V (TV seriál)

V

Votrelci

Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2009, 22x42 min

Elizabeth Mitchell, Morris Chestnut, Morena Baccarin, Joel Gretsch, Laura Vandervoort, Logan Huffman, Charles Mesure, Scott Wolf, Christopher Shyer, Lourdes Benedicto, Alan Tudyk, Scott Hylands, Mark Hildreth, Zak Santiago, Nicholas Lea, Oded Fehr, Michelle Harrison, Barbara Tyson, Hrothgar Mathews, Ryan Kennedy, Jane Badler, Martin Cummins, Lucie Borhyová, Reynolds Koranteng, Kyle Labine, Kacey Rohl, Brittney Irvin, David Richmond-Peck, Samantha Ferris, Françoise Robertson, Terry Chen, Jim Byrnes, Philip Granger, Jessica Parker Kennedy, Tyler Johnston, Roark Critchlow, Ona Grauer, Sarah-Jane Redmond, Michael Trucco, Adrian Holmes, Jesse Hutch, Derek Hamilton, Jodi Balfour, Crystal Balint, Erica Carroll, Douglas Chapman, Rob Carpenter, Charlie Carrick, Peter Bryant, Lexa Doig, Ingrid Kavelaars, Kennedi Clements, Jacob Blair, Alison Araya, Reese Alexander, Jarod Joseph, Chilton Crane, Teach Grant, Dejan Loyola, Jesse Wheeler, Josh Blacker, Carmen Aguirre, Omari Newton, D. Harlan Cutshall, Jackie Blackmore, Beverley Elliott, Tom Pickett, Amos Stern, Lucas Wolf, Ian Butcher, Chris Shields, Victor Formosa, Ki Yurij, Fane Tse, Chad Riley, Paul Lazenby, Ben Wilkinson, Rob Hayter, Kal Weber, Rekha Sharma, Christopher Rosamond, Sean Tyson, Craig March, Stefan Arngrim, Devielle Johnson, Jeremy Jones, Darcy Laurie, Stephen Park

3.5. Koukatelné. A oproti starému "V", kde jsem vydržel jen pár dílů, mnohonásobně lepší. Ale v rámci sc-fi seriálů tento patří spíše k průměru. Alespoň první řada. Poslední epizoda 2. řady stála opravdu za to. Konečně, ale příliš pozdě. Nezlobil bych se, kdyby příběh uzavřeli aspoň nějakým závěrečným filmem.(22.11.2010)

Pilot - príde mi to ako jeden z tých seriálov, ktoré som kedysi sledoval popoludní na Markíze. Verím, že cieľom seriálu nie je ísť logicky do hĺbky (SPOILER: Mimozemšťan plánuje svadbu s človekom...čo budú deti? jašterice???), ale skôr spríjemniť večer nenáročnou oddychovkou. Herci s ich úsmevmi akoby boli vystrihnutí z modelingového časopisu, dokonca hrajú ako vystrihnutí :D:D Jedine starí známi Elizabeth Mitchell a Joel Gretsch stáli za to. Uvidíme ako to bude pokračovať, šancu ešte dávam.(4.11.2009)

Zajimavy, zajimavy, zajimavy. I kdyz schematicky jak prase. Hlodam klavesnici, jak to bude pokracovat.(14.3.2010)

Pilot výborný. Tolik zvratů v jiných seriálech nečekejte, nebo až maximálně po 5 sezonách. Digitální triky na poměr seriálů výborný. A nápad jakbysmet. 80%(18.4.2010)

• mysiak

Niekomu tento rok ide karta s novinkami...V je vynikajúci sci-fi seriál, ktorý stojí za pozretie...pilot vynikajúci a Elizabeth Mitchell stobodové hlášky dáva..uvidíme ako pôjde ďalej tento seriál(5.11.2009)

• - Na konci 7. dílu 1. série, když Anna projíždí světové televizní zprávy, je možno vidět Lucii Borhyovou a Reye Korantenga. (bangee)

• - Famke Janssen odmítla roli Anny. (TomikZlesa)

• - Jane Badler v seriálu hraje opět postavu mimozemšťanky Diany, kterou hrála už v původní televizní sérii V (od r. 1984). (GigaPudding)