V (TV seriál)

V

Votrelci

Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2009, 22x42 min

Elizabeth Mitchell, Morris Chestnut, Morena Baccarin, Joel Gretsch, Laura Vandervoort, Logan Huffman, Charles Mesure, Scott Wolf, Christopher Shyer, Lourdes Benedicto, Alan Tudyk, Scott Hylands, Mark Hildreth, Zak Santiago, Nicholas Lea, Oded Fehr, Michelle Harrison, Barbara Tyson, Hrothgar Mathews, Ryan Kennedy, Jane Badler, Martin Cummins, Lucie Borhyová, Reynolds Koranteng, Kyle Labine, Kacey Rohl, Brittney Irvin, David Richmond-Peck, Samantha Ferris, Françoise Robertson, Terry Chen, Jim Byrnes, Philip Granger, Jessica Parker Kennedy, Tyler Johnston, Roark Critchlow, Ona Grauer, Sarah-Jane Redmond, Michael Trucco, Adrian Holmes, Jesse Hutch, Derek Hamilton, Jodi Balfour, Crystal Balint, Erica Carroll, Douglas Chapman, Rob Carpenter, Charlie Carrick, Peter Bryant, Lexa Doig, Ingrid Kavelaars, Kennedi Clements, Jacob Blair, Alison Araya, Reese Alexander, Jarod Joseph, Chilton Crane, Teach Grant, Dejan Loyola, Jesse Wheeler, Josh Blacker, Carmen Aguirre, Omari Newton, D. Harlan Cutshall, Jackie Blackmore, Beverley Elliott, Tom Pickett, Amos Stern, Lucas Wolf, Ian Butcher, Chris Shields, Victor Formosa, Ki Yurij, Fane Tse, Chad Riley, Paul Lazenby, Ben Wilkinson, Rob Hayter, Kal Weber, Rekha Sharma, Christopher Rosamond, Sean Tyson, Craig March, Stefan Arngrim

Kathy Gilroy

1. a 2. séria: Škoda, že v tieni BSG i INVÁZIE zanikol tento slušný seriál. Téma príchodu emzákov je zaujímavo podaná ("Deň nezávislosti vykradol niekoľko starších filmov.") a aj keď ide "len" o súhrn klasických SF situácií, herci sú sympatickí a občas je to fajn napínavé. CAPRICA neskôr spracovala tému terorizmu i oblbovania mládeže možno poctivejšie, ale toto je zábavnejšie. Scenár, predovšetkým dialógy občas zaškrípu, ale v celku ide o kvalitný "novodobý" sci-fi seriál. Žánroví herci potešia. Pôvodnú verziu seriálu nepoznám... Škoda, že v druhej sérii rapídne pribúda vaty i naivností. Miestami ide o prepad v logike konania takmer zrovnateľný s rozdielom medzi prvou a druhou sezónou seriálu PRISON BREAK...(14.10.2012)

První série mě naprosto nadchla, ale děj druhé série mě od poloviny doslova nudil, i přes "akčnější" scény, připadalo mi to příliš překombinované. Až úplný závěr druhé série mi dokázal spravit chuť, je jen škoda, že to byl úplně poslední díl. Mohlo se to vyvíjet zajímavě.(28.10.2011)

Další perfektní sci-fi seriál od ABC. Sice remake starého seriálu, ale tohle zpracování je opravdu skvělé a moc se mi líbí. Pravidelně sleduji stejně jako Lost či Prison Break.(28.6.2010)

nepomôžem si ale novodobé seriály sú skôr mojim nepriateľom, máloktorý ma niečim upúta /40%/(18.11.2012)

• Pluhy

Zemi zaplavily mimozemské lodě a lidstvo s napětím očekává setkání s mimozemským životem. Jenže co kdyby emzáci nevypadali jak slizký vetřelci a nezačali sestřelovat jeden mrakodrap za druhým. Co kdyby vypadali stejně jako lidé, přicházeli by k nám v míru a pomáhali nám léčit nemoci, na který jsme krátký. Jenže všechno není, tak růžový jak se zdá a svět čelí té nejděsivější hrozbě. V vzkřísil prastarou scifi legendu a oblékl ji do nového kabátku. Naprosto mě strhl námětem a udržel si mojí přízeň. Bohužel jen na krátko. K dokonalosti má tenhle kousek daleko. Seriál se omezuje na zobrazení hlavních aktérů, nebuduje atmosféru a zpracování dost pokulhává.(25.3.2013)