler a další prostě top. Dvojka a trojka malinko horší ale stále původní sestava, můžu se na to dívat pořád. Vznikli legendární hlášky od mcbp až po stiflerova máma. Na táboře, nahá míle a spolek beta jsou horší ale zasměju se a rád si tyto díly sjedu znova. Ale jako sorry a kniha lásky to je pro mě shit, dívám se na to jen proto že vždy sleduju celou sérii, trpím u toho. Jedna hvězda pro Jimova otce a jsou tam pěkný holky. ()

Jansuper

Skutečně těžké ohodnotit, co je lepší, jestli toto nebo spolek beta, je pravda že spolek beta měl trochu lepší scénář a efekty,  ale toto mělo zase takový svižnější děj a šmrnc, a víckrát sem se zasmál, a více ztřeštěných příhod a trampot, postavy byly snesitelnější a lepší než ve filmu prci prci prcičky spolek beta, skutečně přehnané vyjadřované věci a vtipy, o sexu a erotice, opět nějaké ty nechutnosti,  opět je to rozhodně lepší než 3 díl svatba, a 4 díl školní sraz,  ale na první díl a nahou míli to tedy nemá, ani nechápu proč je nahá míle tak strašně kritizovaná ()

Blood311

Všechny díly od 5 do 7 dodávají uplně to stejné, akorát s jinými herci, ale vždycky mě film zaujme, protože se najdou vtipné scénky u kterých se i zasměju. ()

Devon74 odpad!

Sérii American pie mám hrozně rád, především první tři díly, ale tohle je naprostá ubohost tvůrcu v posledním tažení,kdy se snaží vyždímat i poslední kapičku potenciálu těchto komedií který už nemají. No a když asi 15-tého bratrance, od původního Stifflera, ojede digitální sob/los (nevím) tak sem to vypl.... ()

MclaireM

Hodnotim len prvu polku pretože keby som si tento film mala dopozerat do konca asi by ma to zabilo.Prcičky patrily vždy medzi moje oblubene teenkomedie avšak iba pod trojku kde sme sa stretavali so starymi dobrymi Stiflerom,Finchom alebo Jimom... .Niekedy sa mi zda až stupidne zohrate v dalších dielov že kolko vlastne ten stifler ma bratrancov???To ani neviem.. .Ale čím su novšie a novšie diely prcičiek tym su horšie a horšie....prosim už netočte dalšie prcičky!!.... ()