poster

Velká vánoční jízda

 • Velká Británie

  Arthur Christmas

 • Slovensko

  Arthur zachráni Vianoce

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 2011, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tayen
  ****

  Co si budeme nalhávat: Pixar to není a dabing leccos zabije, takže z toho nebudete mít takový požitek jako američtí diváci. 3D nerušilo a při barevnosti filmu bylo i rozumně využité. Před Vánoci je to právě ten akurátní film pro děcka, abyste je ještě více natěšili ke stromku (ačkoliv doufám, že se budou pořád více těšit na Ježíška než na Santu). Postavy byly stereotypní (vlídná pani Santa Clausová, snaživý poskok skřítka, nespokojený a brblající děda a samozřejmě podceňovaný šaškovský hlavní hrdina s dobrý srdcem - být na mě, nechala bych u korespondence, ale hold děcka potřebují vědět, že to největší dobro a obětavost vždycky odměny dojde), až na technokrata bráchu Steva, který není takovým hajzlem, jak byste čekali. Film nenudí, přichází s novými gegy a situacemi. Příjemná jednohubka. A největší plus? Žádná zvířátka nemluví.(18.12.2011)

 • ajuska
  ****

  Svižný a zábavný vánoční animák. Spousta vtipů a hlášek pobaví i odrostlejší diváky, dějová linka je sice v základu úplně klasická, ale ani na chvíli nenudí a hlavně se mi líbilo vykreslení Santovy rodiny a promyšlená mašinerie Štědré noci.(11.12.2011)

 • predators
  *****

  Konečně pořádný vánoční animák! Už bylo dost těch klišé, kterými jsou obdarovány ti nejmenší, děti! Nádherná animace, spousta kvalitních nápadů a zábavy a...a ELFOVÉ! 80%(20.10.2012)

 • klerik
  ****

  Naozaj občas dosť uletené. Ale bez tej pomiestnej šialenosti by nefungoval príbeh. Páčilo sa mi, že tvorcovia nevytvorili žiadneho megazlého záporáka, a dobre využili uveriteľné spory v rodine Santovcov. Akčné a zábavné. Minimálne 70% si film určite zaslúži. Podobný ale lepší film ako ÚTEK Z PLANÉTY ZEM...(19.12.2014)

 • Chrustyn
  ***

  Už dlouho mi chybí nějaký pravý vánoční film a proto jsem se na (mnoha lidmi oceňovanou) vánoční jízdu hodně těšil ale bohužel se nadělení nekoná. Vánoční jízda není špatná a je to typický film pro celou rodinu, který žádného z jeho členů neurazí a nápaditě ukazuje problémy se kterými se musí Santa potýkat při roznášení dárků ale já sem přeci jen čekal tu "jízdu", kterou sem nakonec nedostal a některé "neakční" části mě docela nudily. Škoda.(12.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace