Camarro14

OST je fajn - triky jsou fajn - vysávání lidské rasy je také fajn - pohled do útrob mimozemské lodi je více než fajn ... bohužel co není fajn, je zcela nevyužitý potencionál tohoto snímku. Nemá to švih, nemá to drive, logiku to postřádá vcelku často! Mělo to být "béčko" ákčových snímků jako je "Válka světů", "Den nezávislosti" či "Monstrum", avšak v jediné v co se "Skyline" proměnilo, je jen a jen průměrné "céčko"! ()

LordMysti

Chobotničky z Matrixu, vesmírná loď ze Stargate, brouci z Hvězdné pěchoty, monstrum a příběh z Cloverfieldu, pointa z Války světů - ale dohormady to moc nejde, vytípané klišé včetně závěru a všelijaká atmosféra jen ne napínavá dělá ze Skyline pro mě velké zklamání, protože efekty, kamera i vizuální zpracování nebylo špatné. Jen slepě kopírovat nestačí, Skyline je toho exemplárním příkladem. ()

simplejack

Nooo, když jsem po celou dobu držel prst na přetáčení dopředu, tak to zas tak strašné nebylo. Teď ale vážně, tohle je strašný průser, herci se chovají, jak z nějakého ústavu pro choromyslné, divím se, že se tomu scénáři nevysmáli s tím, že tohle fakt nemají zapotřebí. Efekty fajn, jen mě jako vždy štve neporazitelnost mimozemšťanů. třešničkou na dortu je konec, kdy jsem si říkal jestli si tu ze mě někdo dělá prdel nebo ne... ()

Beanek

Příjemné překvapení, říkal jsem si, hm, Straussové, ti packalové co natočili AvP2, jdu to protrpět... ale opak je pravdou, i přes slabší scénář a obsazení si myslím, že tento film není zase vůbec tak špatný. Ani chvilku jsem se nenudil, místy jde i cítit nějaké to napětí, trikové sekvence a design emzáků bez výhrad, vzhledem rozpočtu 10 mil USD velice dobré béčko. 7/10 ()

Varney odpad!

90 minútové trápenie. Aj keď sú digitálne efekty na celkom slušnej priemernej úrovni, zvyšok je však katastrofa. Rozmýšlanie postáv je úplne nelogické (ba priam až blbé), a celý film som premýšlal, že prečo konajú tak ako konajú. A pri závere filmu som to už nevydržal a prevrátil som očami. Tento film neponúka absolútne nič. ()

Acrobat odpad!

Ked sa Ramba pytal hrdy afgansky mudžahedín co robi to modre svetlo, odpoved bola strucna, jasna a vystizna. Svieti modro. Nikomu vsak z neho nebolo zle, Sovieti dostali prvotriedne po gebulach. Tu to je omnoho inaksie. Modre svelto nielen ze svieti modro, ono nam vypaluje zrak,poziera nas, hadze na kopu, vysava.......a tela hádže do jedneho válova. Humus na "entu" je vsak podporeny dobrou dramatickou skladbou. Pri týchto druhoch filmoch - stret aliens versus humans - je dvojaka cesta. Megalomanska (Den nezavislsoti, transformers....) a utlocitna, intimna (Cloverfield, Skyline :)...) Obe maju nieco do seba, obe dokazu pozdvihnut alebo vyvolat zývanie. Nie som si istý, či Skyline nudil. To, že vidíme len niekoľko deisatok ľudských postáv počas hodinky tridsať nemôže spôsobiť nechuť. Mne to vyhovuje viac, stávam sa intímnejšou súčasťou deja. To, že nezostanú ticho a neprečkajú tento hrôzostrašný deň, dva, je ich chyba (a scenáristu). Odkiaľ aliens prišli a na čo nás chcú, nám predsa hovoriť nebudú. Ak sú priateľmi pošlú pozvánku. AK nie sú, čo očividne v SKyline neboli, nebudú sa pozývať, nebudú vysvetľovať prečo a ako, rovnako na čo sme im my a naše vnútornosti sa nedozvieme, nakoľko to nikto z nás zrejme neprežije. Celý čas som tuho premýšľal konštantne o jednom. Kde by som sa ukryl ja. LA, NY, etc. su obrovské mestá. Možnosti pre dej a scenár je pekný. Ja, v paneláku, to mám ťažšie. Jedine pivnica dole, zamazať sa pieskom, blatom, prikryť dekou.....no neviem, vždy ma stresovo nútilo premýšľať kde je ten najvhodnejší "Panic room". V takýchto chvíľach je jedno odkiaľ prišli. rieši sa otázka prežitia. Scenáru nevyčítam, že nevysvetľuje veľa. Ukazuje len smutnú (?) krátku epizódu z možného (?) prežitia pekného slnečného dňa. Jedinou nádejou pre ľudstvo nezostala ani B2 s Einsteinovou ideou a záchranársky vrtuľník si nevšimol všade rastúce rastlinné prísavné liany. Čo už. Koniec alá Matrix v modrom s nádejou pre Američanov. Jedno je však isté. Modro lietajúcu háveď aj s materskou loďou sme tu už mali. V CRYSISE sme ju poslali ku dnu, vieme teda ako na to. Tajne dúfam, že hľadali inšpiráciu v Crysise, lebo všetko mimozemské akoby malo predlohu a námet a výzor a dizajn práve z tejto hry. Na film zabudnem čochvíľa, ale je čas naloadovať Crysis od Core a pohrať sa opäť s modoru háveďou. Be strong. Be invisible. Be a weapon. ááá Buď človekom. (videné 08.03.2011, BR rip) ()

Tamten

Když se bláznivý režisér rozhodne natočit Den nezávislosti, Vetřelce, Matrix a kdo ví co ještě v jednom, dopadne to takto. Navíc s málo penězi, takže triky jsou takové nedotažené. A vrcholem je závěr, a to doslova. Nikdo se neobtěžoval nějakým vymýšlením děje, takže když došly nápady na jedotlivé scény, tak pustíme závěrečné titulky. Tohle není ani otevřený konec, tady prostě konec není vůbec. ()

marek86

Když jsem si pustil trailer a tam viděl Stevena Hawkinga, čekal jsem kvalitní scifi. Ovšem to se nedostavilo. Tento film neměl hlavu ani patu. Kolonizace naší planety kvůli tomu, aby se mohla rodit monstra, co požírají lidské mozky, to myslím dostatečně vystihuje kvalitu scénáře. Nedoporučuji stahovat, půjčovat, kupovat, či chodit do kina na tento film. Moje hodnocení 2/10. ()

vikino1

Film o tom, jak by to dopadlo kdyby na nás fakt "vlítli". Myslet si, že bychom se jim ubránili, je značně absurdní. Leteckej souboj i jeho celkové vyvrcholení, perfektně ukáže, jak marnej by ten boj byl. Každej na tento film plive, ve srovnání s největším propadákem roku - Světovou invazí - je to luxusní záležitost. ()

Black-star odpad!

Omlouvám se všem milovníkům takových to sci-fi, ale nemohu jinak hodnotit. Za celou dobu filmu v kině sem nechápala, co tam vlastně dělám. Opravdu to pro mě postrádalo veškerý um. Nemělo to pointu, žádný velký příběh, unylý scénář, vše předvídatelné, ve vizuálních efektech taky nic moc, hudby a zvuk taky nic převratného... Malounko lituji že jsem na takový film vůbec šla. Za mě zbytečnost a nechápu že je někdo schopný takovou "ho*adinu" vůbec vymyslet natož zfilmovat. ()

Lasombra

Proč to muselo mít tak špatný scénář? Hlavní představitelé ječí a hledají ty nevíc nejnelogičtější cesty jak vyřešit problém s ufouny. Jo, je to jednoduché, vletět jim rovnou pod nůž. Veliká škoda, že další scifi se nepovedlo. Tři hvězdičky dávám jen za prvotní dojem jisté nejistoty a zvědavosti, co že to ty světla jsou. A také za scénu v kosmické lodi, protože to se málo kdy vidí, co vlastně ti ufouni s lidma dělají. ()

Rypley

Nevím co je, podle hodnocení uživatelů csfd, tak strašně špatného na ději tohoto filmu. Prostě sci-fi o potvůrkách z vesmíru , kterým se moc nelíbíme, nebo líbíme až moc.(Teď nějak nevím přesně) Ale např. taková Světová invaze (2011) a příběh o mimozemšťanech, kteří si na zemi přišli pro vodu a každý americký voják je citlivka-drsňák, mi nepřišel o moc lepší. Pravda je, že ve Skyline nejsou v podstatě žádné herecké výkony, ale to nejsou ani v Godzille (1998), Jean Reno promine. Přesto se mi Skyline líbilo o špetku více. Upřímně, do kina bych na to nešel ;-) , ale film pro DVD/BLU-RAY nebo TV je to velmi slušný. Tři hvězdy si myslím zaslouží. ()

E lan

Na základě nechvalných recenzí jsem čekal mnohem horší tragédii. Ve skutečnosti do dopadlo na nevalný podprůměr i v rámci okupačních sci-fi. Triky chvilkama jdou, herecké výkony jsou veškeré žádné a scénář je pro kočku. Celkově slabé ale pro milovníky sci-fi dobrá odpočinkovka... ()

Shaleman odpad!

Něco tak nudného a nezáživného vás zaručeně uspí i po cisterně extra silné kávy. Žádný děj, pitomé dialogy, nulová atmosféra a můžete pokračovat do nekonečna. Jediný podařený, zábavný a koukatelný je závěrečný závěr, který má asi jen 3 minuty, takže určitě nic nezachrání. Těžký odpad. ()

Boris. odpad!

Hmm...nevim co si o tom mam myslet...jesi si jenom ze mě filmaři chtěli udělat srandu nebo to fakt mysleli vážně, ale todle byla další filmová katastrofa. Pořád se tady střídaj lidi, který vedou blbý dialogy jesi zustat nebo utýct někam pryč až to dopadne tak, že se vlastně celej film odehrává v jednom hotelu. A asi nejvíc mě dostal hlavní hrdina, kterej zabijí ufony pěstí (i když je nikdo jinej nějak zničit nedokáže ani atomovkou, střelbou nebo výbuchem plynu) a nakonec se ufonem stane. Tomu filmu se dají pochválit asi jen efekty, ale líp než odpadem to ohodnotit stejně nemůžu. ()