Shimmy

Nemůžu si pomoct, ale druhý díl se mi asi líbil víc než ten první. Na akčňáky mě zrovna neužije, ale tenhle se hodně povedl. ()

kacer4

Akčný film so všetkým, čo k tomu patrí, a ešte niečo naviac. Nebyť tej podarenej patrie, bol by to asi priemer. ()

Desmi

Tolik egoistických a sebestředních akčních kurva hrdinů aby člověk pohledal. Narvat všechny tyhle hovada do jedoho filmu byl prostě super nápad a splněnej sen všech fanoušků starých dobrých akčňáků. Stallone sice nenapsal naprosto geniální scénář, dokonale ale využil všechny hrdiny. Dal jim role, které jim sedli a na které jsou zvyklí, za což si zaslouží uznání. Navíc to bylo i vcelku vtipné. Norissův vtip s kobrou.. =) Boží film, jeden z mála, který mi nebude vadit vidět znovu.. a znovu.. ()

PeteBuck

Nemôžem si pomôcť, ale musím dať 5 hviezdičiek. Mne sa dvojka páčila viac ako jednotka. Konečne sa zasa do módy dostalo číslovanie. JCVD ma tu príjemne prekvapil. Toho týpka nemám rád, ale tu konečne po 20 rokoch opäť hral a nepôsobil ako úplný dement. Arnie a Bruce dostali viac priestoru, naopak Jet Li sa na začiatku niekde stratí, ale ten jeho súboj s panvicami nemal chybu. Zápas Slya s JCVD mohli trochu prepracovať, ale v rámci minutáže to asi nemohli naťahovať a museli dať priestor aj iným. Chuck Norris zasa zaválel. Keď tam zvalcoval jednotku tých cvokov spolu s tankom, potom sa objavil na pozadí hrala hudba Ennia Morriconeho, tak som sa skoro posral od smiechu. Fakt slušné. Tak ako sa v rock´n´rolle objavovali supergroups, tak vo filme je to tiež. Expendables sú toho príkladom. Ak to pôjde takto ďalej, tak to bude paráda. Z Dolpha si tu riadne strieľali, Statham, Couture a Crews boli v pohode. Akurát Liama Hemswortha som nejako nebral. Na tento žáner sú Expendables 2 fakt špičkovým filmom, opakujem, čo sa týka akčných filmov. Jasné, že také Pulp Fiction je úplne iná liga. ()

RomanBond007

Bombastické, bombové. Toľko akčnosti a svalov ste dokopy ešte nevideli :D. Film si svoju výbornú kvalitu udržuje až do konca, čo je vidno. Vlastne 5 hviezd dávam aj preto že tam mám 4 TOP hercov v mojom rebríčku (S. Stallone , J. Statham , B. Willis & A. Schwarzenegger ). 85%!!!! ()

vika.evil

Velmi velmi dobrý díl postradatelných.Svižné a akční tempo.Efekty jsou zhruba na 76% což je dobré.Obsazení je prostě ekcelentní +Scot Adkins,Chuck Noris,Jean cloud Van Dame atd.)..Pro holky prostě pastva pro oči.Pro chlapy zase ačnak s velkými prvky humoru.Hlašky na zabití např.Vlk samotàř atd.Jen doufám že třetí díl bude taky tak dobrý a vice lepšim obsazením. ()

kolly13

Sly se opět snažil, ale není to moc uvěřitelné, a to bez nadhledu a dostatečného vtipu ztrácí pointu. Arnold si to měl odpustit úplně. ()

ALchemik

"Co to je? Vždyť to patří do muzea!". "Stejně jako my všichni..." Pěkná přehlídka akčních důchodců a jejich vesměs vtipných sebeironických hlášek. Dobré. ()

kishi_SO

viac über drsnych svalnacov, viac vybuchov, viac Van Kop roznoziek, viac hlasiek a hlavne, co je podstatne, jeden nestarnuci clen nekonecnej serie o Walkerovi z Texasu. ()

Sodar18

Dielo na ktoré sa bude ešte dlho spomínať toľko známych tvári v jednom filme no tak to vážne stojí za to.... dielo ktorému som musel dať štyri hviezdy. Stallone zo Schwarzeneggrom a Stathamom v jednom kultovom filme v ktorom bolo viacej známich tvári neuveriteľná podívana ktorú by si mal pozrieť každý kto je nadšencom Stalloneho a ostatných,proste wau. Malo to síce aj menšiu chybičku napríklad veľmi veľký počet mrtvých nepriateľov ale to my až tak nevadilo, proste veľmi dobre spravený napinavý akčný film. ()

Vierka135

What's the plan? Track him, find him, kill him. Plán splnený, film nad očakávania a ani mi nevadilo, že pri niektorých scénach mi behalo v hlave: no určite, jedine tak vo sne a že pri útokoch na Stallovnovu partu protivníci čakali v rade poslušnejšie ako ľudia čakajúci na Florenci na kupón na metro. Proste taká nadupaná akčná bomba pri ktorej som sa nasmiala asi viac, ako pri moderných komédiách, kde na pochopenie vtipu vám stačí IQ opice. ()

Ssova

Tak já nevím, ale dvojka si u mě vůbec s jedničkou nezadala! Sice mě trochu zklamalo, že chyběl miláček Mickey, ale miláčci Sylvester, Jason, Jean-Claude, Bruce a další mi ztrátu vynahradili. Platí zde, že čím víc, tím líp .. Takže čím víckrát viděno, tím lépe hodnoceno (obzvlášť u jedničky, protože dvojku jsem už vítala s radostným očekáváním), čím víc nadsázky a humoru, tím nadšenější reakce.. (Spoiler?) - Obzvlášť neohrožený Chuck, který sám obklíčil celou ulici!! :-D :-D Prostě klidně jen tak dál, myslím, že zklamaná (doufám) nebudu. Mimochodem, před Stallonem smekám a klekám, protože na svůj věk je neuvěřitelný frajer. Ne, že by ostatní nebyli, ale on je prostě eso. ()

Chaloupek

Málo Jeta a Adkinse, to jsou zápory. Ale kladů je (naštěstí) mnohem více. Skvělá akce, hlášky, sem tam moudro (nesmí chybět to by nebyl Sly), bitky, nože, samopaly a hlavně - to podstatné z osmdesátek + Jason pohromadě. A jako třešnička na dortu Chuck Norris. Sen, který se stal skutečností. ()

Drobek7

V podstatě stejné hodnocení jako u prvního dílu, scénář by pořád potřeboval pár škrtanců a pár věcí by bylo třeba připsat. Pátou hvězdu ovšem musím dát za famózního záporáka. ()

Trinculo

Dvojka je lepší než jednička. Je tam více metaúrovní. Od každého z veteránů akčních filmů čekáme, že předvede to svoje a taky se tak stane. Vidíme Van Dammeho roundkick, Arnold pořád někam chodí a pak se vrací, Chuck zlikviduje všechno, co mu stojí v cestě. Děj tvoří hlavně klišé a tak to má být. Dvojka je film, který doručil co od něj bylo očekáváno. ()

Kozlowski8

Postradatelní v druhém díle bojují s albánskou (?) mafií o získání obrovského množství plutonia... Některé akční hvězdy z prvního dílu chybí, jiné ale přibily. Důležité ale je, že jsem viděl o něco zajímavější příběh, a hlavně mnohem více ironie a parodie a cítil jsem výraznější připomínku a poctu legendárních béčkových akčňáků konce minulého století, což zařídily jejich tehdejší hvězdy svým vzájemným se popichováním a špičkováním. Dvojka mne bavila rozhodně víc než první film. 65%. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky