poster

V (TV seriál)

 • USA

  V

 • Slovensko

  Votrelci

Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2009, 22x42 min

Hrají:

Elizabeth Mitchell, Morris Chestnut, Morena Baccarin, Joel Gretsch, Laura Vandervoort, Logan Huffman, Charles Mesure, Scott Wolf, Christopher Shyer, Lourdes Benedicto, Alan Tudyk, Scott Hylands, Mark Hildreth, Zak Santiago, Nicholas Lea, Oded Fehr, Michelle Harrison, Barbara Tyson, Hrothgar Mathews, Ryan Kennedy, Jane Badler, Martin Cummins, Lucie Borhyová, Reynolds Koranteng, Kyle Labine, Kacey Rohl, Brittney Irvin, David Richmond-Peck, Samantha Ferris, Françoise Robertson, Terry Chen, Jim Byrnes, Philip Granger, Jessica Parker Kennedy, Tyler Johnston, Roark Critchlow, Ona Grauer, Sarah-Jane Redmond, Michael Trucco, Adrian Holmes, Jesse Hutch, Derek Hamilton, Jodi Balfour, Crystal Balint, Erica Carroll, Douglas Chapman, Rob Carpenter, Charlie Carrick, Peter Bryant, Lexa Doig, Ingrid Kavelaars, Kennedi Clements, Jacob Blair, Alison Araya, Reese Alexander, Jarod Joseph, Chilton Crane, Teach Grant, Dejan Loyola, Jesse Wheeler, Josh Blacker, Carmen Aguirre, Omari Newton, D. Harlan Cutshall, Jackie Blackmore, Beverley Elliott, Tom Pickett, Amos Stern, Lucas Wolf, Ian Butcher, Chris Shields, Victor Formosa, Ki Yurij, Fane Tse, Chad Riley, Paul Lazenby, Ben Wilkinson, Rob Hayter, Kal Weber, Rekha Sharma, Christopher Rosamond, Sean Tyson, Craig March, Stefan Arngrim, Devielle Johnson

Producenti:

Kathy Gilroy
(další profese)
 • Naslund
  ***

  Jednoho krásného rána se nad největšími metropolemi světa objeví mimozemské lodi a nikdo netuší, co se bude dít. Namísto brutálního frontálního útoku alá Den nezávislosti se však objeví sympatická mimozemšťanka v lidské podobě a pronese krásná slova o míru a vzájemné spolupráci. To by však nebylo ono, kdyby neměli návštěvníci nějaké vedlejší zlořádné úmysly… Na seriál jsem se dost těšil, protože má skvělý potenciál, ale ty čtyři díly byly celkem zklamání. Když pomineme pár záběrů na vesmírnou loď, v podstatě se to víc podobá české předvolební agitaci. Těch sci-fi prvků je tam žalostně málo a schopnosti návštěvníků také nejsou bůhví jak odlišné od lidských. Navíc hlavní mimozemšťance by podstatně víc slušely delší vlasy. Každopádně jsem pořád zvědavej na pokračování, které ten potenciál stále má. Jen by mě zajímalo, jestli se ho vůbec dočkáme. To přerušení je podle mě kvůli zjištění ohlasů diváků, než se pustí do dalších výdajů, a nejsem si jistý, že to při současné popularitě bude stačit. Přecijen sci-fi fanoušci už mají jiné seriály, které jsou víc sci-fi.(23.12.2009)

 • PogoJoe
  ***

  3.5. Koukatelné. A oproti starému "V", kde jsem vydržel jen pár dílů, mnohonásobně lepší. Ale v rámci sc-fi seriálů tento patří spíše k průměru. Alespoň první řada. Poslední epizoda 2. řady stála opravdu za to. Konečně, ale příliš pozdě. Nezlobil bych se, kdyby příběh uzavřeli aspoň nějakým závěrečným filmem.(22.11.2010)

 • mysiak
  **

  Niekomu tento rok ide karta s novinkami...V je vynikajúci sci-fi seriál, ktorý stojí za pozretie...pilot vynikajúci a Elizabeth Mitchell stobodové hlášky dáva..uvidíme ako pôjde ďalej tento seriál(5.11.2009)

 • oondra
  ****

  Po shlédnutí první série musím říct, že jde o vcelku zajímavé sci-fi. Sice pochybuji, že se z "V" stane kultovní seriál, ale když bude pokračovat v takové úrovni jakou má nyní, má velmi slušnou šanci dostat se víc do povědomí lidí než je tomu bohužel dnes. Jinak asi budu opakovat pár lidí, ale musím vyzdvyhnout výkon Moreny Baccarin a i zbytek obsazení je vynikající.(10.1.2011)

 • Dannysek4U
  ****

  Zajimavy, zajimavy, zajimavy. I kdyz schematicky jak prase. Hlodam klavesnici, jak to bude pokracovat.(14.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace