poster

V (TV seriál)

 • USA

  V

 • Slovensko

  Votrelci

Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2009, 22x42 min

Hrají:

Elizabeth Mitchell, Morris Chestnut, Morena Baccarin, Joel Gretsch, Laura Vandervoort, Logan Huffman, Charles Mesure, Scott Wolf, Christopher Shyer, Lourdes Benedicto, Alan Tudyk, Scott Hylands, Mark Hildreth, Zak Santiago, Nicholas Lea, Oded Fehr, Michelle Harrison, Barbara Tyson, Hrothgar Mathews, Ryan Kennedy, Jane Badler, Martin Cummins, Lucie Borhyová, Reynolds Koranteng, Kyle Labine, Kacey Rohl, Brittney Irvin, David Richmond-Peck, Samantha Ferris, Françoise Robertson, Terry Chen, Jim Byrnes, Philip Granger, Jessica Parker Kennedy, Tyler Johnston, Roark Critchlow, Ona Grauer, Sarah-Jane Redmond, Michael Trucco, Adrian Holmes, Jesse Hutch, Derek Hamilton, Jodi Balfour, Crystal Balint, Erica Carroll, Douglas Chapman, Rob Carpenter, Charlie Carrick, Peter Bryant, Lexa Doig, Ingrid Kavelaars, Kennedi Clements, Jacob Blair, Alison Araya, Reese Alexander, Jarod Joseph, Chilton Crane, Teach Grant, Dejan Loyola, Jesse Wheeler, Josh Blacker, Carmen Aguirre, Omari Newton, D. Harlan Cutshall, Jackie Blackmore, Beverley Elliott, Tom Pickett, Amos Stern, Lucas Wolf, Ian Butcher, Chris Shields, Victor Formosa, Ki Yurij, Fane Tse, Chad Riley, Paul Lazenby, Ben Wilkinson, Rob Hayter, Kal Weber, Rekha Sharma, Christopher Rosamond, Sean Tyson, Craig March, Stefan Arngrim, Devielle Johnson

Producenti:

Kathy Gilroy

Scénografie:

Ian D. Thomas
(další profese)
 • k212
  ***

  Na varaní návštěvníky, co byli málokdy vidět ve své plné kráse -ČT to uváděla jako sci-fi horror někde kolem neuvěřitelných jednonočních hodin- si z polo devadesátých let matně pamatuji - tedy na ten originál z osmdesátých let. Zásadní myšlenky zůstaly nezměněny i v tomto novodobém remaku - dobří emzáci pomáhají lidem, zlý emzáci chtějí Zemi se vším všudy. Je to hodně o odboji, taky o politikaření, pletichaření, manipulaci a falši, což dobře naznačil už úvodní pilot. Provedení by možná zasloužilo víc - tedy to technické a trikové, herecky je to obsazeno fajnově, i když mě některé jino-seriálově-kultovní tváře trochu matou a musím jim dát čas si mě získat. Uvidíme, co se z toho vyloupne - zatím - 60%.(5.1.2010)

 • klerik
  ****

  1. a 2. séria: Škoda, že v tieni BSG i INVÁZIE zanikol tento slušný seriál. Téma príchodu emzákov je zaujímavo podaná ("Deň nezávislosti vykradol niekoľko starších filmov.") a aj keď ide "len" o súhrn klasických SF situácií, herci sú sympatickí a občas je to fajn napínavé. CAPRICA neskôr spracovala tému terorizmu i oblbovania mládeže možno poctivejšie, ale toto je zábavnejšie. Scenár, predovšetkým dialógy občas zaškrípu, ale v celku ide o kvalitný "novodobý" sci-fi seriál. Žánroví herci potešia. Pôvodnú verziu seriálu nepoznám... Škoda, že v druhej sérii rapídne pribúda vaty i naivností. Miestami ide o prepad v logike konania takmer zrovnateľný s rozdielom medzi prvou a druhou sezónou seriálu PRISON BREAK...(14.10.2012)

 • Nettrass
  *****

  Žádné ,,V,, já bych na vás milá produkce ukázal úplně jiné gesto. Výborně našlápnuto, charismatické obsazení a vy to pohnojíte tím, že seriál v nejlepším useknete a neuděláte další sérii. Mimozemšťany na vás.(15.12.2013)

 • Fanucci
  ****

  Úžasně napínavé od prvních minut. Morena Baccarin (fanoušci Firefly jistě budou znát) je v hlavní roli úžasná a neméně dobře si vedou další herci v hlavních rolích. Nemůžu se dočkat druhé série. Pokud bude stejně kvalitní jako první, pak asi zvednu na 5 hvězd. Mile rád odpustím pár blbostí a nelogičností ve scénáři...tento seriál má úžasný náboj. Tedy samozřejmě pokud jste fanoušci sci-fi...(7.10.2010)

 • villon17
  ****

  Já jsem na ty seriály prostě ňáká měkká :). Tady oceňuju super nápad, celou promyšlenost, úúúžasnou a nádhernou Morenu Baccarin a v neposlední řadě to, že má každej díl co nabídnout a že proti mimozemšťanům sme prostě v prdeli :D. Ale naděje umírá poslední...(22.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace