poster

Černobylské deníky

 • USA

  Chernobyl Diaries

 • Slovensko

  Černobyľské denníky

Horor

USA, 2012, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dadel
  ***

  Škoda, že tvůrci neměli koule natočit to přímo v Pripjati. Srbské panelákové sídliště, kde se natáčelo, je sice hnusné dostatečně, ale přesto vypadá, že se v něm normálně bydlí a štáb jen řekl obyvatelům, ať nevykukují z oken. Chtělo by to především víc vegetace. Jinak film samotný je spíše průměrný horor, postavy se chovají hloupě, ale to už k žánru patří. Naštěstí NEJDE o "found footage" subžánr, takže se na to dá i koukat. Konec potěšil.(10.10.2012)

 • teutates
  *

  Chernobyl i po tolika letech porad trpí. Jak by řekla skupina pseudomasturbantu potenciál by tady byl no, jelikož za židli sedí šulin, který chtěl hned prvotinou okouzlit (ehm) svět, stoji to za hovno. Můj učitel říkával, "je lepší byt celou dobu aktivní, než pak radioaktivní“… viď. příklad. 1/10(11.8.2012)

 • dex2man
  **

  Trestuhodně nevyužitý potenciál pro vytvoření hutné atmosféry, kterou oblast Pripjaťi sama o sobě evokuje a nemusel by být ani s nižším rozpočtem takový problém jí vystupňovat. To by si ale museli dát autoři trošku práce a ne si jen vystačit s partičkou hysterických turistů, pár čoklama a leklou rybou. Když už se něco děje, tak pro jistotu nevíte co, protože vidíte akorát hovno. Škoda, že se byt‘ jen z poloviny neinspirovali takovým Stalkerem (raději herním). Mohla to být o level jinačí podívaná.(9.5.2013)

 • Chrustyn
  **

  Pseudokumenty díky vizuální stránce opravdu můžu a tvůrčí pokusy o realistické vyznění příběhů si užívám. "Černobylské deníky" mohly být dalším opravdu povedeným kouskem do této dnes už bohužel uvadající skupiny snímků ale i přesto, že prostředí Černobylské elektrárny vytváří tíživou atmosféru samo o sobě, amatérským tvůrcům se z daného tématu nepodařilo vyždímat víc než partu nesympatických, prkenných herců, kteří se s kamerou pohybují po depresivním prostředí a nechávají se postupně "něčím" likvidovat. Stačilo málo (říká se tomu tvůrčí talent) a mohlo se jednat o opravdu kvalitní snímek ale dejte peníze packalům a vytvoří vám nemastný a neslaný zmetek.(18.2.2013)

 • EdaS
  **

  50% Rozjezd víc než super, ale od půlky už se to bohužel jen táhne. Každopádně Olivia Dudley palec nahoru!(7.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace