poster

Battle of the Year: The Dream Team

 • Česko

  Battle of the Year

 • Česko

  Bitva roku: Tým snů

 • USA

  Battle of the Year: The Dream Team

Hudební / Taneční

USA, 2013, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperDavid
  **

  Bože můj tohle vážně můžou vymyslet jen amíci. Co to bylo ? srdcevroucí proslovy každou druhou scénu, naprosto strašný herecký výkony a snad ještě horší střih. Jediné co za ty dvě hvězdy stálo, byl ten tanec a i tady by se dalo hodně co vylepšit. 2*(27.12.2013)

 • ecceHOMMO
  **

  Až príliš chladné a citovo odťažité. Na svoje si divák príde (čo sa tanca týka) vlastne len v samotnom závere počas sledovania battle. Čo sa týka postáv, tak zaujme jedine tak top učiteľ v traume Blake, ktorého si zahral Josh Holloway. Ostatné postavy sú až príliš nevýrazné, čím film stráca šancu výraznejšie zaujať. **/***(10.12.2013)

 • URBAN
  ***

  Bud už nejsou taneční filmy cool a nebo mě to už přešlo , ale poslední dobou nebyl natočet žádný taneční film který by mě zaujal a tento opravdu není vyjímkou . Ani by mi tak nevadilo že je celý prolezlý všemi možnými klišé , to už k tomuto “ žánru “ patří , ale v tomto filmu to nefunguje . Ušlo to , ale sobě podobným filmům se nevyrovná . Ani závěrečný tanec nezaujal . ( 21.3.14/MAC )(21.3.2014)

 • Chen
  **

  Choreografie pěkná, taneční čísla jsou nasnímána přehledně, ale rutinně, ničím nepřekvapí. Příliš mi nesedla hudba a už vůbec ne Chris Brown, který byl (nebo jeho postava) velmi otravná. Příběh samozřejmě plný sentimentality a bez většího překvapení, ale to se dalo u podobného filmu čekat.(6.1.2015)

 • Marsik
  ****

  Tyhle filmy jsou dějově samozřejmě o ničem. Po stránce dialogů jakbysmet (viz. promlouvání trenéra do duší, apod.) Je to pouze o jediném - o akcích, resp. o tanečních choreografiích, které vsázejí na efekt, doprovázené atraktivní hudbou. Ovšem to musím ocenit, po taneční stránce se mi to líbilo. Některé kreace a umění byly obdivuhodné. Nebudu ovce ve stádu a dám jedno z nejvyšších současných hodnoceních. 70% (with J.)(5.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace