poster

Velká vánoční jízda

 • Velká Británie

  Arthur Christmas

 • Slovensko

  Arthur zachráni Vianoce

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 2011, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ****

  Kouzelný vánoční animák, který příliš nenadchne, ale neurazí. Arthur Christmas je příjemná vánoční jednohubka a docela si dovedu představit, že se tenhle animák bude vysílat na českých stanicích každý rok v době vánoc.(6.1.2012)

 • ScarPoul
  ***

  Príjemná vianočná oddychovka o rodinných hodnotách. Príbeh je skôr zameraný na detského diváka, čo film dokazuje mnohými jednoduchými vtipmi a scénami, ale naanimovaný je pekne, čo v určitom smere dopomáha k tomu aby si ho užili aj dospelí. Je to plné veselých postavičiek, pekného prostredia a niekoľkých dobre vypointovaných vtipov. Nejedná sa samozrejme o žiadnu dych berúcu rozprávku akou je napríklad Toy Story, ale to vôbec nevadí. Svoj účel splní a decká z nej budú určite nadšené. Plus ja som sa bavil.(8.2.2013)

 • ajuska
  ****

  Svižný a zábavný vánoční animák. Spousta vtipů a hlášek pobaví i odrostlejší diváky, dějová linka je sice v základu úplně klasická, ale ani na chvíli nenudí a hlavně se mi líbilo vykreslení Santovy rodiny a promyšlená mašinerie Štědré noci.(11.12.2011)

 • nash.
  ****

  Nejakčnější vánoční jízda, která dá santovské legendě pořádně zabrat. Má nadupaný rozjezd plný nápadů brilantně žonglujících s tradičními santovskými prvky, a pak finále, při kterém jsme napětím nedýchali a současně se dobře bavili. Mezi rozjezdem a finále je však poněkud hluchý střed, který se sice tváří rychle a zběsile a občas blýskne nápadem či fórkem, ale přesto pouští nohu z plynu a nechává film zapadnout do závějí průměru, kdy se čas vleče pomaleji než by vzhledem k dění na obrazovce měl. Takže by to bylo na tak na tři hvězdy nebýt skvělé skřítky, která umí z balícím papírem a mašlemi divy a nečekaně disharmonické santovské famílie, která je protiváhou té přeslazené stylizace Vánoční pohody.(30.12.2014)

 • predators
  *****

  Konečně pořádný vánoční animák! Už bylo dost těch klišé, kterými jsou obdarovány ti nejmenší, děti! Nádherná animace, spousta kvalitních nápadů a zábavy a...a ELFOVÉ! 80%(20.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace