Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

petr12 odpad!

Jsem rád, že oproti "bratrům" z východu náš národ prokázal vyšší míru vkusu a začal ignorovat podobné projekty. A to ani nehovořím o turecké telenovele. ()

_aandyy_

Abych si tak nalila čistého vína, na druhou Česko Slovenskou SuperStar jsem se začala dívat hlavně proto, že jsem byla zvědavá na Rytmuse a Tinu, protože je tak trochu poslouchám a musím říct, že to zvládají hodně dobře. Zvláštní, jak Slováci přebijí Čechy - Mareš jak stokrát provařené maso v hrnci TV Nova už opravdu zábavný není ani trochu, ale zato Tina je vedle něj hvězda... Akorát ji bohužel Leoš nahazuje tak debilní vtípky, že o humoru to zvlášť není. Mezi porotci mě nesnesitelně štve Habera a Osvaldová, jako ostřílení porotci si dovolují soutěžící, kteří zpívají - třeba i průměrně - natolik pošpinit, že je to podle mě někdy může vést minimálně do pěkné depky. Ani nespočítám, kolikrát ti dva soutěžícího odporně urazili a oproti tomu Rytmus, který jsem myslela, že bude nejvíc rýpat, a Zeťová tyhlety zdeptané soutěžící uklidnili a celkově prostě nejsou na ně tak sprostí a arogantní. Jinak soutěžící jako vždy různorodí, někteří magoři, někteří hodně dobří, prostě jako vždy... ()

playboy_05

stále stejná vata, občas dokonce horší...Mareš je už opravdu mimo mísu...Tina jako moderátorka nepotěší ani nezklame...Habera stojí stále za hovno...ovšem s Řiťmusem to opravdu vyhráli...ten člověk už u mě ztratil veškeré sympatie (nikdy jich moc nebylo), je to namyšlený, arogantní hulvát, který o hudbě neví zhola nic (bůhví jesi zná vubec zná noty), umí akorát tak číst básničku před mikrofonem a vulgálně nadávat kolem sebe, takový člověk do televize nepatří a už vůbec ne v hlavním vysílacím čase ()

topi80

Jako nápad, jak zabavit na pár týdnů veřejnost, je to docela dobré. Sebereme 12 troubů, necháme je každý týden zpívat, diváci si k některým z nich získají vztah, celkem to jde. Nezáleží na tom, že den po skončení soutěže už nikdo neví, jak se jmenuje vítěz. Až do této chvíle bych dal této kašírované zábavě klidně 3 - 4 hvězdičky. A nyní začneme ubírat. 1. Zpěvák (a o zpěv jde především) zazpívá asi tak minutu a půl. Zbytek pořadu jsou protivné a zbytečné žvásty. 2. Ponižující nucení soutěžících zpívat Michala Davida a podobné songy. Proboha, všiml si někdo, že na Hradě už nesedí Husák? 3. Kromě Habery nudná porota. 4. Za normálních okolností by čtvrtým bodem bylo moderování Leoše Mareše, ale ač ho nemůžu vystát, musím uznat, že v téhle řadě byl dokonce nejednou vtipný. ZÁVĚR: Pokud by to bylo uděláno pořádně, bylo by to 70 %. Amatérismus to srazil na jednu hvězdičku ze soucitu. ()

pe3czech odpad!

Další série?? to ještě někoho zajímá?? podle Železného koláčů už prý ne... Donutilovy 3+1 tohle poráží i s odšroubovanou anténou ()

oasismanik odpad!

Škoda, že už nebýva SOS, myslím si, že Superstar hľadá Československo by stálo za to...Kde sú tie časy, keď to malo úroveň? Porota boli hudobní odborníci a súťažiaci neboli tuctoví a trápni? Malé detičky spievajú karaoke už po 5. krát v priebehu pár rokov, ale ono to už proste nefunguje / od Slovenskej superstar 2 .../. A to, že to fungovať nebude tak ako má vedeli aj tvorcovia, preto do poroty plnej odborníkov povolali najväčšieho kráľa slovenskej hudbnej scény...rytmusa. Rytmus, bratia česi, to je taký jeden náš speváčisko legendárny, ktorý pred nedávnom jebol aurelom o zem, aby si "nenasral do huby" a veková kategoria 10-15 ho za to žrala, že je stále sám sebou / čo aj stále zdôrazňuje/. Samozrejme, že o hudbe vie všetko, všade bol, všetko zažil a nám, obyčajným smrteľníkom sa o tom môže iba snívať a keby s ním náhodou niekto nesúhlasí, alebo ho proste nemá rád, tak automaticky závidí. Preto treba rýchlo posielať smsky svojím favoritom, nech zmenia číslo na meno / alebo ako to bolo v tej prijebanej reklame.../ a nech ich čaká dlhá kariéra plná exotických koncertov pred vypredaným 8 členým publikom v Severnom Irsku / Berkyová/, z čoho sú 4 sbs-kári, teda samozrejme ak im zamestnávateľ dá dovolenku. Nie vážne, toto nefunguje, je to primitívne, prijebané, debilné a neviem ešte aké, nikto normálny by sa do tejto pičoviny pojebanej neprihlásil, pretože je v nej zlé všetko...od dvoch absolútne najhorších moderátorov akých som kedy videl, cez tú absolútne najhoršiu porotu / Habera sa síce snaží a o tých dvoch češkách neviem absolútne nič, nikdy som ani jednu nevidel/ až po dvojhodinové reklamy dádádá...Tak decká, bežte si rýchlo požičať od rodičov telefony na paušály, nech môžete upratovačom na intrákoch zmeniť životy, čo tam potom, že KAŽDY Z NAS za túto pičovinu platí na produktoch, ktoré sú v reklamách... zhruba toto som videl za tie 3 minúty, čo som videl jedno video zo Superstar na youtube, akurát tak ten Barbar Mamut no... :D /a malé plus za to, že táto relácia učí trošku čechov po slovensky / Piči a to som chcel napísať len tú prvú vetu... ()

Revivup odpad!

Příšerná porota, ještě horší moderátoři... Rytmus si hraje na velkého kápa, čímž akorát poukazuje na své IQ tykve. Habera, který byl ve všech talentových soutěžích na Slovensku (kromě ČS má Talent), už je ohraný a trapný stejně tak jako Mareš, jehož vtipné postřehy se náhle proměnily v nesmyslné bláboly. Profesionálnost Tiny už radši ani nebudu rozebírat. Oproti minulé řadě to ztratilo snad všechny ty mizivé klady, které se tam daly najít - Banášovou, šmrnc a schopné a nadějné soutěžící. Podepsalo se to i na sledovanosti v Česku. Doufám, že další řadu soutěže spustí Nova a Markíza až za hooodně dlouhou dobu... ()

J0man odpad!

kedy naše televízie pochopia, že jedna a tá istá vec sa nedá ždímať stále dokola? Na Slovensku je to 5. diel, po prvom to prestalo mať zmysel aj úroveň ()

Mire odpad!

Pohodlne sa usaďte, po ruke gumové medvedíky a môže sa prežúvať a čítať pri mojom siahodlhom epose, ktorým myslím dostatočne vyjadrím názor na súčasnú úroveň tejto už prefláknutej televíznej zábavy. Takže - stačilo už tejto tupej súťaže ktorá je v podstate paródiou na spev (však Michal Šeps) a nemá so skutočným šoubiznisom a nejakou hudobnou kariérou nič spoločné. Táto súťaž nie je vôbec o speve ale len o nejakých falošných sympatiách, peniazoch a prijímoch za SMSky na ktoré míňajú kredit sprosté pubertiačky, prípadne niekto kto si aspoň v kútiku duše verí že môže vyhrať auto alebo nejakú inú trofej ktorú za ne ponúkajú. Súťažiaci - slabí, slabí, slabí, bez charizmy, nebaví ma sa na nich pozerať a už vôbec nie ich počúvať. Výber piesní - rockové kolo ma maximálne sklamalo, výber piesní väčšinou hrozný, katastrofa. Porota - ani nemá cenu ju komentovať - Habera už dávno nie je taký zábavný ako kedysi, vtipy mu došli už nejakú tú sezónu dozadu keď s tým napodobňovaním orálneho sexu totálne stratil akúkoľvek "úroveň". Riťmús je snáď zlý vtip - nevie spievať a keď aj zaspieva jeho spev zneje neskutočne priteplene - on ide hodnotiť spev? Totálna hanba. Potom nejaká textárka z Česka o ktorej som v živote nepočul a ktorej názor nikoho nezaujíma a nejaká speváčka ktorá viac ako spevom (aj ten je tak na úrovni lepších súťažiacich) plnila kauzy skôr len tými známymi soft-pornovými fotkami. Moderátorská dvojica tiež smiešne úbohá, Leoš mi proste nie je veľmi sympatický a Tina je slabá. Musíte uznať že Pyco a Adela boli na túto súťaž stavaní najlepšie. Zmeny sa dotkli aj režisérskej stoličky a dramaturgie - tiež k horšiemu. Ale ešte úbohejšie je spojenie českej a slovenskej mutácie do jednej - veď to je vopred jasné že to Slovák vyhrať nemôže pretože je nás o polovicu menej ako Čechov. To je proste úplne logická vec ktorá musí napadnúť každému. Čerešnička na nechutnej torte bola ohavná "hymna", ktorá odznela len jediný krát (aspoň ja som ju raz počul). Jednoducho a jasne - už bolo dosť všetkých tých súťaží o hľadaní talentov alebo spevákov. Môj názor je neúprosný: jediná SuperStar ktorá za to fakt stála, ktorá bola fakt zábavná bola jedine tá prvá zo sezóny 2004/05. Bolo to niečo nové a neokukané, kastingy boli vždy perfektné, porota hádzala skvelé hlášky, následné prenosy mali vysokú sledovanosť, SMS hlasovanie si tiež viedlo mimoriadne dobre a na autogramiádach bola hystéria. Väčšina následne vydaných albumov od finalistov (len jedna finalistka sa ho nedočkala) bola ocenená minimálne zlatom, niektorí mali aj platinu. Síce ťažko povedať či to boli za predané alebo skôr za vydistribuované kusy, faktom je že toto bol jediný ročník ktorý mal fakt zmysel. Prvý a jediný. Áno, našli sa aj takí ktorí pičovali aj na ten, ale z dnešného pohľadu oproti úrovni tohtoročnej súťaže je to neporovnateľné. Vezmite si ako si viedlo nasledujúce rýchlokvaškové pokračovanie v sezóne 2005/06. Výmena Lenky Slanej za Janu Hubinskú bola totálne odveci (pokiaľ viem ona je v prvom rade HEREČKA), aj keď ani pôvodná porotkyňa tam veľký zmysel pri hodnotení spevu nemala, ale bola aspoň celkom šarmantná; vlastného albumu sa tentokrát dočkala len asi polovica z finalistov, ostatní odišli do zabudnutia, pričom aj samotné predaje z tých albumov boli oproti prvej "várke" veľmi slabé - jedine Peter Cmorik si viedol solídne; sledovanosť klesla o polovicu - podľa toho čo napísal týždenník Markíza v tej dobe; SMS hlasovanie takisto bolo omnoho slabšie; finalisti, kauzy okolo toho a všetko proste bolo horšie ako v jednotke. Ale - stále oproti tomu čo sa predvádza na Markíze to bolo v pohode. Ale už to nemalo také "gule" ako originálny ročník. Ročníky vrátane česko-slovenských na Markíze ani komentovať netreba, všetky boli totálne slabé a úplne oničom. Jedine hviezdná rota si ako-tak udržuje úroveň, aj keď ani tá už nie je to čo kedysi, ale je veľmi smutné že len kvôli nej sa túto súťaž oplatí sledovať a čakať na nejakého chudáka ktorý sa strápni pred národom svojím "spevom" a my sa na tom schuti zasmejeme. Proste načo sa hľadajú nové spevácke talenty keď z drvivej väčšiny z nich nikdy nič nebude a upadnú do zabudnutia rýchlejšie ako sa dostali na to ich "výslnie"?? Kde je dnes Peter Kotuľa, Martin Kelecsényi, Petra Kepeňová, Richard Vida, Mária Bundová, Pavlína Ištvancová, Vierka Berkyová (mimochodom víťazka tretieho ročníka) či bývalý idol hysterických dievčat Martin Konrád? No kde sú? Koľkým som pripomenul ich mená, koľkí si spomenú na ich tváre? Tak mi kurva povedzte načo sa potom hľadajú takéto talenty keď o nich o chvíľu už nikto nič nevie. Ale ja verím, že tí "speváci" sú vlastne len zastierací manéver a jediné o čo tu kráča sú len a len peniaze. Ruky hore, koho ešte úprimne baví toto televízne karaoke po piatykrát?? No tipujem že v porovnaní s prvým ročníkom asi tak 10% (keď som to ešte neprehnal). Milá Markíza a Nova, majte prosím s nami zľutovanie a už nám dajte pokoj s takýmito talentovými pičovami, ktoré naozaj už (skoro) nikoho nezaujímajú a divákom sa proste prejedli. A pritom s "realityshow" typu Big Brother alebo Vyvolení ste to rýchle pochopili a ako rýchlo prišli, tak aj odišli. Ale so SuperStar nie. Takže moje hodnotenie je nemilosrdne odpad!, ak to vyjadrím číselnou stupnicou tak 0 bodov z desiatich možných. Tu jednoducho nie je čo hodnotiť, toto je totálny úpadok a doslova kanál oproti kedysi zábavnej speváckej súťaži ktorá trochu rozvírila nudné stojaté vody v slovenských televízíách (teda aspoň v STVčke). Takže toľko k môjmu výlevu, ak sa niekto dočítal až na koniec tak ďakujem za pozornosť :)) () (méně) (více)

B!rkof99 odpad!

Komedie, komedie, komedie... Běžte si, třináctky, řvát a házet plyšáky po nějakým nagelovaným ču... člověkovi, ale tak, aby to neotravovalo lidi hned, co zapnou televizi... ()

Maw odpad!

Ubohost, která si ani nezaslouží komentář. Odporná masová výroba hvězd, které vyhasnou dřív, než vůbec něco dokážou. Smutný příběh. ()

RigorMortis odpad!

Vypichnite mi niekto oči... Všadeprítomný Rytmus, David, ktorý by už mohol vymeniť mikrofón za pantofle, deku a hojdacie kreslo a x-tá obmena toho istého formátu a znásilňovanie diváka.. Úplne prvá (ešte keď to bolo oddelené) SuperStar bola celkom v pohode, toto už je fraška ()