V (TV seriál)

V

Votrelci

Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2009, 22x42 min

Elizabeth Mitchell, Morris Chestnut, Morena Baccarin, Joel Gretsch, Laura Vandervoort, Logan Huffman, Charles Mesure, Scott Wolf, Christopher Shyer, Lourdes Benedicto, Alan Tudyk, Scott Hylands, Mark Hildreth, Zak Santiago, Nicholas Lea, Oded Fehr, Michelle Harrison, Barbara Tyson, Hrothgar Mathews, Ryan Kennedy, Jane Badler, Martin Cummins, Lucie Borhyová, Reynolds Koranteng, Kyle Labine, Kacey Rohl, Brittney Irvin, David Richmond-Peck, Samantha Ferris, Françoise Robertson, Terry Chen, Jim Byrnes, Philip Granger, Jessica Parker Kennedy, Tyler Johnston, Roark Critchlow, Ona Grauer, Sarah-Jane Redmond, Michael Trucco, Adrian Holmes, Jesse Hutch, Derek Hamilton, Jodi Balfour, Crystal Balint, Erica Carroll, Douglas Chapman, Rob Carpenter, Charlie Carrick, Peter Bryant, Lexa Doig, Ingrid Kavelaars, Kennedi Clements, Jacob Blair, Alison Araya, Reese Alexander, Jarod Joseph, Chilton Crane, Teach Grant, Dejan Loyola, Jesse Wheeler, Josh Blacker, Carmen Aguirre, Omari Newton, D. Harlan Cutshall, Jackie Blackmore, Beverley Elliott, Tom Pickett, Amos Stern, Lucas Wolf, Ian Butcher, Chris Shields, Victor Formosa, Ki Yurij, Fane Tse, Chad Riley, Paul Lazenby, Ben Wilkinson, Rob Hayter, Kal Weber, Rekha Sharma, Christopher Rosamond, Sean Tyson, Craig March, Stefan Arngrim, Devielle Johnson, Jeremy Jones, Darcy Laurie, Stephen Park

1. série - 4* » sci-fi seriál s obrovským potenciálem, který ale po úvodním díle, kde na nám tvůrci naservírovali zase až příliš zlomových událostí najednou, zůstal spíš nevyužit.. jsem moc zvědav, nakolik se podaří zužitkovat jej ve 2. sérii.. | 2. série - 3* » opět se celou dobu chodí kolem horké kaše, nic se pořádně neděje a hlavní hrdinové se místy chovají neskutečně stupidně - především vztah Ericy a Tylera (matka - syn) připomíná mexickou telenovelu.. přesto všechno ale nemohu říct, že by mě seriál nebavil.. a pak tu máme našlapanou závěrečnou epizodu, která sice mohla přijít klidně už o několik dílů dřív, ale dejme tomu.. v jedné z jejích finálních scén je snad konečně "napraven" největší nesmysl celého seriálu a všechno dění nám začíná nabírat moc zajímavé obrátky.. pokud 3. série nevznikne, budu se opravdu zlobit, protože to vypadá, že konečně bude mít co nabídnout.. ehm..... neříkal jsem to už o sérii druhé? :) ||| průměr = 3,5* » je to přesně na hraně, ale zůstávám u 4*, ovšem jen kvůli závěrečnému dílu a vidině lepších zítřků ||| EDIT: 3. série nevznikla, lepší zítřky tudíž nepřišly.. výborné (i když díky zjevnému plánování další série ne zcela plnohodnotné) finále 2. série tedy bylo na jednu stranu sice rozhodně důstojným zakončením seriálu, na druhou stranu ale samo o sobě prostě nemůže odčinit béčkovost a natvrdlost předchozích dílů.. takže přehodnocuji na 3*(22.12.2010)

Cely: Hmm. Nebyt Elizabeth "Juliet" Mitchell, asi to vzdam uz pri prvych epizodach. Ked si ale odmyslim otravneho Taylora, serial sa vcelku rozbehol a aj ked to nebola pecka, sledoval sa prijemne. Keby ho po S2 nezrusili, pravdepodobne by som sledovala dalej... ale neplacem za nim.(30.11.2009)

Season 1 [6/10], Season 2 [5,5/10](18.10.2011)

Tři hvězdy za pilotní díl, který nezklamal, ale ani příliš nenadchnul. Uvidíme, jak se to vyvine.(11.11.2009)

Den nezávislosti jako akční drama a bez patosu? Tak to si nechám líbit. Lisa je nádherná.(7.11.2009)

• - V serálu se vyskytuje adresa 4400 Pier Ave. Jedná se odkaz na seriál 4400, ve kterém Joel Gretsch hrál. (TomikZlesa)

• - Famke Janssen odmítla roli Anny. (TomikZlesa)

• - Na konci 7. dílu 1. série, když Anna projíždí světové televizní zprávy, je možno vidět Lucii Borhyovou a Reye Korantenga. (bangee)