Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

TeemuSelanne odpad!

Vedel som, že táto súťaž ide dole vodou rok čo rok, ale že to až takto na hubu padne som netušil, a nie je to len Rytmusom (ktorý údajne kvalite len prispel), už to jednoducho nemá čo ponúknuť, ani výrazný talent sa nenašiel. ()

tuberaq odpad!

jediné, co mě na tomto pořadu ve všech uvedeních a reprízách vždy bavilo, byla hvězdná pěchota - těch blbců, co si myslí, že jsou skvělí, to je srandy po večerech u youtube :-D ()

InteleCz odpad!

Velmi trapná porota a zoufalí soutěžící, kteří si zkoušejí přes trapas v televizi vydělat, s nulovou šancí. Tak mě napadá, že porota nevybírá podle hlasu, ale spíše podle toho, jak dotyčný vypadá :-) .Trapárna, 0% ()

P/\/EL odpad!

mě Rytmus nepříde tak blbej, jak se někdy povídá, píše, ale jeho fans mi blbý přídou hodně, ale tak, táh tu soutěž, jo, byl tam nejzajmavější, snažil se, denně v blesku, né, Habera byl ten zlej, supr, mě to nezajímá, na netu jsem občas viděl někoho odvážného se tam přišel zviditelnit bez trapnejch zpívacích ambicí, prosím, všechny zpěváky, ať raději zkusí si sehnat kapelu, nevim, někoho za nima bude hrát, ať zkusí vlastní texty, nebo ať jim to někdo napíše, dneska stojí texty hodně za ho....o a ať proboha nelezou do tv soutěží......dávám odpad, protože talentů je určitě spousta, ale do tohohle každej neleze, jo a mimochodem u nás se nepodařilo zatim najít nikoho, kdo by se fakt prosadil, leda ta první, Aneta, jo, jasně, ale taky, co ona vlastně tvoří, v podstatě nic moc......takže.......je to všecko jen vo tom na to čumět, čumět, smsky taky dobrý, a za rok zase znova, trošku jinak...........jo a taky, skutečný umění na popkulturu už vůbec nereaguje, alternativa, ale tak to, to se řešilo dávno, všechny to přešlo, vzdali to, ale sakra, dyť, přece se dá popkultura porazit, aspoň trochu na chvíli, resp. vyměnit ten nehorší šit, já nevim, velká krize hudební byla v 80. tejch letech, kdy prostě se něco prosazovalo, jo, dole to kvetlo, určitě, ale dneska...já nevim.........ale příde mi, že všechno tak nějak skomírá, bože, přál bych si, asi se televize už položila, aspoň nova...ale to se nestane....ale...bylo by to fajn..__________Ještěřák *** mě pobavil, 3 hvězdy, tak se někdo odvážil do Superstar, větší hrdina bude ten, kdo se odváží jít proti superstar, zpěvák, co na to bude otevřeně nadávat a stane se populárnim a lidi od toho odvrátí....sakra, nemyslel jsem Xindla X...ježiš...on je taky produkt soutěže, ale alternativní....eh..ale..tak.........tahle doba je tak hrozná, ale naštěstí je tolik věcí na výběr, máme net..dyť já se můžu na celou popkulturu vykašlat, ale kdybych jen ty lidi všade nepotkával....a taky...ono to na Vás občas útočí v super-marketech, nejen přebaly, ale i jejich hlasy...........čsfd neni uplná alternativa, je to pár tisíc lidí z ČR, ale nakonec to alternativa je, lidi, co prostě koukaj na víc věcí, než jen na tv a jsou jaksi náročnější, bože, proč by ta soutěž měla být kladně hodnocena, neoriginální otřepaný koncept, emoce lidí, co si slibujou od tohohle bůhvíco, dojáčkování, necháppu lidi, že můžou mít tohle jako kulisu, chápu, rádia stojej taky za ho...., ale to si proboha neumíte stáhnout nějakou pořádnou muziku.....nebo mít jako kulisu péčko, raději snad i parlament, no.............čumte si na to, čumte, nejdřív jsem se navážel do Hlasu, pak si vzpomněl na tohle, tohle bylo krapet snesitelnější než hlas................no, chtělo by to nápady, inovace, chceš nám něco zazpívat, tak se nejdřív poper s krokodýlem, malá...dě....o http://www.youtube.com/watch?v=OM_hCS_fHkA ()

Adom odpad!

Zo SuperStar sa stala tevenovela slabých kvalít. Nemožno porovnávať s niečim ako X Factor, kde sa nájdu naozaj neuveriteľné talenty. Super Star mi príde ako zlá paródia na túto show. ()

Bbiribbomie odpad!

Keby aspoň z toho víťaza niečo v budúcnosti ostalo, ked už to vyhral!...Jediné čo je na tom dobré sú kastingy. Proste zbytočná relácia, nemám slov! ()

Shiroko odpad!

Rozhodl jsem se sem napsat raději pouze jediné - KDY UŽ KURVA LIDI POCHOPÍ ŽE RAP JE SPÍŠE BÁSNIČKA NEŽ REGULÉRNÍ PÍSEŇ! ()

Zack07

Musím přiznat, že se na letošní Česko Slovenskou SuperStar 2018. Celkem těším. Televize Nova a Markíza slibuje scénář podle vzoru německé verze, kde nyní válí česká zpěvačka Martina Bárta. Bude zajímavé sledovat pět nováčků v porotě a na moderátorských postech (kromě Habery jsou tam všichni vůbec poprvé) Rovněž bude poprvé show vysílána v odlišných dnech jak v Ćesku tak na Slovensku. Uvidíme, jak se jim letošní ročník plný novinek tedy povede. ()