poster

Velká vánoční jízda

 • Velká Británie

  Arthur Christmas

 • Slovensko

  Arthur zachráni Vianoce

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 2011, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PauloZ
  ****

  Zdařilá a veselá vánoční jízda, dobrý příběh, pěkná animace, zběsilé tempo a skvělá vánoční atmoška.(14.12.2012)

 • Pepinec
  *****

  Krátká verze komentáře zní; animovaná mission impossible. Naproti tomu dlouhá verze by obsahovala krom jiného třeba to, že kdybych byl zatvrzelý hnidopich, musel bych Velkou vánoční jízdu odsoudit už z pouhého principu. Nabubřelost Američanů totiž nezná mezí, a tak nám tlustého, zarostlého a nevkusně oháknutého dědka cpou do Německa, Polska, Maďarska, a kdyby Zěměkoule měla nějaký kout, prskli by ho i tam. Protože ale ještě žádnému malému děcku nemusím vysvětlovat, že Santa Claus není Ježíškův zástupce pro střední Evropu, s klidným vědomím odpálkuji i výhrady těch, kteří Santově vesmírnému korábu vyčítají přílišnou podobu lodi Enterprise nebo těch, kterým se zase nelíbí Arthurova podoba s Lingunim z Ratatouille. Místo toho vypíchnu dobrou práci studia Sony, svižné tempo a především - originalitu samotného příběhu. Protože právě nedostatek originality je tím, co sráží drtivou většinu současných animáků. V samotném závěru dlouhé verze komentáře by pak bylo shrnutí, že Velká vánoční jízda je jedním z největších překvapení roku 2011. Stejně jako český překlad původního názvu... :-D(2.1.2012)

 • Tony.cs
  *****

  Máme s kamarády takovou hezkou tradici. Každý Štědrý den dopoledne jdeme na vánoční promítání do kina. Tento rok jsme byli na Velké vánoční jízdě, rok předtím na Snyderových Sovích strážcích, rok předtím ...ha už si ani nevzpomínám. Ale rok 2011 bylo promítání super. Velice povedená a místy hodně nahláškovaná vánoční komedie. Všechny Vánoční filmy si musím poznačit. VV(25.12.2011)

 • predators
  *****

  Konečně pořádný vánoční animák! Už bylo dost těch klišé, kterými jsou obdarovány ti nejmenší, děti! Nádherná animace, spousta kvalitních nápadů a zábavy a...a ELFOVÉ! 80%(20.10.2012)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Sony, Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 3,376 // Otvárací Víkend v USA: $12,068,931 //(26.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace