poster

Velká vánoční jízda

 • Velká Británie

  Arthur Christmas

 • Slovensko

  Arthur zachráni Vianoce

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 2011, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  *****

  Konečně pořádný vánoční animák! Už bylo dost těch klišé, kterými jsou obdarovány ti nejmenší, děti! Nádherná animace, spousta kvalitních nápadů a zábavy a...a ELFOVÉ! 80%(20.10.2012)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Sony, Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 3,376 // Otvárací Víkend v USA: $12,068,931 //(26.12.2013)

 • Pepinec
  *****

  Krátká verze komentáře zní; animovaná mission impossible. Naproti tomu dlouhá verze by obsahovala krom jiného třeba to, že kdybych byl zatvrzelý hnidopich, musel bych Velkou vánoční jízdu odsoudit už z pouhého principu. Nabubřelost Američanů totiž nezná mezí, a tak nám tlustého, zarostlého a nevkusně oháknutého dědka cpou do Německa, Polska, Maďarska, a kdyby Zěměkoule měla nějaký kout, prskli by ho i tam. Protože ale ještě žádnému malému děcku nemusím vysvětlovat, že Santa Claus není Ježíškův zástupce pro střední Evropu, s klidným vědomím odpálkuji i výhrady těch, kteří Santově vesmírnému korábu vyčítají přílišnou podobu lodi Enterprise nebo těch, kterým se zase nelíbí Arthurova podoba s Lingunim z Ratatouille. Místo toho vypíchnu dobrou práci studia Sony, svižné tempo a především - originalitu samotného příběhu. Protože právě nedostatek originality je tím, co sráží drtivou většinu současných animáků. V samotném závěru dlouhé verze komentáře by pak bylo shrnutí, že Velká vánoční jízda je jedním z největších překvapení roku 2011. Stejně jako český překlad původního názvu... :-D(2.1.2012)

 • iamek
  ****

  Kouzelný vánoční animák, který příliš nenadchne, ale neurazí. Arthur Christmas je příjemná vánoční jednohubka a docela si dovedu představit, že se tenhle animák bude vysílat na českých stanicích každý rok v době vánoc.(6.1.2012)

 • PauloZ
  ****

  Zdařilá a veselá vánoční jízda, dobrý příběh, pěkná animace, zběsilé tempo a skvělá vánoční atmoška.(14.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace