Vo filme Collection (Zbierka) sa Arkinovi (Josh Stewart) ako jedinému podarilo uniknúť z rúk sériového vraha známeho ako The Collector (Zberateľ). Zabijakovi sa však podarí zajať nádherné dievča menom Elena (Emma Fitzpatrick). Hoci Arkin s tým nechce mať nič spoločné, nemá na výber, pretože ho z nemocnice unesú žoldnieri najatí Eleniným bohatým otcom. Tí Arkina vydierajú a donútia ho pridať sa k ich tímu, ktorého cieľom je zachrániť nevinnú dievčinu z vrahovho úkrytu v starom hoteli, ktorý je plný smrteľných pascí. (nessbeal)

certiskon

Takovou krvavou hovadinu můžou vymyslet opravdu jen v USA... rozesračkovaný lidi od začátku do konce - podle mě to není umění natočit parádní horor... ()

MadyDollar

Povedené. Nerad srovnávám díly, ale tento se mi zalíbil dokonce víc než první. V jedničce byla sice taková ta tajemná, horrorová atmosféra, která se ve dvojce už vytrácí, ale i přesto to mělo něco do sebe. Brutalitou se nešetří už od začátku, což - když už se někdo rozhodne zkouknout tento film - je rozhodně vítané. Palec nahoru. 90% ()

punco

Ak som pri prvej časti mal SAWí pocit, tu boli Dunstanove pasce ešte viac SAWácke. Musím povedať že film má neskutočný spád, a naozaj veľké množstvo obetí, no škoda že časom sa to premení na akčnú sekačku s už typickými žánrovými momentami. Ale solídny nástupca, škoda že bez atmosféry staršieho bračeka, no zato s goreovejším vyznením. ()

hony23

No tak za mně dobrý, něco mezi Saw a Hostelem, v rámci hororového žánru nadprůměr. Tvůrci si sice hned na začátku nastavili laťku vysoko scénou s kombajnem na lidské maso, kterou už pak nepřekonali, ale protože to pěkně odsejpalo a děj nebyl tak ultradebilní, jako u většiny hororů, čtyři hvězdičky jsou odpovídající. A mimochodem, délka filmu kolem 80 minut je naprosto dostatečná a měla by být uzákoněna pro většinu béčkových filmů. ()

Catella

Jestli máte rádi sbírky všeho druhu, tak tohle je film přesně pro vás - je to vlastně taková exkurze po domu jednoho vášnivého sběratele. ()

tixi

Jednotka za 70% dvojka za 80%.Autori síce neobjavili nič nové v podstate nakrútili variáciu na nespočet filmov ale variáciu veľmi inteligentnú a krvavú.Lakačky sú tam síce není ale ja som si vychutnal tú dokonalú hru na mačku a myš takže ak máte radi napätie,nejaké tie useknuté končatiny a bezhlavé mučenie rozhodne si to pozrite. ()

ScoRPy

Oproti předchozímu dílu zaznamenávám downgrade a celkové zjednodušení - atmosféra a napětí mizivé, málo nápadité, gore ucházející. Kdo upřednostňuje horory s atmosférou, ruce pryč. ()

injoy

Standartní dvojka... Po prvním díle, už divák ví oč jde a ví co má čekat. Tvůrce to samozřejmě ví a tak vymýšlí, čím dalším diváka zaujmout aby se případně podíval i na trojku (ano, tělo Collectora na konci zmizelo) . Myslím, že se to povedlo tak na půl. Ubylo napětí a přibylo násilí. Což je dnes módní vlna.... "nevim co, tak to udělám nechutný", aby mladý ucha mohli dělat "fůůůůj". Nene, tohle podporovat nebudu, max 3 hvězdy a myslim si, že třetí díl už bude odpad... ()

fabregas1

Po delší době povedený horor co mě pobavil. Sice první díl nepřekonal, ale pokračování je to důstojné a dávám palec nahoru. Josh Stewart si za ty dva díly asi hodně protrpěl své :))))) ()

Mark1983

Tak tento druhý díl se mi líbil ještě víc,než jednička,což i musím uznat,že tá scéna na diskotéce byla fakt šílená. ()

Slay3r1990

Další horor, další genitální pološílený seriový vrah pořádá svojí pravidelnou zábavičku. Stará hračka ho omrzela tak jde hledat novou. Používá k tomu všelijaké promakané pastičky a vynálezy, až je s podivem že nevzal práci v zemědělství, jeho verze kombajnu a drtičky na lidi je vskutku zajímavá. Černý humor na každém kroku, teda pro ty co nejsou citlivky. Celou dobu jsem panu sběrateli fandil. Fascinující, kde berou scénaristi ty nápady. ()

Agnostik

Velmi důstojné pokračování COLLECTORA ovšem tentokrát v jiném hávu.I když opět film nabírá obrátky je poznamenán spoustou přehnaných scén viz: Masakr na diskotéce hned v úvodní části.Přesto i přes jisté slabiny neztrácí tempo a snaží se rozpoutat opětovné šílenství ovšem tentokrát,v poněkud v akčnějším duchu-záchraná jednotka-psychopatický vrah. ()

MilesWheeler

Na dvojku jsem se vážně těšil. Jednička měla atmosféru, dobrého hrdinu (Vlastně myslím první opravdu racionálně uvažující oběť) a kvalitní scénář. Dvojka mě vážně příjemně překvapila. Jistě, chyběl wow efekt jedničky, co nového se mohlo stát? Nic, jen to Sběratel rozjel ve velkém stylu. A zápletka? Mě se líbila, je to dobrý příběh a provedení je zdařilé. Co mě ale potěšilo nejvíc byl konec. Po důkladném rozmyšlení za 5* ()

montel

Elena (Emma Fitzpatrick) se chystá se svou nejlepší kamarádkou na diskotéku. Zde se však odehraje krvavý masakr, který má na svědomí maskovaný vrah, médii přezdívaný Sběratel. Ten Elenu unese do svého úkrytu, kde se má stát jeho další obětí. Elenin otec je však velmi bohatý muž a nejme si skupinu žoldáků, kteří mají Elenu dostat zpět domů. Ti s sebou vezmou jediného muže, který Sběrateli uprchl a ten je má zavést k jeho úkrytu. Když vstoupí do rozsáhlého komplexu starého hotelu, kde Sběratel unáší své oběti zjistí, že vnikli do prostor plné smrtelných pastí...No oproti prvnímu dílu, který měl parádní ponurou atmosféru je tohle výrazný pokles dolů. Vrah tady pobije lidí skoro jako Rambo, což už mě přišlo spíše k smíchu. Jo kdo má rád hektolitry krve, nepotrpí si na nějaký příběh a přehlíží i absurdní chování postav bude slintat blahem. Já spíše kroutil hlavou, ale lhal bych kdybych tvrdil, že jsem se přesto nepobavil. 55% ()

AlohaAnty

Na tento film jsem se začal dívat z pocitem, že to bude slabší jak 1, ale nemohl jsem uvěřit svým očím. Akčnější, rychlejší, bombastičtější. Bludiště stylové, Ke konci filmu jsem se zmohl jen na slovo WOW! Na konci filmu, se to vše rozjede a stojí to za to! Finálový boj jsem sledoval s otevřenou pusou. Film doprovázela brutální hudba. Proč toto nedávají v kinech? Radši bych šel na toto než na Paranormal aktivity .. ()

_Rebeka_

Béčko mezi horory. Jediné, co na tom filmu bylo dobré, byla ta spousta krve na party na začátku filmu. Jinak přehnanost maximální. ()