Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

Jonash87

Ač nerad, musím tomu průměrných 60 % dát, protože i když jsem nechtěl, často jsem u TV vydržel, soutěžící si poslech a u výroků poroty se mnohokrát zasmál. Lepší jak ČS má talent, např. ()

rakovnik odpad!

Bohužel, jen skončila tato trapárna, už jsme masírování reklamou na nejnovější, nejlepší, nejblyštivější, nejparádnější, nejúspěšnější variací na to, jak se před námi bude batolit to nejlepší z našeho národa - Hlas!!!! Leoš Mareš už z toho určitě dobře půl roku nespí, jen aby káply peníze, že. I když jde stále o jedno. Vybrat mezi teenagery ty, kterým jiní teenageři a jejich zaslepení rodiče pošlou nejvíce SMS. ()

peiton

Uroveň tohtoročnej Superstar hodnotím podpriemerne.Co sa týka súťažiacich - nádejných potencionálnych spevákov musím skonštatovať s ťažkým srdcom,ale predsa len _ ako prišli tak aj odišli.O chvíľu ako show skončí zapadnú prachom a nikto si na nich ani len nespomenie.Odpuste mi ten názor ale ,,celebrity rýchlokvasky"..Takou ,,celebritou" bol aj minuloročný víťaz,ale ako lovím tak lovím v pamäti na jeho meno si nespomeniem.Mám taký neblahý pocit,že historia sa bude opakovať zas a znova..Co sa týka porotcov J.Soukup už ako tradične celý v čiernom (to je nuda sa na neho pozerať) ale tak, hold je to pán umelec, Evička Farna no koment s mojej strany a predstavte si pod tým čo len chcete,ale nič pozitívne to nebude :) Habera a jeho vtipné hodnotenie - aspoň sa je načom zasmiať,ked už nie na moderátorskej dvojici Juraško & Kepková,s ktorých kričí - strnulosť,neprirodzenosť.No ale snažia sa toto im nemôžeme uprieť. Po Adele,Pycovi a Leošovi je latka postavená hodne vysoko - kto umí ten umí a ... Budúci ročník už prosím Vás NIEEE ak vôbec taký bude.. ()

Sinn

První SuprStár dobrá, pak už jen sestup až k téhle bídě. Dělat jednou za 5-10 let a asi bych i sledovala se zájmem. ()

Langy10 odpad!

Další pokračování bezcené sra*ky, která má udělat lidi slavnými "Zpěváky". Přitom talent se nehledá v soutěži! 0%!!!! ()

Nach

Na začátku to ušlo, ale když si furt hrajete tu samou písničku v jiném provedení, tak vás ty veškeré inovace začnou spíše iritovat. u Česko Slovenské SuperStar je to přesně ten případ. 30% ()

Hrůša7

To, že se zde pravidelně koná SUPERSTAR skoro každým rokem, bych ještě dokázal pochopit i přesto, že každým příchodem nových ,,superstar´´ ztrácejí ti dřívější vítězové pozornost a šanci se více prosadit. A to, že je to rok od roku horší a nudnější se dá také pochopit, ale nejhorší na tom všem je, že nejvíce k tomu přispívají samotné televize, které si tam neustále dosazují Palo Haberu, který nedá ostatním porotcům ani šanci promluvit, je nepříjemný a přitom sám zpívá příšerně a obdivuji lidi, kteří chodí na jeho koncerty.,, RESPEKT´´ Už ani Leoš Mareš, který tam pro mě byl vždy tím nejzajímavějším a nejvtipnějším není tak přesvědčivý a oslňující jako dřív. Zkrátka NOVA a MARKÍZA by se měli zamyslet nad tím, proč lidé raději sledují 3 + 1 s Miroslavem Donutilem a né superstar, která navíc neustále dostává kritiku. 1* dávám za HVĚZDNOU PĚCHOTU, která mě alespoň rozesměje. ()

WolfR odpad!

Kvalita těchhle soutěží sestoupila až úplně ke dnu. Spíš už se tam hodnotí to, kdo jaký má ksichtík, než jak umí zpívat. Odpad! ()

animaxis odpad!

Já měl hrůzu už jenom z těch plakátů.Do této série vybrali konečně toho,kdo se sem nejvíce hodí jako porota:Krále Rytmuse,který si myslí jak mu ty brýle sluší a vypadá v nich chytře a drsně hopersky zároveň.Ted ale vážně,proč vybrali jeho jako porotce?Hip hop přece není o zpěvu,ale o no...prostě hoperování.Na to nemusíte mítt extra hezký hlas koneckonců Rytmus není zrovna Tennor(v tomto ojedinělém případu noc proti němu).Porotce by neměl být podle mě nikdo kdo se živí rapováním protože o hlase nic vlastně neví.V této soutěži by měli být pouze porotci,kteří umí zpívat a ne kteří vyloženě neumí,jen jsou momentálně mezi slovenskými cikány cool.To je ale jen můj názor,klidně mě odsuzujte... ()

Madlenka26 odpad!

Achjo...ubohé, tragické , směšné a urážející.To chování lidí a poroty nemá soudnost a obdoby. Řekněme si to na rovinu, NOVA spěje k záhubě. Vysílá se jedna tragédie za druhou!!!! a ČSS je opravdu třešničkou na dortu toho všeho velkolepého '' impéria'' . ()

Noviik odpad!

Neuvěřitelně trapný Mareš, který to vytáhl až k dokonalosti. Rytmus netuší co říkat. Jediní slušní jsou tam Osvaldová a Zeťová. Haberu asi nemá cenu komentovat. ()