Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

Valkyria odpad!

Nikdy mě tato reality show neoslovila... první série byla propadák, ale i tak myslím, se na to někdo koukal... Ale dnes? Lidé pochopili, že vítězi této soutěže jsou pouze "rychlokvašky" já už ani nevím, kdo vyhrál první, nebo druhou řadu... Jediné, co je z tohoto pořadu koukatelné má být hvězdná pěchota, kdy se smějeme lidské hlouposti přihlásit se do takového pořadu 1a střihnout si parádní ostudu? To snad né... Odpad, odpad a ještě jednou odpad! ()

matt85

Je to zábavné a taky musím uznat, že pár změn v porotě, jedna v moderátorské dvojci a taky v tvůrčím týmu jsou docela osvěžující. ()

haWranka

No asi takhle. Superstar je taková moje slabost, musím se přiznat, že jsem více méně sledovala všechny řady. Ale tohle už je moc i na mě. Nevydržím koukat na přímý přenosy hned z několika důvodů - Leoš je trapnější a trapnější, Rytmus je ... nebudu pokračovat, stylistky se asi před každým kolem hrabou v popelnicích a hledají co by tak mohly navlíknout na soutěžící, ovšem ze všeho nejhorší jsou davy fanynek co pořád ječí, piští a vřeští. Proto si radši pustím záznamy jednotlivých vystoupení (zlatej internet) a kouknu jenom na to, co mě zajímá - zpěv. ()

Zuzzka

Soutěž sama o sobě je docela o ničem. A když se tam najdou dobří zpěváci, zase si říkám, proč tam lezli, vždyť se tam vůbec nehodí. Pro mě to je ale výtečná komedie, protože hlášky Mareše, Habery a spol. nemají obdoby a je fakt že hodnocení poroty a rozhovory mě baví více než nějaké pěvecké výkony. ()

Honzeechec odpad!

Já bych to nehodnotil, ale tomuhle bohužel nejde uniknout i když se člověk fakt snaží. Myslel jsem že už jsem viděl všechno ale s Michalem Šepsem se moje dlůvěra v lidskou rasu zase o ěnco snížila. Zkurvaná euroamerická civilizace ()

marek86 odpad!

První superstar jsem sledoval a bavila mě. Druhá jakž takž. Třetí už byla natahovaná, čtvrtá už je bez komentáře. Do toho přidejme ještě xfactor a teď je na mně, abych ohodnotil dokonce ještě pátou sérii. Shrnu to asi takto. Prosím tv nova, aby na další dekádu nezařazovala pořady tohoto žánru. Bylo to hezké, ale už toho bylo moc. ()

Claude Speed odpad!

Po docela úspěšné první sérii přišla další, zase. Je to při těchhle šou pořád stejné. Televizím se povede první série, a oni musí pokaždé přijít s novou sérií, která pak končí propadákem stejně, jak to bylo při úplně první superstar. odpad! 9%. ()

Hannibal1913 odpad!

Kdy už to skončí? Pamatuje si někdo z těch šílenců v hledišti alespoň tři účinkující krom Langerové? Ať už se jdou vysrat s těmahle mániema ()

Armin82 odpad!

Neskutečně trapná soutěž,neskutečné nafouknutá mediální bublina,kolem který se jen točí neskutečný prachy! Vždycky jsem si říkal,jak mi je líto rodičů náctiletých holčiček, co doma bědovaly a naříkaly, ať jim rodiče koupí kredit,že potřebujou podpořit svého miláčka SÁMERA KRYSU...pak nemáme mít nejdražší operátory v Evropě,když náš stupidní národ utratí miliony za SMSky kvůli nějaký stupidní soutěži,njn s jídlem roste chuť --->tohle a jim podobný srágory--->odpad jak vyšitej! ()

SKreyn odpad!

Uff, to je humus! Začína to výberom poroty, pokračuje moderátormi a končí ani neviem čím ale čím skôr to skončí, tým lepšie. Ešte som zabudol dodať, že to je celé prešpikované reklamami, ešte to ani nezačalo a už ich bolo viac než sa patrí. Jediné, čo sa mi na tom páčilo, je tá "hviezdna rota" ale pozerať to len kvôli tomu je jedno veľké utrpenie. ()