Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

Cyborg22 odpad!

Tragický pořad bez kapky inovace, stále dokola, naprostá nenápaditost a neoriginalita dělají z tohoto pořadu jeden z nejhorších vůbec. Ponechám své osobní názory na členy poroty stranou a budu se věnovat čistě obsahu. Tragikomedie s názvem "sázka" apodobně to už tu jednou bylo. Začínám pomalu věřit, že se do SuperStar dostává čím dál tím víc, promiňte to slovo idiotů, kteří nejdou soutěžit, avšak zviditelnit sebe sama, či snad ztrapnit porotu. První řada nebyla tak zlá, ale 2011 je u mě naprostý komereční propadák, jenž nenabízí ani show pro diváka. ODPAD! ()

davena27 odpad!

Už jsem viděl snad všechno : Koně blít,hada chcát,uzel na zábradlí,stěrače v ponorce,ventilky v tanku ale tohle,to je taková ubohost.Kurva za mě ne a to ani náhodou. ()

arcticsky

Opět přehlídka "talentů" při kterých normálního člověka polévá trapnost, děs a hrůza....Nechápu, co mají v plánu ti, u kterých se přecejenom o nějakém nadání dá mluvit........Zadávat si se slavným česko - slovenským "showbyznysem" ??? Prokristapána..... ()

Maryinka

Rytmus je teda pěkně trapný. Jinak, talentů je jako každý rok a některé hlášky jsou docela povedené. Hodnotit to ale nebudu, stejně by to nebylo objektivní. Mě prostě zajímá hudba i názory porotců na zpěv jednotlivých soutěžících, takže to sledovat nepřestanu. ()

kluk z Na

Náhodou na to, že to je superstar... Pokud vám to vaše ego dovolí, tak je to docela zábavný. Jediný co mi tam vyloženě vadí je přítomnost moderátora Leoše Mareše, to je fakt blb, to jeho partnerka v moderování Tina si vede o sto procent líp. ()

Illuminare odpad!

Jediný co na tomhle pořadu asi zaujme, je pěvecký výkon jedinců zasluhující nejvýšší příčky hvězdné pěchoty. ()

Benny99

Bohužel je to skoro až tradice TV Nova dávat každej rok SuperStar....dřív to bylo aspoň o něčem, jelikož moc takových show nebylo, ale teď to stojí za velký hov*o. + Rytmus v porotě ? Kéž by tam byl aspoň Ondřej Hejma. :D ()

KOZEL84

Už šetřím pětikilo abych si mohl koupit CD naší nové talentované Superstar,kterou mi kromě důchodců,mozkově chudších a puboslečen pomůžou vybrat:namyšlený rádobyrocker,který před třiceti lety nahrál 5 hrozných písniček,které dodnes hrají na vidláckých diskotékách,protekční dcerunka,která nikdy nevydala a nevydá originální song,pozér v růžové mikině a vyčpělá textařka (miluju tě,miluju tě,miluju tě,miluju....tě-to je text!).Poprvé to bylo fajn,podruhé se to dalo pochopit,ale posedmé,nebo kolikátá to je (a můžete si tomu klidně říkat shit-faktor nebo lejnomania)...Ještě pár ročníků a budu se muset přihlásit taky.Ze startu se člověk aspon' pobaví těmi všemi idioty bez špetky soudnosti,pak když už se zpívá...no kdo to kurva může chtít poslouchat!PS:malá rada pro odpadlíky,neplakejte božátka,vždyt' za rok se můžete přihlásit znova....a když to nevyjde za rok,tak za dva..,a když ne za dva...PS:no ty si mi ale matematik gimli ()

nessbeal

Neviem ci sledujete Superstar aj v zahranici, ale v porovnani napriklad s Nemeckom, kde spevaci spievat naozaj nevedia, ide im len o show, tak mame vysoko vysoko navrch... ()

AndreyCSFD

Tahle show je pro televizi nejsnazší způsob jak naplnit program a zároven vydělat nejaké penízky. Show, která vyprodukuje několik instant star, o kterých za pár let neuslyšíme. Současně je to však jeden z mála pořadů narozdíl od jiných reality show, kde soutěžící ukazují, že něco umí. A odpustíme-li si ten balast okolo soutěže, zbude nám přehlídka mladých zpěváků, z nichž někteří opravdu umí. Leoš je již tradiční moderátor, který svoji práci odvádí standardně bez větších zaškobrtnutí. Je empatický a k soutěžícím se neváhá snížit. Tina je nesmírně milá a hravě svým charismatem přepálí chladnou Adelu, jejíž svérázný humor točící se kolem jejích nedokonalostí opravdu nemusím. S Marešem tvoří sympatickou dvojku odpovídající rámci pořadu. Hodnotím zde pouze finálová kola, všechno předtím by totiž šlo nemilosrdně do odpadu. ()

Snake.Charmer odpad!

Bez jakejchkoli předsudků, todle je fakt hnus fialovej. Nedávno sem si zapnul k večeři televizi a tam bylo tohle. Nesympatický, rádoby free-cool-in vystajlovaný věčně usměvavý hvězdičky na jedno (ani to ne) použití, porota k pohledání (stále se nemůžu rozhodnout jestli je větší dick ten oVittonovanej rapýrek nebo Pavol "rocker za zenitem" Habera). A ani ten Mareš už za nic nestojí (ne že by byl dřív něco extra, ale aspoň to šlo celkem snést). Jako čerešnička na dortu se na závěr show začali všichni, včetně Mareše a Tiny, svorně pohupovat do rytmu hudby a hrozně odvázaně trsat, jak v nějaký normalizační estrádě. Prostě panoptikum jak má bejt... ()

goniss

Nebaví mě takové šou, ale tři hvězdy za některé výkony lidí, kteří tam zpívají. Zpěv mě zajímá, ale takové pořady, které navíc uvádí Mareš fakt ne. ()

Mr.Hudson odpad!

Tak tohle je fakt žumpa a to jsme to řekl velmi velmi slušně. Toto komerční vyrábění "talentů" mi už leze krkem, od první Superstar se skoro vůbec nic nezměnilo ( prostředí, porota, castingy ) . A obsazení Rytmuse? To byl vážně úlet. A teď upřímně, kolik zpěváků ze Superstar si pamatujete ? Já bych je dokázal spočítat na prstech jedné ruky, zkrátka tento způsob reality-show mi nic neříká. Doufám, že nebude další pokračování. ()

SidneyP odpad!

Mareš - debilní syneček, co si o sobě myslí, jak je vtipný a přitom je totálně trapný a úplně přihlouplý. Habera - skoro padesátiletej chlap, co nemá ani špetku rozumu; uráží každého a myslí si o sobě, že je king; nic ho neštve, prostě typickej flegmatik. S těmadle dvěma, kteří se objevují v každé p*čovině, se mám na tohle dívat?! To raději vyzvracím svoje obočí. ()

Kharsh odpad!

Stále dokola se opakující nesmyslnost. Kdy je to už konečně přestane bavit, vymýšlet tyhle paskvily. :-( ()

Smejdik

Hm, kdyby tak šlo o hledání talentů... kdo z výherců těchto rádoby talentových soutěží se prosadil? Langerová, Bende. Nikdo víc... Jde jen o sprosté obírání blbých lidí, kteří ty sms vážně posílají. Ale ty dvě hvězdičky dám za tu srandu, o kterou není nouze (o tu se ale postarají soutěžící, rozhodně ne trapný kožušník Mareš). ()