Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

HFCJ

Najotravnejší a najpreplácanejší film roka. Jediné plus-Willis tu má lepšie scény než v Smrtonosnej pasci 5,čo mi ale tie 2 hodiny života nevráti. ()

shakeXL

RED 2 - doufal jsem o akční jízdu typu MI apod. ale po hodině se film stal víceméně pozadím. Ani nevím čím to bylo, prostě mě to nudilo. :) ()

Edwin44

No je to sice klíšé ale tohle ani z 50% nedosahuje kvalit jedničky. Je zkrátka vidět, že tady chybí Morgan Freeman. Každej film by měl mít trochu Morgena Freemana!!! :-D . Teď vážně. Bruce Willis a ta jeho ženuška byli neskutečně otravní. To, že se jejich vztah řešil snad v každý scéně byl trochu přehnaný. Skupinka důchodců zachraňuje svět a co je zajimá? To jestli Willis dokáže věřit své družce. OMG. Jediný co tenhle film drží aspoň v průměru je John Malkovich. Jeho hlášky to tam ukrutně zabíjej. Další plus je spousta dobrý herců ve vedlejších rolí jako David Thewlis či Brian Cox. Akce o proti jedničce tak o dost ubylo. Škoda.... Upřímně se na trojku ani moc netěšim jestli to bude mít klesající tendenci jako teď. ()

Pohorelda

Pokud tento film neberete jako komedii, tak to není nic pro vás. Je to prdel od začátku až do konce s tím, že to musíte brát doopravdy s nadhledem a užít si to ;) Super film doporučuji na zpříjemnění večera. PS.: pokud se někomu tento film nelíbil tak je to suchar a nemá smysl pro humor ;) ()

Regeindy

Možná kdyby tomu nepředcházela tak výborná jednička a já se tak netěšil na pokračování, nemusel jsem být takhle zklamaný. Mám pocit, že jde jenom o nadstavovanou kaši, všechno co funguje je založeno na nápadech z jedničky a nemůžu si pomoct, ale měl jsem pocit jak kdyby to ani Bruce až tak nebavilo. ()

xstanleyd

Pěkná komedie pro oddych a uvolnění.Lehké a vtipné dialogy,vše "vyfutrované" skvělým výkonem Malkoviche.Celkový náhled na příjemný snímek totálně zkazí posledních 15 minut!Akčňáky alá Rychle a zběsile,přežití naprosto destruktivní nehody vrtulníku a vůbec nezvládnuté a levné triky které používá Bollywood.(např.převrácení auta přes předek ve velmi malé rychlosti a metr před překážkou) naprosto degradují vše předešlé.Je to převeliká chyba takto zlikvidovat jinak povedené dílo. ()

jujask

Lepšie ako Red .1. Ale napriek dobrým hereckým výkonom, dobrej akcii a stále nestarnúcemu Bruceovi Willisovi my v tom niečo chýbalo. Nemalo to tie správne gule. Dalo sa to dať aj na 5*. Ale inak odporúčam. Je to sranda. ()

Eddiee

Oproti jedničce je slabší, ale furt je tady zároveň nějaký ten humor a akce. Ať se Bruce snaží jak chce, bez Morgana Freemana to už pro mě není ono. 60%. ()

Sandai

Dvojce chybí nadhled jedničky a tváří se seriózněji. A to je škoda, protože tím zbytečně přišla o jeden z pilířů úspěchů. Zbyly už "jenom" akce a humor. ()

Pawdoo

Bál jsem se, že dvojka bude klasicky o ničem oproti jedničce, ale moc mile mě překvapila. Malkovich v roli poradce partnerských vztahů... ()

danny79

Bud muj filmovy vkus pada dolu, anebo je tohle proste lepsi nez Red jednicka, ktera me nebavila a ani jsem ji nedokoukal, s tim, ze se jedna o slataninu. Tohle to me bavilo. Humor je sice trochu tupejsi, ale obcas jsem se smal, akcni sceny jsou povedene a herecky to je to tak nabite, ze to ani Willis nemuze pokazit. Je to jednohubka, ktera me pobavila. ()

BR23

Je to suché, nudné, predvídateľné a tak priemerné že sa z hodnotenia stalo len 1/5- pretože tomu filmu očividne chýbala iniciatíva a tvorcovia sa o to ani nepokúšali. Keby tam bola aspoň snaha,... ale nič. Proste další film ktorý musel byť odbitý za nemalé peniaze. THE END. ()

Honzyg

U mě dobrý. Fenomenální John Malkovich a výborný Anthony Hopkins zastiňují hlavního drsňáka Willise, což ale ničemu nevadí. Dvě hodinky poctivé zábavy, které si nebudu váhat někdy v budoucnu zopáknout. ()

MekGajvr

Bohužel jak film nemá předlohu, tak je na hovno. A to je dnešní realita. Oproti prvnímu dílu propad o desítky procent. ()

godal

Brousku,mám tě v oblíbených proboha!Co takhle storno,za posledních 5 let a zkusit opět přeběhnout bosky s dvěma kulkama v hlavni pár střepů?Tak nějak mi přijde,že to neustále zkoušíš,kam až to jako tví fanoušci sneseme! ()

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (více)

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci