Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa? (oficiální text distributora)

MrFarmer odpad!

Že to ty "hopeři" ještě pořád žerou...Komerce, komerce, komerce....Za pár let se určitě dočkáme Lets Dance 4D a možní i 5D :D:D:D ()

Willynka

Sere mě jen to, že dnes je ve 3D každá pakárna, ale taneční fílm? Pro Kristovy rány, to snad ani nemohli myslet vážně. Neskutečně debilní film. Jedna hvězda za vymakané taneční scény - pokud pominu fakt, že Hrithik Roshan by je strčil do kapsy všechny. ()

sonnycz

Na tento film jsem původně ani nechtěl jít. Jsem rád, že jsem byl přemluven a že jsem ho viděl, protože byl fakt dobrej. Byly v něm velmi skvělé songy a ty taneční kreace byly též úžasné. Herecké obsazení taky nebylo špatné. To co se mi ale nelíbilo, byly někdy blbé dialogy. Například se rozhádali a minutu na to se objímali. Dále mi vadil ten klasický americký stereotyp - zajímavý začátek, pokračování taky zajímavé, potom se něco zvrtne, pět minut filmu jsou obrázky všech lidí jak brečí, nebo jsou smutní a potom velký happy-end. Když to všechno poscítám a poodečítám, tak můžu s klidným svědomím tomuto filmu udělit 82% a doporučit ho dále. (Hlavně holkám a klukům co mají rádi tanec a hudební filmy). BTW: Jsem kluk :-D ()

Dobrotka

Keď idete na tento film do kina, neočakávate druhý Prelet nad kukučím hniezdom. Moje očakávania naplnil, krásny tanec, špičková hudba (bude sountrack v autíčku) a dej podľa očakávania:-) ()

Georgeton

Ak mám pravdu povedať, tak čakal som od toho viac. To jak to režisér zachytil tak to sa celkom dalo, ale pre mňa ako pre toho, čo videl aj jednotku aj dvojku, kde scenár bol na 1* tak tu mi to chýbalo. V jednotke bol najsilnejší príbeh a čím ďalej to ide, tak tým je to horšie a horšie, preto neviem či sa mám na ďalšiu časť tešiť alebo nie, ak vôbec bude. 75% ()

luciasce

Tak asi zatím nejslabší z té trojky Step up, mám ráda tanec a hip hop taky a musím říct, že některá vystoupení pro mě byla choreografickým absolutním zklamáním. Jediné, co se mi tam líbilo, byl dance na Astairovskou pasáž I won´t dance, i když i ten ve svých detailech nebyl úplně dokonalej. ()

davella

Co musím uznat je, že tvůrci série Let's dance si dávají pozor na výběr choreografů, protože lepší taneční prvky a sestavy jsem neměla možnost vidět v žádném jiném filmu. Bohužel, jediné, co můžu pochválit je tanec a hudba, děj už tak slavný není. Možná že v prvním díle to bylo originální a zároveň romantické, když se do sebe zamilují dvě hlavní postavy, pak se pohádají, vypadá to, že závěrečné vystoupení nevyjde, ale pak se ten druhý objeví a soutěž vyhrají. Ale když se na to musíte koukat potřetí a změní se jen prostředí a herci je to neskutečně nudné a otravné. Můžu říct, že ve 3. dílu to bylo obzvláště předvídatelné, trapné a okoukané. Ale i tak vzdávám hold všem tanečníkům a choreografům, co s filmem měli co do činění. ()

Veeria

Musela jsem jednu hvězdičku odebrat, jelikož po shlédnutí Love and dance mám pocit, že jsem svůj poklad našla, i když později. Tři hvězdy = příběh, Rick Malambri, taneční scény. ()

DansteR

Věřím, že ve 3D z toho musel být ještě lepší zážitek, ale ve 2D to působilo stejně jako předchozí díly. Hold to je úděl sérií, dost často se díly podobají až moc, obvzlášť dvojce a to je zrovna případ Step Upu. Neříkám, že jsem se nebavil nebo že by se na to nedalo koukat, ale v těch dílech vážně nevidím moc rozdíl. Jsem zvědav co předvede čtvrtý díl. Bohužel bez 3D takže jen 40% ()

rytir1

Rychlí a zběsilí xméni a jim podobní tančící lets dance dokola a dokolečka..američtí režiséři těhle braků na pokračování kvalitních prvotních dílů zřejmě koukaj rádi na Česko hledá supertalent co bude mít nějakej ten faktor v hlase, protože jinak si nedovedu vysvětlit, kde berou ty šílený nápady pořád pokračovat v takovýchto sériích. Některým divákům ale holt stačí ke štěstí málo. ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe