Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

alambert

Problémem Superstar je, že za ta léta, co se u nás dokola pořádá, klesla její kvalita někam na úroveň bývalého pořadu Doremi. Takže tento ročník konkrétněji: Moderátoři: Mareš opět relativně ve formě (zatímco loni si s Banášovou nesedl), no ale Tina? Moc nechápu, co tam dělá. Ani vtipná, ani hezká, ani příjemná...nic. Porota: Habera sice občas až moc přechytralý, ale mám dojem, že tomu vcelku rozumí, takže OK, Osvaldová taky víceméně OK, Zeťová tomu sice nerozumí a nevím moc co tam dělá, ale aspoň je relativně hezká a většinou potichu (srovnávám ji s Darou v minulém ročníku xD) no ale Rytmus je podle mě často zbytečně vulgární, takže KO. Soutěžící: Zatím takoví nemastní, neslaní, uvidíme jak se to vyvrbí. Ještě bych rád zmínil, že je Superstar čím dál tím pozerštěji režírovaná a stříhaná. Zatímco v první Superstar přišel soutěžící a ukázal co umí a tečka, teď vám ukážou pro udělání vlastního názoru zcela nedostačující úryvky, navíc vám už předem řeknou, jestli se vám bude líbit nebo jestli bude spíš do pěchoty, ty nejlepší neukážou vůbec a nechají si je na později, navíc z toho pořád matlají nějaké koláže atd...Nicméně určitě je letošní ročník povedenější než ten loňský. ()

JirKrato odpad!

První serii jsem sledoval, druhou po očku, třetí jsem dokázal ignorovat úplně, ale význam vysílání 4 série mi není vůbec jasný a můj názor je že to prostě zbytečně zabírá hlavní vysílací čas... odpad pro jistotu, aby 5 už 100% nebyla :o) ()

misa_laska odpad!

Že je to pořád baví... pro mě za mě ať si klidně tu blbou superstar každý rok dávají znova a znova.. Ale proboha ať to necpou do hlavního vysílacího času a ještě v neděli! Když už mám čas na televizi, tak se nechci koukat na takový p**oviny, chci normální filmy. Díky bohu, že konečně máme zaplacený i další programy. Pro mě je jediná superstar která za něco stojí pouze ta první, ostatní ročníky se můžou jít zahrabat.. ()

Hapretor odpad!

Nehledě na to, že je to už asi desátá superstar, a tim pádem i proflákle nudná, musím zhodnotit hlavně snad nejkompetentnější porotu, co tam kdy byla! Osvaldovou ušetřim, protože ta jediná mě nijak neirituje. Tim pádem tady máme Pa-vola Haberu - co zpívá, jako kdyby měl hubu na maděru, texty má podle mě debilní a zpívat by neměl. Pak tu máme potetovanou nánu, rádoby rockerku/fuckerku, Helenu Zeťovou, která, jako většina trapných českých celebrit - zpěvaček - jen přezpívává písničky jiných interpretů a to ještě blbě. A kámen úrazu nakonec! Pan King of Pop, Pan Všemocný, Pan nejlepší Rapper-kundiček Reaper, Pan nejlepší zpěvák, Pan Boss, Pan nejoblíbenější Slovák, Pan nejvíc Cool, Pan SuperRapper, Pan Idol 15ctek, Pan Total Dement, Pan Total Ne/Umělec - Pan Rytmus, co jeho písničky nemaj hlavu ani patu, ani rým, ani ten správný rytmus! Nechápu, jak jeho tvorba může mít takový úspěch, když jeho texty jsou na hranici čiré idiocie. Např. Čo tě jebe, jebe, jebe - Čo tě jebe, jebe? - Jebe tě čo? Takže již asi podesáté tu máme tři exoty + Osvaldovou, kteří hodnotí "zpěvácké" výkony ještě větších exotů, a ještě větší exoti posílají SMSky, abychom ty exoty viděli ve finále. Nestačim kroutit hlavou nad onou porotou, která určuje osudy jistých zoufalců, a přitom ani jeden z nich, podle mě, neumí zpívat a vymyslet poutavý, inteligentní text. Během sledování Superstar jsem zjistil, že spíše než "hvězdné pěchotě" se směji oné slavné, suverénní a tak nadané a slavné porotě. Česko-Slovenská Superstar - Česko-Slovensko hledá talent - hledat klidně může, ale talent kalibru např: Freddy Mercuryho, Kurt Cobaina, Madonny, Edith Piaf, Joan Jett, John Lennona, Michael Jacksona a třeba "našeho" Daniela Landy prostě nenajde! Kdyby tito z výše jmenovaných byli v porotě a já je poctil svým "zpěvným hlasem", při komentu: "Sorry, you absolutely can´t sing" - zčervenám, neřeknu ani popel a uteču pryč. Při nynější porotě bych měl až "kompulzivní" nutkání říct: "Nejspíš máte pravdu, ale vy všichni tady, jak sedíte, podle mě taky zpíváte úplně na hovno!" ()

Elyon odpad!

Hmmm...co k tomu dodat. Mareš už se mi tak strašně zprotivil, že už se na něho nemůžu ani podívat, stejně tak jako Nova, která je schopná udělat reklamu na tuhle kravinu všude možně. Chodím na blog.cz a moc dobře si pamatuji, jak Nova dokázala otrávit každého a všude nasekat stupidní reklami. Přijdu na hlavní stránku, tam Superstar, přihlásím se na blog a tam reklama jako kráva opět na Superstar a do toho ještě bliká slogan na krásnou.cz a na ní taktéž snad deset bulvárních článků o Superstar ze zákulisí. Ach jo. Jsem hrdá na to, že jsem se na tento pořad vůbec nedívala a rozhodně se na něho ještě dlouho nepodívám a pokud ho budou dávat, tak přísahám, že nikdy nezapnu obrazovku. Je mi špatně z toho, jak z obyčejných lidí (o kterých donedávna nikdo nevěděl) fanynky omdlévají a hystericky brečí. Navíc z nich dělají nejúžasnější zpěváky a tahají je všude po republice. Je mi z toho nanic. ()

char_t

Nejlepší reality show u nás, a proto jí nedám jen dvě hvězdy, jak by si objektivně zasloužila, ale celé tři. Tak. ()

Larsis odpad!

K tomu není co dodávat, capina každoročně, ať už to má název jakýkoliv. Drsně vypadající soutěžící, rádoby porotci a omdlévající 13ky... ()

Wewerush

Každým rokem je to čím dál tím horší. Nejen "talentovaní" zpěváci a zpěvačky, ale hlavně porota nám nějak upadá. ()

Hell_ena odpad!

Já to nechápu. Většina lidí co znám, se na to bezproblémově dívá, a dokonce se při tom i baví! :D Pro mě je to jen trapná show s trapnými lidmi... Nejhorší na tom podle mě je to, že porota uráží lidi - i kdyby zpívali kdoví jak úděsně, tak by si nezasloužili být uráženi! Naprostý odpad!... ()

Johny M. odpad!

už je to vážně opruz... možná až se jednou dočkáme česko-polský nebo slovensko-maďarský SS s porotou plnou odborníků tipu pana Riťmuse.... ()

cerbygerby

No joo, co k tomu dodat... zatím je to nuda, ale pak se to snad zlepsi... takže zatím průměr.. Rytmus dobrej, Habera stabilně dobrej, Osvaldová má taky někdy hlášky....ale ta pipka je tam k ničemu..chjo ()

abcdcsfd odpad!

Další umělá "senzace" (přijde mi, že každej rok jsou asi 3 takový soutěže) užijte si svůj denní příděl televizního faknšitu... ()

yossarian-

Já: Proč bych se měl dívat na spoustu lidi co neumí zpívat? Ona: Protože mě to baví. Já: Mě ne. Ona: Bude doma klid a dáme si vínečko. Já: OK. :-) tohle je můj motiv proč se dívat na superstar. Z toho co sem zaznamenal mě celkem baví Mareš a jeho vtípky nevhodné pro náctileté publikum (ne že by byly vulgární, ale jejich obsah moc nechápou) Tina je špatná a na holku co má křivé nohy by měla zvolit jiné modely. Rytmus někdy vtipný někdy přehnaně sebevědomý. To jeho fakt sorry mi leze na nervy. Osvaldová, Habera, Zeťová jsou dobří. úroveň hudby je pro mě nevalná - ale televizní koncerty nesleduji - buď na živo nebo jen do uší. ()

Blacker94 odpad!

První řada Superstar ještě měla nějakou úroveň, druhá se dala nějak přežít a další jsou už jen komerční odpad. Zde se mihlo pár něčím zvláštních existencí (třeba Barbar Mamut, který si z toho prostě udělal srandu), ale porota je k ničemu. Rytmus není žádný zpěvák, je to jen komerční loutka na zvýšení sledovanosti což se občas daří, ale ke konci mi z něj už ,,dobre jebe." Snaží se být hrozně hustej, ale je to spíš trapné. Gábina tam vždy nějak znudeně komentovala, jen Habera občas ještě objektivně hodnotí a komentuje. Zlaté časy Superstar však už dávno pominuly, a tvůrci by si to měli uvědomit. ()

PlutisMovie

A teď mi ukažte jednoho ze soutěžících, o kterém jsme za poslední dobu slyšeli... Myslím něco o něm a jeho hudbě, ne o tom že je homosexuál a tak podobně. 1* za hvězdnou pěchotu, to byla vážně sranda. ()

tančísvlky

Porotu a moderátorov vyberal evidentne nejaký človek čo poriadne zariskoval . Stavím sa , že už onedlho budú všetci smutnejší a program skončí blamážou.Môžu to zachrániť len speváci. Po vypadnutí Sáry Milfajtovej a Jerguša Oravca dostala táto relácia ďaľšiu ťažkú ranu,gratulujem porote ku kompetentnosti a nezletilým teenegerom za ich vypadnutie... Supefinalisti to však , predsa len zachránili ... ()