V (TV seriál)

V

Votrelci

Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2009, 22x42 min

Elizabeth Mitchell, Morris Chestnut, Morena Baccarin, Joel Gretsch, Laura Vandervoort, Logan Huffman, Charles Mesure, Scott Wolf, Christopher Shyer, Lourdes Benedicto, Alan Tudyk, Scott Hylands, Mark Hildreth, Zak Santiago, Nicholas Lea, Oded Fehr, Michelle Harrison, Barbara Tyson, Hrothgar Mathews, Ryan Kennedy, Jane Badler, Martin Cummins, Lucie Borhyová, Reynolds Koranteng, Kyle Labine, Kacey Rohl, Brittney Irvin, David Richmond-Peck, Samantha Ferris, Françoise Robertson, Terry Chen, Jim Byrnes, Philip Granger, Jessica Parker Kennedy, Tyler Johnston, Roark Critchlow, Ona Grauer, Sarah-Jane Redmond, Michael Trucco, Adrian Holmes, Jesse Hutch, Derek Hamilton, Jodi Balfour, Crystal Balint, Erica Carroll, Douglas Chapman, Rob Carpenter, Charlie Carrick, Peter Bryant, Lexa Doig, Ingrid Kavelaars, Kennedi Clements, Jacob Blair, Alison Araya, Reese Alexander, Jarod Joseph, Chilton Crane, Teach Grant, Dejan Loyola, Jesse Wheeler, Josh Blacker, Carmen Aguirre, Omari Newton, D. Harlan Cutshall, Jackie Blackmore, Beverley Elliott, Tom Pickett, Amos Stern, Lucas Wolf, Ian Butcher, Chris Shields, Victor Formosa, Ki Yurij, Fane Tse, Chad Riley, Paul Lazenby, Ben Wilkinson, Rob Hayter, Kal Weber, Rekha Sharma, Christopher Rosamond, Sean Tyson, Craig March, Stefan Arngrim

Kathy Gilroy

Kostýmy:

Trish Keating
  • anderson

Milujem, keď sa hneď po pilote na ČSFD roztrhne vrece so superlatívnymi hodnoteniami. Pritom, ak by som súdil podľa prvej časti, ide o mytologicko - patetickú kravinu rovnú STARGATE, STAR TREK a iným pre mňa totálne nestráviteľným sci-fi volovinám. S pôvodnou sériou to má spoločný azda len názov. (8.11.2009)(8.11.2009)

Po 5-ti dílech jsem nucen zvednout hodnocení ze 3 na 4 *..děj se začíná rozvíjet konečně tim správnym směrem a těžit něco ze svýho potenciálu(akčně-dramatickýho)..(8.11.2009)

Na "V" jsem čekal poměrně dlouho, od doby kdy měl premiéru první díl jsem zbystřil, a řekl jsem si, že bych to mohl zkouknout. Nebyl zrovna čas, a tak jsem se rozhodl mou premiéru lehce odsunout. No a to jsem pak zjistil, že kdybych shlédnul čtyři díly, musel bych čekat tři měsíce. No a tak jsem se k tomu konečně dostal, dnes, a shlédnul všech pět dílů. Zatím teda je to velice zajímavé. Herci hrajou skvěle, a většina z nich jsou mi i sympatičtí. Co mě však opravdu hodně překvapilo jsou efekty, jelikož takové vizuály jsem v seriálů asi opravdu neviděl. Pochopitelně jsem tedy nadšený co bude dál, a prozatím své hodnocení nechávám na čtyřech hvězdičkách...Jo, a Morena si měla nechat dlouhé vlasy, slušely ji, narozdíl od krátkých :/ TRAPNÉ KOMENTÁŘE: anderson ... EDIT: Po pár dílech se ubírá na kvalitě a je to těsně na hranici 3 a 4 hvězdiček. Že tenhle seriál dostal přednost před Flashforwardem opravdu nechápu.--EDIT2--Po posledních dílech ubírám na tři hvězdičky, a po pauze budu sledovat asi jen z principu...(1.4.2010)

1. a 2. séria: Škoda, že v tieni BSG i INVÁZIE zanikol tento slušný seriál. Téma príchodu emzákov je zaujímavo podaná ("Deň nezávislosti vykradol niekoľko starších filmov.") a aj keď ide "len" o súhrn klasických SF situácií, herci sú sympatickí a občas je to fajn napínavé. CAPRICA neskôr spracovala tému terorizmu i oblbovania mládeže možno poctivejšie, ale toto je zábavnejšie. Scenár, predovšetkým dialógy občas zaškrípu, ale v celku ide o kvalitný "novodobý" sci-fi seriál. Žánroví herci potešia. Pôvodnú verziu seriálu nepoznám... Škoda, že v druhej sérii rapídne pribúda vaty i naivností. Miestami ide o prepad v logike konania takmer zrovnateľný s rozdielom medzi prvou a druhou sezónou seriálu PRISON BREAK...(14.10.2012)

"V" nám ukončili, což je docela škoda. Po dvou sériích mám rozporuplné dojmy. Na jednu stranu to mělo hodně kvalitní herecké obsazení, ale na druhou to působilo až moc rozvláčně (což ale může být také tím, že jsem V sledoval postupně - každý týden). Druhá série byla rozhodně lepší a napínavější než první, ale na 4* to ještě není - seriál se nestihl ještě pořádně vyvinout.(18.11.2011)