Mortal Kombat: Rebirth

Oren Uziel

Scott Kevan

Scénografie:

Thomas William Hallbauer

Jako krátkometrážní ochutnávka před hlavním chodem to funguje bezchybně,duel Johnny Cage vs. Baraka poůsobí správně eRkově brutálně a atmosféra Mortal Kombatu na mě jenom z téhle osmiminutové ukázky dýchá mnohem víc než z obou předchozích filmů dohromady.Teď tedy nezbývá než doufat,že něco takového se v celovečerní verzi protlačí i do kin,jestli to klapne,tak výslednému filmu rád přišoupnu více než ty opatrně natěšené tři hvězdičky.(11.6.2010)

Narozdíl od vás Mortal kombat žeru i jako původní film, jenže tohle bylo ještě o úroveň výš. Výborných 8 minut. Já chci film, já chci film, já chci film. Prosím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 10/10(31.7.2010)

Zajímavé, ale těžko říct, jestli by tohle udrželo celý film. Každopádně těhle 8 minut to šlape dobře As my name is, Scorpion(1.8.2010)

no nevim nic moc spíš takový krimi puvodní vypadal líp(8.7.2010)

____ 24.7. 2010 ____ - hodně zajímavé. Jako by si už někdo uvědomil, že Mortal Kombat se musí nějak změnit, jinak půjde ke dnu. Hry dobré(kultovní), ale filmy horší. Někdo si to vzal do hlavy. Zajímavých 8 minut. Už jsem si představoval na tento motiv i celovečerní film. No doufám, že se ho dočkáme. Tohle vypadá hodně dobře. ____ Přeju, ať to vyjde. ____(24.7.2010)

• - Mortal Kombat: Rebirth měl být původně celovečerní film, ale Warner Bros. nakonec souhlasilo pouze s natočením krátkometrážního seriálu Mortal Kombat: Legacy. (NiaWolf)

• - Rozpočet: 7 500 $ (NiaWolf)