Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

walkingdead odpad!

Zatímco původní Superstar mohla mít i částečně "ušlechtilou" myšlenku dát novým tvářím šanci na hudebním poli, teď už tento každoročně recyklovaný formát snad ani neskrývá, že jde jen o to vydělat prachy a pak zase vrátit pěvecké "talenty" tam, kam patří. ()

moviepill

Ono to je možno stále o tom istom, ale v tomto ročníku ma dosť prekvapil Rytmus. Prvá reakcia na to,že bude členom poroty bola u mňa asi taká, že "kde sme to už dopracovali!", ale milo prekvapil úrovňou vyjadrovania a celkovo postojom k súťaži. No, uvidíme, kto bude Superstar 2011. Už sa teším na tie novinové články o semifinalistoch. :D ()

Gadamf

Tina ma celkom príjemne prekvapila, a to je asi tak všetko. Ostatné je ešte horšie než som si predstavoval, najmä tá zvrhlosť a idiotnosť celého zákulisia Superstar. ()

Ereniss odpad!

Za něco stál maximálně první ročník, který jsem jakž takž sledovala. Další řady jsou katastrofa, zpěváci stojí za starou bačkoru a momentálně vypínám televizi, jen co vidím znělku. Všichni jsou do roka a do dne zapomenuti, snad kromě Hvězdné pěchoty. Ta jediná pobaví. ()

IvcaP odpad!

Na první řadu Česko Slovesnké SuperStar jsem se občas ještě koukala, ale tohle je už HODNĚ trapný! Naprostá šaškárna! Kolik těch řad ještě bude? ()

asader

Na finálová kola,bych dal zákaz vstupu ječícím malejm kravkám a nejlepší na tom je,že je na ně často záběr.I když v tomto díle bych řekl,že byl konečně objeven talent,ale atmosféru kazí ječící publikum s banerry a moderátoři,který tam maj až příliš prostoru,kde nevědí co říkat a stává se z toho fraška a ještě k tomu tam je rastaman,který se snaží zpívat jiné styly a to je tepve trapas největší.3/10. ()

LoudlyMonk odpad!

Těžko hledat televizní pořad, ke kterému mám větší averzi. Soutěž se tváří, jako startovací čára pro mladé talentované zpěváky, ačkoliv vrcholem jejich kariéry je bohužel den jejich posledního vystoupení v tomto pořadu. A to i přesto, že se zde najdou dobří zpěváci. Ti, kteří budou mít štěstí ( resp. slušně vzhlížející ,,fasádu,, ), těm nova poskytne možnost hrát v Ordinaci ( jaká výhra ). Celá soutěž je jednou velkou oslavou komerčního popíku a co je nejhorší, Nově to zatraceně sype, tudíž se nebojme, že tento díl byl poslední. TFUJ, jdu si pustit Supercroo a jejich podařenou ( ač nevybíravou ) recenzi již první řady této soutěže. Vám ostatním přeju, ať nemusíte dlouho čekat na Xtou řadu téhle reklamami prošpikované mánie. ()

Tristanian

Nesympatičtí moderátoři, ještě nesympatičtější porota (nenasral si Rytmus na hlavu s komercí???) a nulový index očekávání. Proboha proč jen se na to mám dívat? ()

Element2

Myslím, že tahle show už nemá vůbec žádný smysl, je to jako jeden a ten samý film natočený s jinými herci. Tohle už je navíc jakoby 5. řada a vůbec se divím, že je stále tolik zájemců a zřejmě i tolik diváků. Na castingy se asi podívám, ale tam moje divácká role končí a budu tiše doufat, že 6. řada už nikdy nepřijde, též jako Vyvolení ()

Ilus odpad!

Trapná byla už první řada, kolikátá je tahle? A ještě se na Nově diví, že je to propadák. ()

JP84 odpad!

Tak takhle to dopadá,když je někdo za zenitem a myslí si,že s tím něco udělá.Zatímco podíl novy díky novým stanicím klesá (a každý rozumný člověk ví,že s tím už nic neudělá),řeklo si novácké vedení,že dobude svoje pozice zpět.A tak si přichystala dvě zbraně hromadného sledování:tureckou telenovelu a pokračování jedné reality šou.A jak je vidět,ani ty nepomohly.Ano,tyto soutěže mají v zahraničí obrovský úspěch a vysílají se tam už klidně v desáté sezoně.Jenže my nejsme zahraničí,ale Česká Republika.První ročník superstar byl sice neskutečný fenomén,který neměl obdoby a prakticky z jeho úspěchu žily další podobné soutěže.Jenže jestli existuje něco,na čem by se dal sledovat novácký úpadek,jsou to právě jednotlivé ročníky této soutěže.Já opravdu nevím,co tímto chtěla nova dokázat.Jestli už je tak švorc,že se snaží zachránit z pěněz z esemesek.Nechápu.PS:Už nikdy Leoše Mareše. ()

Callie odpad!

neskutečná nuda, už i Gábině dochází slova, nudnější porotu svět neviděl. Jeden díl pro zajímavost a dost. ()

janulin123

Není vhodné hodnotit soutěž tohoto typu na CSFD, nejde tu o výborný dramaturgii, nebo kameru. Tady jde o ty lidi, kterým show otevře dveře do světa šoubiznisu ()