Paranormal Entity

• USA Paranormal Entity

Hlavními postavami filmu natočeného v duchu úspěšné série Paranormal Activity jsou sourozenci (Samantha , Thomas) a jejich matka. Nedávno jim zemřel otec, a proto se jej pokusili kontaktovat. Po nějakém čase se v jejich domě začali dít neobvyklé věci... (TV Horor Film)

SidneyP

Dal bych odpad, ale nedám jen ze dvou důvodů: Ten první je ta velmi krásná mladá holka, a ten druhý scéna, kdy démon projde kolem přivázaných zvonků, které poté začnou cinkat. Ty aspoň za něco stály. 15%. ()

Junys

To teda Paranormal Activity (2007) o mnoho lepší než tohle. Nulová atmosféra. Čekal jsem lekačky ale tohle ? ee. Trapné napodobení PA které je úplně zbytečné. ()

BOURQUE

Film natočený podľa známej ságy „Paranormal Activity“. Z tohto hľadiska asi najkrvavejší. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

helloween93 odpad!

Trapná kopie Paranormal activity, ve které se 80 minut nic neděje a neskutečným způsobem se vás snaží unudit k smrti (film jsem měl rozkoukaný od dušiček do dnešní noci), vše podstatné se odehraje během posledních 5 minut, to už jsem bohužel marně čekal na konec. Nikdy víc. ()

domirovec

Upřímně řečeno, od Paranormal Entity nečekejte nic více než pouhý, dosti levným způsobem zrealizovaný pokus o kopii Paranormal Activity. Toď vše. Žádné, alespoň ne pro mě, zajímavé lekačky, na můj zkromný vkus podprůměrné herecké výkony a všudepřítomný, zvonící telefon, který stejně nikdo nevezme a stejně se v něm nikdo neozve. Odpadem bych to však nenazval. I přesto, že většinou celou atmosféru zkazil nějaký ten zatracený telefon nebo uši vypalující zvuk z kamery, když někdo zakřičí, myslím, že se to ještě po většinu času jakžtakž dá přežít. Některé scény byly však nepříjemně natahované a nezajímavé a když už došlo na nějaké ty bubákovy vtípky, většinou se jednalo o opravdu, řekněme ''docela dost špatné pokusy o jumpscary a následné vyděšení diváka''. Takže ne, bobky jsem při tom neměl a definitivně bych to nedoporučil vám všem více extrémním hororovým fanouškům. Takže jo, tenhle počin můžete, chcete-li klidně a s čistým svědomím přeskočit. Šan Van Dycke holt nebude profesionálem co se týče hororu.. 2/5 ()

foundation

hehe no zatial som sa nerozhodol ako presne to mam ohodnotit ale urcite to nie je nic slavne. Typek chodi po dome s kamerou a vsetko nataca..Myslim tym VSETKO. 2-3 minutove zabery jeho ruk ako klepu do klavesnice a staticka kamera polozena na stole sice davaju pocit autenticnosti ale na druhej strane ja si tiez na mobile zapnem kameru polozim ju pred seba a budem 10 minut natacat ako citam noviny. Neviem ci by to niekoho bavilo pozerat. Samozrejme sa tu daju najst tradicne prvky ako neohrozeny pochod hlavneho hrdinu priamo do naruce ,,ducha,,..Vety typu : ,,A: rychlo rychlo musime utiect B : ano hned pridem len sa chcem pozriet kam vedu tieto stopy ,, som pocul asi 3 a pol miliona krat a vzdy to dopadne rovnako. Dalsi skvostny vyrok je napriklad : ,, A: Musite sa odtialto dostat chodte rychlo prec a ja tu ostanem sam celu noc a vsetko nakamerujem :D. B: Dobre mas pravdu my ideme a ty tu ostan ale keby sa nieco dialo zavolaj :D:D lol tak pri tom som sa uz fakt ze smial. no totalne na srandu toto uz. A nesmieme zabudnut na staru dobru klasiku. Duch ich otravuje mesiac vkuse. Pomaly kazdu noc sa snazi o hlavnu hrdinku ale jej brat a mamca ju v pohode nechaju noc co noc spat samu v zavretej izbe :D No a co sa tyka samotneho deja. nejaky polonadrzany a polokrvilacny demon to uz tu tiez bolo ale v inych filmoch mu netrvalo 90 minut kym sa odhodla k niecomu co stoji za to. No proste jedinecna nuda ktora obcas ponuka par dobrych nocnych scen a ten koniec aj ked nijako prekvapivy ale aspon dobre natoceny, Neviem ci ma zmysel pisat nieco dalsie asi som trochu zaspoileroval ale verte ze vam to pri pozerani vadit nebude :D UPDATE : potom ako som si pozrel Paranormal Activity musim priznat ze to je jedna obycajna vykradacka ktora sa to nijakym sposobom nesnazi skryvat ale nemozem si pomoct ale Entity sa mi zdalo lepsie ako Activity ()

towstit odpad!

Ako ked sa vsetci vyseru pred kameru, a ta kopa sa len toci od scenaristu k reziserovi k hercom a takto stale dokola. ()

AngelG

Má to tak jednu dobrou a děsivější scénu, ale jinak.. to nestojí za větší povšimnutí.. což, jak tak koukám na počet hodnocení, to asi opravdu moc lidem nestojí.. :) ()

TMNT odpad!

"Videl si paranormal activity? To ako tam strašilo v dome a všetci zomreli, to bola jeba že?! A Paranormal entity si videl? ako tam v tom dome straší a všetci zomrú? To bola ešte väčšia jeba!" ()

vygamba odpad!

Dlouhou dobu jsem se nechtěl na tento film podívat z důvodu jednoho - všichni kamarádi říkali, že je to ještě strašidelnější než Paranormal Activity. Ovšem film není o tolik strašidelnější, spíše to byla nuda od začátku ke konci. Už mě docela deptalo, když se stále dvacátou noc ptal nejspíš velice inteligentní synek, který střeží pasti k podlaze, i když viděle, že "duch" zřejmě chodí po stropě, kdo to je? a co to je? to už si pak řikáte, no bože byl tady duch, rozsypal urnu s popelem mrtvého otce a pošlapal stěny a strop, tak už mu to proboha odpusťtě. Navíc prostředí bylo velice umělé: například od začátku je na stole bílá krabička a po celou dobu filmu se ani nepohne, všude je tak perfektně uklizeno, že ani ve skříních nemají žádné šaty, ale kameru na stativu, dále neznám žádnou ženu, která nemá na stolku nebo na poličce špinavej hrnek s čajem nebo vytahaná různá skrášlovadla a voňavky... Nejspíše čekali, že je to zabije, tak si ani nevybalovali, jinak neznám jiné vysvětlení. Nudný a vcelku nezajímavý horor. ()

Kam-El

Po pozretí Paranormal acitivity som si myslel, že tento film bude iba jeho slabou napodobeninou. Podstata filmu bola istá ako PA ale líšila sa rodinným kolektívom - mama, syn a dcéra - namiesto mileneckého páriku a môžem povedať, že vo filme bolo omnoho viac strašidelnej akcie. Negatívami boli nie až tak presvedčivé herecké výkony, úvodné titulky, ktoré nás už vopred oboznamujú s osudom postáv a možno aj rýchlejší dejový spád ako v PA a potom sa už dialo len to isté. Osobne sa mi PE lúbilo viac ako PA. Len škoda, že sa tomuto filmu neposkytol vačší rozpočet a neurobila sa mu rovnaká reklama ako PA. ()

aa12

No nejednou jsem se pořádně lekl. Nejsem odborník přes horory, ale myslím si že to je povedené a o něco horší než paranormal activity. ()

cheonsacz odpad!

Húúú... tak tenhle snímek byl tak strašidelně nestrašidelný, že jsem měla už od začátku potíže, abych neusla a ke konci jsem nevěděla jestli se mám nad zoufalostí tohoto filmu smát nebo brečet. Působilo to na mě spíš jako parodie na PA a ke konci už jsem se jen těšila jak všichni umřou a i to bylo jedno velké zklamání. btw: Natáčet si svojí mrtvou a k tomu nahou sestru je fakt úchylný... btw 2: Plno chyb už tu bylo řečeno - konečná scéna se Sam a krví, ruka stahující peřinu... ale všiml si někdo, že na začátku jak volá Tommy policii, že říká, že zabili i jeho mámu? Ale na konci zase tvrdí, že se zabila až co se dozvěděla o smrti svých dětí.. ()

BrianStorker

Zajímavý počin, který kopíruje Paranormal Activity. I když jednání postav ve filmu je více než nelogické a naprosto iracionální, tento film se líbil více, než Paranormal Activity 1, které (u mne) šly až dvojkou nahoru. Zajímavý komentář 1david135 :-D ()

Voorhees

hmmm, ne. Pokus o děs a jediný co mě děsí je kameramanova schopnost. Další nepodařenej FF, kdy už se nějakej podaří.. -_-´. ()