poster

Mortal Kombat: Rebirth

Krátkometrážní / Akční

USA, 2010, 8 min

Scénář:

Oren Uziel

Kamera:

Scott Kevan
 • mil@n.fanatik
  ***

  Svatá pravda, chce to film!!(6.6.2011)

 • heyda
  *****

  Narozdíl od vás Mortal kombat žeru i jako původní film, jenže tohle bylo ještě o úroveň výš. Výborných 8 minut. Já chci film, já chci film, já chci film. Prosím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 10/10(31.7.2010)

 • Easykk
  ****

  No tomu se mi nechce ani věřit!! Tohle Ano, takhle Ano, tihle Ano a máte mě v kapse, to Vám garantuju vy kujóni jedni!! Takhle to na mě ušít a nic mi neříct...teda :) Doporučuji roztáhnout (né nohy) film, do délky né menší, než se Vám zdá cesta do protějšího supermarketu po faakt přetěžké noci!!(10.12.2010)

 • H34D
  ****

  Zprvu mi přišlo absurdní s jakou vážností je příběh pojat a jak jsou do něj vtlačovány oblíbené masakrální figurky mého dětství, ale nakonec to nevypadá vůbec špatně, ani tolik nechtěně vtipně. Pokud by se v celovečerním filmu nešetřilo na bitkách, mohlo by z toho vzejít super béčko, třeba jako Undisputed III... 8/10(9.6.2010)

 • ConanVJ
  *****

  Pěkně našláplej filmeček. Lateef opět borec jak svin. Rozhodně bych se nezlobil za celovečerňák s Whitem, Crowderem. Mohl by přibýt i Adkins :) Za mě 90%(7.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace