Černobylské deníky

Aleksandar Denic

Kostýmy:

Momirka Bailovic
  • EdaS

50% Rozjezd víc než super, ale od půlky už se to bohužel jen táhne. Každopádně Olivia Dudley palec nahoru!(7.10.2012)

Není to nic extra. Klasická americká vyvražďovačka. Prostředí města duchů je sice zajímavé, ale to je tak všechno. Tak jako se člověk většinou bojí víc toho, co nevidí. Tak tady to moc nefunguje.(30.1.2013)

• paascha

Jednu hvězdičku dávám za to, že se mi po dvou minutách podařilo uhodnout, kdo přežije...nejdéle:-))))))(1.9.2012)

Atmosféra je dost dobrá, jen ji je třeba podpořit dobrýma podmínkama, potom by tu možná někteří tolik nenadávali. Mě osobně tenhle horor vůbec nezklamal, dostal jsem zhruba to, co jsem očekával a tím je úchvatné prostředí, výborná atmosféra (podpořená právě vhodným prostředím pro horor) a jakási tajemnost, která se kolem toho všeho točí... Možná to chvílemi trochu zaskřípe, že si člověk řekne "to už je trochu moc", ale pořád je to v rámci snesitelnosti. Za sebe můžu říct, že mě Chernobylské deníky zaujaly, užil jsem si je a když to vezmu v rámci podobně ražených kousků, tak se jedná určitě o nadprůměrné dílko. 70%(27.11.2012)

• xxmartinxx

Černobyl je tak fotogenický námět, že nechápu, jak se mohlo stát, že Deníky ho nedokáží ani pořádně načít. A může mi někdo vysvětlit, proč to bylo natáčené jako fond-footage, když tu nikdo nemá kameru (a klidně ji mít mohl)?(20.10.2012)