poster

Mortal Kombat: Rebirth

Krátkometrážní / Akční

USA, 2010, 8 min

Scénář:

Oren Uziel

Kamera:

Scott Kevan

Scénografie:

Thomas William Hallbauer
(další profese)
 • Dexter1
  *****

  Tak toto bola neuveriteľná pecka. Absurdné postavy v reálnom svete. Žiaden Medzisvet či dačo také. A ten filter dotváral pocit skutočného filmu. Ak toto naozaj natočia tak to chcem určite vidieť.(10.6.2010)

 • Isherwood
  ****

  Módní restarty koketují i s jedním herním kultem, kde se evidentně nepojede na Andersonově vlně ‚doslovné adaptace‘, ale potemnělé stylizaci s mytologií zasazenou do reálnějšího světa. Že dojde pouze na jeden pěstní souboj, nevadí, i těch zbylých osm minut plní svůj účel naprosto dokonale, a pokud režisér bude studia obíhat dostatečně dlouho, možná nakonec natočí i celovečerní verzi. Přeju mu to.(11.6.2010)

 • Thomassi
  ****

  Rebirth se tváří jako skvělý trailer, který mě neskutečně navnadil. Sérii Mortal Kombat moc nemusím, ale v tomto novém podání by to mohla být parádní řezničina. Těch osm minut uběhlo neskutečně rychle, proto doufám, že jednou se s tohoto krátkýho filmečku stane skutečná upoutávka na celovečerní podívanou plnou úžasných bitek.(10.4.2011)

 • B!shop
  ****

  Tak tohle me nastvalo, predstavovacka postav, nastineni pribehu, suprova bitka, ktera nepusobi videoherne, ale spis syrove a realisticky a kdyz se to zacne rozjizdet a clovek si rika, ze ted zacne ten totalni narez, tak to skonci. Ale tech 8 minut je paradnich.(24.6.2010)

 • Dever
  *****

  Perfektné, perfektné, perfektné, takto som si predstavoval Mortal Kombat. Rebirth je lepší než M.K jednotka a M.K Annihilation dokopy, aj keď má len 8 min. Ak bude trojka tak dobrá, ako tento 8min kraťas, tak sa máme jednoznačne načo tešiť.(5.5.2011)

 • - Rozpočet: 7 500 $ (NiaWolf)

 • - Mortal Kombat: Rebirth měl být původně celovečerní film, ale Warner Bros. nakonec souhlasilo pouze s natočením krátkometrážního seriálu Mortal Kombat: Legacy. (NiaWolf)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace