V (TV seriál)

V

Votrelci

Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2009, 22x42 min

Elizabeth Mitchell, Morris Chestnut, Morena Baccarin, Joel Gretsch, Laura Vandervoort, Logan Huffman, Charles Mesure, Scott Wolf, Christopher Shyer, Lourdes Benedicto, Alan Tudyk, Scott Hylands, Mark Hildreth, Zak Santiago, Nicholas Lea, Oded Fehr, Michelle Harrison, Barbara Tyson, Hrothgar Mathews, Ryan Kennedy, Jane Badler, Martin Cummins, Lucie Borhyová, Reynolds Koranteng, Kyle Labine, Kacey Rohl, Brittney Irvin, David Richmond-Peck, Samantha Ferris, Françoise Robertson, Terry Chen, Jim Byrnes, Philip Granger, Jessica Parker Kennedy, Tyler Johnston, Roark Critchlow, Ona Grauer, Sarah-Jane Redmond, Michael Trucco, Adrian Holmes, Jesse Hutch, Derek Hamilton, Jodi Balfour, Crystal Balint, Erica Carroll, Douglas Chapman, Rob Carpenter, Charlie Carrick, Peter Bryant, Lexa Doig, Ingrid Kavelaars, Kennedi Clements, Jacob Blair, Alison Araya, Reese Alexander, Jarod Joseph, Chilton Crane, Teach Grant, Dejan Loyola, Jesse Wheeler, Josh Blacker, Carmen Aguirre, Omari Newton, D. Harlan Cutshall, Jackie Blackmore, Beverley Elliott, Tom Pickett, Amos Stern, Lucas Wolf, Ian Butcher, Chris Shields, Victor Formosa, Ki Yurij, Fane Tse, Chad Riley, Paul Lazenby, Ben Wilkinson, Rob Hayter, Kal Weber, Rekha Sharma, Christopher Rosamond, Sean Tyson, Craig March, Stefan Arngrim

Kathy Gilroy

Kostýmy:

Trish Keating

První série mě naprosto nadchla, ale děj druhé série mě od poloviny doslova nudil, i přes "akčnější" scény, připadalo mi to příliš překombinované. Až úplný závěr druhé série mi dokázal spravit chuť, je jen škoda, že to byl úplně poslední díl. Mohlo se to vyvíjet zajímavě.(28.10.2011)

Já jsem na ty seriály prostě ňáká měkká :). Tady oceňuju super nápad, celou promyšlenost, úúúžasnou a nádhernou Morenu Baccarin a v neposlední řadě to, že má každej díl co nabídnout a že proti mimozemšťanům sme prostě v prdeli :D. Ale naděje umírá poslední...(22.6.2013)

Seriál má našlápnuto do análu sci-fi tvorby, ovšem jen v případě, že to tvůrci nepohřbí jako podobné vejlupky. Triky jsou teda občas otřesné, podobné bych možná vyloudil i v Sony Vegas, ale díky některým personám, hutné hudbě a dobrých nápadů nemůžu jinak než za pět hvězd.(24.4.2011)

Když si vzpomenu, jak to skončilo ,tak jsem z toho celej špatnej:D Zasraná ještěrka!(27.9.2013)

Tři hvězdy za pilotní díl, který nezklamal, ale ani příliš nenadchnul. Uvidíme, jak se to vyvine.(11.11.2009)