Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

Vaso

Perfektní oddychovka, ve které nechybí akce humor hezké holky drsní chlapi a trocha napětí. P.S. Konečně jsem se dostal k tomu, porovnat to s "jedničkou" takže musím trochu poupravit hodnocení a jednu ubrat, ()

mirec2211

Zvyčajne keď sa natočí druhý diel nejakého filmu tak to nie je bohvie čo. Našťastie v tomto prípade to neplatí. Red 2 je o poznanie lepšie ako Red 1. Ale to asi preto, že podliezť Red 1 sa asi ani moc nedalo, pretože ten bol fakt hrozný film. Toto bolo už aj miestami vtipne, miestami prehnané, a tie 3 hviezdy si to zaslúži. Bolo tam cítiť prvky Smrtonosnej pasce a to filmu rozhodne prospelo. ()

PORTER44

Dobrá akční komedie,skvělé herecké obsazení,určitě mě potěšili mimo hlavních hrdinů A.Hopkins,H,Mirren a C.Z.Jones skvělé výkony.Docela dobré hlášky a dobré akční scény,celkově dobrá podívaná. ()

smajlítko

Geronti z Hollywoodu si užili jak na Matějské pouti. Krom toho, že o špionáži a vztazích vědí fakt hodně. Láska kvete v každém věku a neprochází žaludkem, ale nukleární zbraní. Namísto předváděčky hrnců si senioři užili několik světových metropolí, zabili šmejda všech šmejdů a hajdy domů. A to nemyslím vůbec ale vůbec jízlivě. Bavila jsem se. John Malkowich báječně sekunduje Bruce Willisovi. Snědé Catherin Zeta Jones s klidem věříte ruskou kontrašpionku a Hellen Mirren je v těžké palbě kočkózní, že leckomu z pánů ukápne lačná slina. Taky bych si chtěla takhle užít důchod. Arnold se stallonem se nedávno pokusili trošku sestárnout se ctí a nakopat těm mladejm zadel. Bohužel, ztráty byly na všech frontách a zůstaly jim tam i koule. Jestli se rozhodli uznat, že mají zase blíž stát se hnědým uhlím, udělali to s pompou a jak nejlépe mohli. ()

Fazca

RED 2 = John Malkovich!!!! Nebýt jeho tak ten film by patřil do úplně jiné kategorie. A Catherine mohla zapracovat na ruštině. Kdyby měla ten přízvuk tak by to dovedla k dokonalosti. ()

Minoka

Velká zábava s Brucem a jeho kumpány. Geniální Anthony Hopkins a mimika Johnyho Malkoviche dostávají jedničku s hvězdičkou. Bylo to správně kýčovité, správně prošpikované humorem a velmi správně akční (nebyla tam ani chvilka nudy). A málem bych zapomněla na nového nájemného vraha Hana - well done! ()

mizach

Takže čerstvá zkušenost se 4DX, Cinema City Anděl. Kromě vody a vůně jsme si to "užili", připadal jsem si jako na pouti, doslova. Podle mne přeefektováno, sedačky se pohybovaly při změně scén/lokací, úplně zbytečně. Trysky za hlavou se vzduchem nás lekaly.. A hlavně, pominu-li, že dětem by se to nejspíš líbilo, za 275 Kč to tedy nestojí. Podle mne slepá ulička, nebo pouze první krok na cestě, která bude ještě dlouhá. V sále bylo v osm večer asi 20 lidí. Zajímalo by mě jen, jestli by nějak vylepšil dojem obraz ve 3D. A k filmu samotnému? Slušná oddechovka s hvězdným obsazením. První díl jsem neviděl, což mi nescházelo. ()

AldaPalda

Ačkoliv je mým oblíbeným hercem Willis, již po prvním díle bylo jasné, kdo "to táhne", a Malkovich aka Marvin je perfetní i tentokrát. Nadstandardně vtipné komentáře paranoidního Marvina povyšují film o hvězdičku výše než by si po dějové stránce možná zasloužil. 4 rovné ()

Caravagio

Úplne pohodový a oddychový akčný snímok s hviezdnym obsadením... Čo viazlo v scenári, to dohnali herci svojim šarmom a vtipom... Niektoré akčné scény treba ovšem ako pri každej snímke brať s nadhľadom, no celkový dojem to určite nepokazí. Takže kľudne by som si to pozrel ešte raz a zaradím si to filmotéky. ()

supec

Film sa na nič nehral. Dostal som presne to, čo som očakával, nič viac, nič menej a to mam na filmoch rád. ()

Gaston155

Tvorcovia hádzali zvrat(k)y skoro každých 10 minút.Nevravím,že je to zlé,ale prekvapenia fungovali na úkor logiky.Musel som vypnúť mozgy.A to všetky.Išlo jednoznačne o vizuálny zážitok bla bla. ()

Dr.Kepler

Není to typický akčňák a to se mi na to líbí. Je zde akce, ale ta dávka humoru je prostě bomba. Na Bruce si už každý zvykl už tolik nepřekvapí, ale John Malkovich to je prostě bomba jeho hlášky a ksichty, to filmu hrozně pomohlo. Nezaostává za ním ani Anthony Hopkins ;) Dávám 8/10 ;) ()

lupik84

Poklidná komedie, která má sakra zábavnou zápletku. Jo, od začátku je jasný, jakým směrem bude scénář směřovat, ale nikdy bych neřekl, že tak zábavně. Nemělo to švih, ale mělo to decentní vtip. Akce byla pomalá, žádný rychlý skoky, ale to je daň za akční filmy s herci v důchodovém věku. Film hodnotím kladně, ale žádný terno od toho nečekejte :-). Když je venku hnusně tak to ty dvě hodiny času vkusně vyplní. ()

agiba

Po nadupané, akční a vtipné jedničce pokus o ještě nadupanější, akčnější a vtipnější dvojku. Což se taky povedlo…ale bohužel na úkor dojmu z celého z filmu. Totiž, jak to u většiny druhých dílů bývá – opakovaný vtip není vtipem a i když vtipných scén je ve filmu mraky, už to bylo takové nějaké nijaké…předvídatelné a laciné. První díl byl totiž ještě celkem uvěřitelný - s přivřeným okem, ale dvojce by nepomohlo, ani kdybych zavřela obě dvě…možná, kdybych si ještě zacpala uši?! Celá zápletka je padlá na hlavu, problémy hlavních postav až zbytečně přitažené za vlasy a lokality se střídají takovým tempem, že od půlky filmu nemám přehled, kde se hlavní postavy nacházejí a co je horší, díky dírám ve scénáři ani nemám tušení, proč tam jsou. Ale i tak, na Red 2 jsem nešla přemýšlet, ale bavit se a to se povedlo. Willis je srdcovka, Helen luxusní, Malkovich k sežřání a co na tom, že manžel v půlce filmu usnul…já se smála i při závěrečném „tanečku“. (1. Red 90%, 2.Red 80%) ()

Mr.Hahaha

Na RED 2 jsem šel do kina plný očekávání a rozhodně nezklamal. Dostanete slušnou dávku akce, která je místy až k smíchu, ale to filmu vůbec neškodí. Vedle starých legend jako Willise a Malkoviche se objeví mladší Catherine Zeta-Jones a pro mě téměř neznámý Lee, kteří film oživí a zrychlí. Jediná vada na kráse jsou někdy až příliš romantické scény, které mi k tomuto filmu úplně nesedí, ale vždy to zachrání Malkovich nějakou hláškou nebo výrazem, takže na romantiku rázem zapomenete. ()

Indio

Víc akce, cestování, padouchů a absurdit- Prostě to drží standart prvního dílu, pohodová nenáročná zábava. ()

billcarson

No až na tu hroznou Mary co ráda kouří důchodcům frogy to ujde i díky fantastickému Hopkinsovi a neméně geniálnímu Malkovichovi. Thewlis si to vyloženě užíval. ()

cheprer

Hruza, a to tomu jeste naddrzuju, protoze se mi libila jednicka, vlastne vubec nevim o cem to bylo, a navic to jeste nebylo vtipny jen divne trapny. ()

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (více)

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci