Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa? (oficiální text distributora)

Sammya

Filmy tohohle typu ve mě vždy vyvolají chuť začít se nějakému tomu pouličnímu tanci taky věnovat. Step Up 3 o třídu převyšuje většinu tanečních filmů, jediný, který by se dal označit za lepší, byl první Step Up, nebo můj oblíbený Take the Lead (aka Tančím, abych žil). Dvojka nebo slabej odvar v podobě StreetDance nestály za nic. Samozřejmě to tady všechno stojí hlavně na fantastických tanečních číslech a výborném tančním soundtracku, ale tenhle film má ještě jendu věc navíc a to je Adam G. Sevani, který je nejen roztomilý, vtipný, úžasně tancuje, ale dokonce umí i hrát. Nebýt v tomhle filmu on, byla by to další tuctovka. Z dalších herců slash tančníků stojí za zmínku pan pěkná tváříčka v jedné z hlavních rolích a pak další z Pirátů, hlavně guy ala Terminátor a dvojčata, co mi strašně připomínají medůzy z Příběhu žraloka :D. Ze ženských rolí je skvělá hlavně Alyson Stoner, ta druhá rádoby úžasná tanečnice nebyla teda nic moc. Nejlepší scény: Fred/Ginger-like scéna na náměstí a záverečná bitva. Ve 3D tohle byl úžasný zážitek. Je to zvláštní sledovat původně 3D film ve 2D, člověk úplně vidí ty momenty, kde to mělo být trojrozmněrné, ale i tak je to skvělý film. Oceňuju, že ne-kino titulky (aspoň ty moje :D) vynechaly šílený kinopřeklad "born from boombox" jako "ZroZKa". To bylo strašný a působilo to spíš smích než respekt. ()

Pajky3

Docela fajn film, konečně takovej, kde se ukázalo to jak jsou ty lidi talentovaný. Já jim zase záviděl jak jim to jde. Jinak je to klasická limonáda, kde absolutně nic nepřekvapí. Ale bylo to vážně zajímavý, hlavně díky tý choreografii a ten finálovej fight, hm ten se mi líbil. ()

Maty85

Na urovni jednicky, dvojky + 3D jako bonus. Pro mě jakožto tanečního antitalenta téměř adrenalinová podívaná :)) ()

campix

Jakmile u filmu Lets Dance zapomenete na všechny nedokonalosti jako ne až tak úžasný příběh a tu tunu "klišé" před vámi a budete vnímat pouze hudbu a taneční kreace, tak nemůžete být zklamáni. Já sám se divím jak pozitivně na mě film působí. Po skončení se mi chtělo zpívat a tančit a to nejsem nijak pohybově nadán a všem postavám ve filmu hluboce závidím jejich um. Hodinka a půl uběhla jako voda a já se náležitě bavil pří všech tanečních battlech nebo tréninkách a že jich tu není málo. Pro mě možná nejlepší film série, příjemné překvapení pro oddychovou chvilku a naprosto dokonalá možnost, potěšit vaši přítelkyni, pokud to není zabšklá inťoška. ()

c.tucker

Tenhle díl je totálně nejlepší, jelikož se totálně oprostili od předcházejících počinů, jediné co je spojovacím motivem je Moose. Vše je posazeno tak, aby se mohlo pořád tancovat, takže je scénář neskutečně jednoduchý, ale i přes to je to ještě vcelku chytré na takový styl filmu. Taneční kreace jsou naprosto neskutečné a tak geniálně sestříhané, že člověk i když si na to dává pozor, tak ty doubly neprokoukne. IMHO nebyl prozatím natočen lepší film o breakdance. ()

WolfR

Pro cílovou skupinu určitě skvělý film. Pro mě docela utrpení.Jako choreografie tanečků možná dobrá, ale jinak je to bezdějová trapná slátanina. I to 3D bylo strašné, 1 hvězda. ()

tom88

Čo som prepáčil dvojke a kde všade som prižmúril oko, tu sa už jednoducho nedá. Je to najslabší diel, to je očividné. Slabší herci a toho brčkatého v hlavnej úlohe dosť nemusím. Dej obyčajný, podpriemerný natiahnutý na vyše 100 minút. Nech mi niekto povie, prečo to nemá nejakých 80 minút. V kine som to nevidel, takže 3D ide mimo mňa, ale počúvam, že to 3D tiež nedopadlo moc dobre. Tanečné scénky mohli byť aj lepšie, postavy zaujímavejšie. Nejaký výraznejší herec/herečka. No proste slabota. Pozitívom bola jedine originálna hudba. Teda konkrétne fakt, že použili klasickú hudbu a spojili s ,,Letsdensovským,, moderným štýlom. Zaujímavé, že táto séria ešte stále zarába pomerne veľké peniaze, takže sa asi dočkáme aj štvorky, no dúfam, že bude kvalitnejšia po všetkých stránkach. 45% ()

Prometheus69

Tezko na cvicisti, lehce na bojisti... taky mam rad tenhle RPG styl ... kdy je velke finale uz jen takova nutnost. ale teprve na ceste na vrchol same teprve zalezi a o tom to take cele tak nejak i je. Zajmavi jsou i mimoradne dobre podane battle strety kdy nemate pocit ze sledujete bezny hudebne tanecni film jako ty dva predesle, ale opravdovy akcni souboj v matrix stylu. :) Na pribehove vate uz mi tak asi neseslo... stacilo mi ze jsem se bavil. Jako ze ja temhle podobnym filmum zrovna neholduju, takze jsem se tez zdrzel i komentare. I tak mi to stacilo, nevim co by od toho lidi jeste chcely? To prostredi, obvlaste pak prostredi doupejete luxusni. :) Obdivuji tyhle lidi, i kdyz nejsou buh vi jaci herci... prenest svuj vnitrni boj do podoby reci tela... to se proste musi umet. Ja si akorad umim slapnout na vlastni ruku. :D ()

Xpensive

Samozřejmě, Step Up (Let's dance) 3D je pohádka s téměř nulovým dějem a velice mizerným výkonem hlavních protagonistů. Jenže tohle není film, tohle je přehlídka neskutečných tanečníků, a jako taková rozhodně válí. Jednoduše pro milovníka (či fanouška :D) tance 107 minut skvělé zábavy! ()

Gonzi

Je to jen blbý film o tančení, který jsem v podstatě náhodou viděl v kině. Jenže kvůli němu jsem viděl zpětně taky 1. a 2. díl a později i 4. film. I když je to "jen blbý film o tančení" , tak z celé série "blbých filmů o tančení" ční vysoko nad ty ostatní. Rozhodně je to guilty pleasure kategorie, ale viděl jsem to už několikkrát (narozdíl od nudného zbytku série, který jsem prozíval) a rád se k tomu opakovaně vracím, protože je to sice jednoduché a hloupé, ale žánrově a technicky perfektně zvládnuté. PS: Hodně na tom dělá, že je určité míry hudba a tanec nejen prostředkem, ale samotným "hrdinou" filmu (díky Lukově dokumentování, či Moosově "one move can change the world"). ()

ecceHOMMO

Po Step up 1,2 sklamanie ako hrom: Veď ako inak nazvať niečo čo temer nič neponúkne? Snímok akokeby sprevádzali dve línie príbehov: Osud Luka, Natalie a príbeh Moosa, ktorých spoločným spojítkom je tanec. Avšak problémom je, že ani jeden z týchto príbehov vlastne nefunguje a tanec, ten taktiež nedokáže poriadne rozprúdiť krv v žilách. Výnimkou je iba tanečné číslo vo finále World Jamu a najmä svietiace oblečky, ktoré pôsobia neuveriteľne efektne. ()

DivX

Je to pořád dokola. Tady nic nového nevymyslíte. Když se na to podívám ze strany tance či efektů, je to asi nejslabší díl. 45% (DĚJ** EFEKTY*** HUDBA*** HERCI**) IMDb: 5,5/10 ()

oveckaoa

Soundtrack je dokonalý z filmeme je to trošku horší ale dá se naprostá spokojenost. P.s. viděno bez 3 D docel by mě zajímalo co tam možře byt v 3 D napadá mě jen ty popisky u těch battlů ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe