poster

Černobylské deníky

 • USA

  Chernobyl Diaries

 • Slovensko

  Černobyľské denníky

Horor

USA, 2012, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  **

  Říkal jsem si, že film Černobylské deníky nemůže být ani omylem horší než to, co se v Černobylu tehdy skutečně událo. Proto jsem se do něj pustil. Teda ale že to bylo o fous!(8.1.2015)

 • Faustka
  *

  Chtěla jsem tomu dát šanci. Vážně chtěla. Jenže styl "vezmu kameru a točím", už je dost ohraný, asi jako Schwarzenbergův pěvecký výstup… A mě to pomalu začíná unavovat. Když se hodně soustředím, zahlédnu jakousi čmouhu v záběru; tak nevím… byla to ta černobylská mutace, nebo jsem taky viděla jen (ne)zřetelný hovno. Jasný… je to hovno. No, nic… hážu na to bobek a jdu sledovat budoucí hvězdu SuperStar.(18.1.2013)

 • matestlust
  ***

  I přes nevalnou kritiku jsem se bavil dobře . Pohodová jednorázovka, skvěle vybrané místo, celkem povedená atmosféra,...dobrý !!! 3,5 *(22.10.2012)

 • Chrustyn
  **

  Pseudokumenty díky vizuální stránce opravdu můžu a tvůrčí pokusy o realistické vyznění příběhů si užívám. "Černobylské deníky" mohly být dalším opravdu povedeným kouskem do této dnes už bohužel uvadající skupiny snímků ale i přesto, že prostředí Černobylské elektrárny vytváří tíživou atmosféru samo o sobě, amatérským tvůrcům se z daného tématu nepodařilo vyždímat víc než partu nesympatických, prkenných herců, kteří se s kamerou pohybují po depresivním prostředí a nechávají se postupně "něčím" likvidovat. Stačilo málo (říká se tomu tvůrčí talent) a mohlo se jednat o opravdu kvalitní snímek ale dejte peníze packalům a vytvoří vám nemastný a neslaný zmetek.(18.2.2013)

 • EdaS
  **

  50% Rozjezd víc než super, ale od půlky už se to bohužel jen táhne. Každopádně Olivia Dudley palec nahoru!(7.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace