Mortal Kombat: Rebirth

Oren Uziel

Scott Kevan

Scénografie:

Thomas William Hallbauer

Rebirth se tváří jako skvělý trailer, který mě neskutečně navnadil. Sérii Mortal Kombat moc nemusím, ale v tomto novém podání by to mohla být parádní řezničina. Těch osm minut uběhlo neskutečně rychle, proto doufám, že jednou se s tohoto krátkýho filmečku stane skutečná upoutávka na celovečerní podívanou plnou úžasných bitek.(10.4.2011)

Zatím jeden z nejlepších krátkometrážních filmů, co jsem měl možnost vidět. 80%(23.10.2010)

Ako krátkometrážny film to nedopadlo zle. Temnejší a realistickejší háv ide síce ruka v ruke s mierne prekopanou mytológiou postáv ale pozerá sa na to dobre. Ponúka sa jedine otázka, či by to fungovalo v celovečerne verzii na plátne, pretože tým si už tak istý nie som.(11.6.2010)

Svatá pravda, chce to film!!(6.6.2011)

Zprvu mi přišlo absurdní s jakou vážností je příběh pojat a jak jsou do něj vtlačovány oblíbené masakrální figurky mého dětství, ale nakonec to nevypadá vůbec špatně, ani tolik nechtěně vtipně. Pokud by se v celovečerním filmu nešetřilo na bitkách, mohlo by z toho vzejít super béčko, třeba jako Undisputed III... 8/10(9.6.2010)

• - Mortal Kombat: Rebirth měl být původně celovečerní film, ale Warner Bros. nakonec souhlasilo pouze s natočením krátkometrážního seriálu Mortal Kombat: Legacy. (NiaWolf)

• - Rozpočet: 7 500 $ (NiaWolf)