Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (Cinemart)

SeeSaw

Ano, je to pecka. Na druhou stranu to není žádné překvápko. Vždyť oni to s tím Deadpoolem neměli vůbec tak těžké. Jde totiž o bezva komiks s dostatkem sarkastického humoru, po kterém dnešní mládež prahne a navíc přistřihává křidýlka ostatním vyvedeným mutantním řízkům. Reynolds se na film připravoval už od pravěku a tak vystihl kecálka bez kostýmu i s kostýmem fakt skvěle, no a to ostatní už za něj doladil zbytek herců, chillová muzika, angálnskej záporák a především ultimátní tvůrčí smysl pro humor! PS: "Nutno si uvědomit, že tento film je asi nejlépe načasovanou komiksárnou v historii!" ()

Controlor

Nevnímal jsem to jako komixový film. Byla to pro mě one-man show Ryana Reynoldse. Vtipné hlášky, akce, které mohlo být víc. A vlastně to zase skončilo u vtipných hlášek. ()

Eletenia

Laciný vtípky, občas nucené. Zbytečné vulgarismy. Akční scény měli šťávu. Zbytečně nadhodnocený film, kvůli kterému jsem do toho kina šla, to byla chyba, cílená skupina tak 13 až 15, na to že sál byl z půlky plný se smalo tak 5 lidí, kterým laciné sexuální narážky připadali velmi vtipné. Jedna hvězda za akci. ()

kratajirka

Já ti nevím, ale mně tam něco chybělo. :) A vem čert, že Reynolds není herec. Gagy dokonalé, Marveláctví skvělé .... ale mně tam prostě k.... něco chybělo. 4 hvězdy za kvalitku ()

macajonak

Nadprůměrný komiksový počin. Hlavní hrdina ze sebe sype hlášky, které Vás v průběhu filmu napadají (třeba proč v domě, který má být plný mutantů jsou vidět jenom dva, nebo ke které že verzi Profesora X chtějí Deadpoola odvést). Není to však jenom o postavené na hláškách jako v Kameňáku (tady se navíc na rozdíl od Kameňáku povedly). Příběh má spád, a i když tak trochu čekáte, že to dopadne dobře, konec není zrovna klasickým happy-endem, kdy se všechno povede. Ryana Reynoldse v tomto filmu doběhla jeho herecká DC minulost a i on jí musel skousnout. Povedla se i hudební stránka. Není to sice TOP komiksárna jako třeba Watchmeni nebo Nolanova batmanovská trilogie, je to však pořád nadprůměrný komiksový film, který určitě stojí za zhlédnutí. ()

PaKo1980

Sem tam vtipná hláška, sem tam trapná hláška. Trochu moc ukecané a místy až nudné. Za mě tedy žádný skvost. ()

Lucinda458

Tohle je prostě jeden z těch filmů, na který se kouknete, když prostě potřebujete vypnout. Přemýšlet se u něj rozhodně nemusí, zasmějete se, pokud chápete ten určitý styl humor, kterého je tenhle snímek plný. Hudba perfektní - její načasování ještě lepší. Obsazení prostě luxusní... Asi bych ten film chválila strašně dlouho a do nebes. Pobavil mě, rozesmál a já jsem maximálně spokojená. Jen škoda, že jsem nestihla zajít do kina. Hodnotím 5*. ()

maestrum

Další z řady filmů o supa-dupa nadčlověku pro zastydlé puberťáky, které poslední roky úspěšně plní kasičky producentů. Jedinej rozdíl oproti ostatním filmům je jiné jméno a chování hlavní postavy. Jsem zvědav, kdy ta vlna nadšení opadne a diváky to přestane už bavit. ()

lesis

Nadržený spiderman co si hraje na kill billa? Nemá to hlavu patu, jednak absolutně bez typické marvelovske chytavky a druhak jsem nepochytila zamotáni hlavniho hrdiny dontohoto scénáře,kdyz v x-menech byl vyobrazen uplne jinak. Jak velké bylo očekáváni,tak velké bylo zklamání. Krvavý komiksák :/ ()

Stalker85

Z tohohle filmu jsem měl strašně smíšený pocity. A vlastně je mám pořád. Nevim jak ten film brát..je to peckovej akčňák, minimum hluchejch míst a mraky akce a vtipu. Ikdyž, vtipu tam je chvílema až moc, respektive tolik že to připomíná spíš, než akčňák od Marvelu, parodii na akčňák od Marvelu. Neřikám že je to špatnej film, to rozhodně ne, je dobrej, a RR je taky fantastickej, k němu prostě ty sarkastický forky seděj, ale jsou tam vtipy, gegy,scény, který působěj fakt dost parodicky a filmu podle mýho názoru spíš škoděj. Musim přiznat že film ani z poloviny nesplnil moje očekávání, jakože Marveláckou jízdu ve stilu X-Men,Kapitán amerika nebo X-Men Origins: Wolverine. Prostě tam toho vtipu bylo na muj vkus fakt až moc, škoda, moc jsem se na tenhle kousek těšil a bylo to tak trochu zklamání. ()

Cezar209

ze akcny, dobrodruzny, komedia, scifi....hmmmm dajme radsej ze : scifi, komedia, akcny a dobrodruzny...alebo to posledne ani nemusi byt. Marvel nas vykrmil kolko do nas voslo a este viac. Osobne ma to prilis uz neberie. digitalne technologie ok, dobro zvitazi ok....a ten zvysok nic bez komentara. Taka jednohubka na nedelnu siestu, ak zadriemkate na 10 min v pohode ste po 15 sekundach opat v deji. Dolezite je nevcitit sa do hrdinu, mohlo by sa stat ze na pohotovosti by na vas pozerali divne :o)) ()

Prokop23

Přijde takhle maník s hubou plnou beďarů do baru a říká: "Pool, Dead Pool." ... no tak jsme se nezasmáli.. Dobré efekty a krásná hlavní koc, ale který akční film to dnes nemá? A tak tedy, tento film je stejný shit, jako všechny ostatní marvel hero nonsensy. Co na tom, že se snaží prodat příběh o antihrdinovi, který má rádoby blbý kecy, zneužívá (spíš nevyužívá pro světový mír a záchranu koťátek ze stromů) svoje schopnosti? Takže proč tenhle film vidět? Ehm...nějak mě žádný dobrý důvod nenapadá...no offence comic geeks. Dávám plně nezaslouženou jednu*, a žádám MARVEL, aby nás, nepoučitelné masochisty, dále zásoboval podobnými do gumy narážejícími výrony. ()

cortez.sk

Neskutočný film skoro by som povedal že až nový žáner , užasné spojenie akcie z komiksu komedie čo snáď nemá obdoby. 95 % ()

Maza2222

Jejda. FOX umí točit filmy, ale nikdy, ale vážně NIKDY by mě nenapadlo, že natočí něco tak vtipného, až jsem sem z toho malém nemohl :D. Deadpool byl zahraný luxusně, to samé záporák a ta holka, co vypadala jak Ellen Ripleyová z vetřelce 3 taky super. Ještě se mi nikdy nestalo, že bych se smál skoro celej film ( naposled se mi to stalo u Evil dead 2). Ale zas ta Deadpoolova milenka mě nijak extra neoslnila, záporáčka s tím robočlověkem též. No, není to tak super, jak všichni říkají, ale je to dost dobrý film. Akční scény nezklamaly (Přestřelka na dálnici luxusní, ale nejvíc se mi líbila Ajax vs DP). Film má ode mě jasných 80%. ()

Chenile

Film je naprosto super. Ale jednu hvezdicku ztrhavam za vec, kterou ve filmech proste nesnasim. A to je "komunikace s publikem divajicim se na film" ()

manchestervn

Prišiel som, videl som, smial som sa, po týždni som opäť prišiel, videl som a znovu som sa smial. Film ponúkne zážitok ktorý v posledných rokoch zažijeme málokedy. Akčná sci-fi komédia pri ktorej miestami vytečú slzy od smiechu. Nesmrteľná hlavná postava ktorá si robí srandu zo všetkého čo mu len príde do cesty a darí sa mu to v každej scéne. Deadpool určite patrí do Bluray zbierky každého komixového filmového fanušíka. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě