Simpsonovi: Maggie zasahuje

• USA Maggie Simpson in The Longest Daycare (více)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
USA, 2012, 5 min

Malá Maggie Simpsonová se ocitne v jeslích pro nadané děti. Poté, co projde řadou bezpečnostních testů, je odložena do sekce "pro nezajímavé". Zde se setkává se svým úhlavním nepřítelem, miminem s velkým obočím Geraldem. Ten zabíjí motýly. Maggie se rozhodne jednoho zachránit. Ale to se nelíbí Geraldovi, který chce motýla za každou cenu zlikvidovat. (TwoFace)

Aljak

Nie som nejaký extra fanúšik krátkometrážnych animákov, ale tento je fakt vydarený. Milé a epické s príjemným posolstvom a záverečnou pointou. No a v 3D to musí byť ešte oveľa lepšie, ale každopádne jeden z tých lepších krátkych animákov aké som zatiaľ videl. ()

Jonash87

Moc pěkný čtyřminutový snímek. Jen důkaz toho, že si Simpsonovi stále drží formu. A o kterém seriálu, co běží více jak dvě desetiletí, tohle můžete říct? ()

Wiikii

Božínku to je roztomiloučké, tedy především díky Zimmerové hudbě. Ale i vtipné narážky tam jsou :) ... HODNOCENÍ: 80% (4*) ()

MA.KI

Dialogů prostý kraťas s ekologickým poselstvím aneb Maggie brání motýla procházejícího vývojovým cyklem před zlým batoletem (jehož obočí se nápadně podobá obočí jednoho sovětského potentáta). S dobrou hudbou Zimmera. ()

annihilation

Maggie je sice roztomilá, ale příběh je nanicovatý, protože disponuje jen jedním vcelku dobrým nápadem. A přitom by se mohl v krátkometrážním snímku nějak vyjádřit, zdůraznit nějakou myšlenku, pocit, cokoliv.. Ale to by něco musel mít, něco jiného než slávu Simpsonů. Smůla. ()

Pajky3

Dokonalej kraťas od Simpsnů, v hlavní roli Maggie a její malý kamarád. Super, Simpsonovi nezklamou. Alternace tohoto příběhu byla použita jako Couch gag ve 24. sérii. ()

majo25

Maggie v hlavnej úlohe, naviac ako záchrankyňa živých tvorov - otázka: nemá toho IQ trochu veľa na to, ako je stará? 75% ()

URBAN

Maggi je krutá borka xDDD !!! Která zachranuje svět před krutovládou sliizského , smradlavého a hnusného mimina Geralda néé vážně nevím co bych vám měl říct jen si tu mumlám do prázdna , ale pokud jste fandou Simpsonů a nemáte co těch svojich 5 volných minut dělat tak si to pusttě a určitě se vám bude líbit jako mě ()

filmmovier

Nejmenší člen Simpsonovic famílie má konečně vlastní příběh. A je skvělý, i když ne úplně dokonalý. Pěkná délka, napínavý příběh (:D) a šťastný konec. Maggie se ve školce setkává se zlým miminem ze seriálových titulků, který rád zabíjí motýly. A rozpoutá se boj. Má to spád, tempo, je to zábavné, napínavé a uvidíme i Marge. Pokud dostane Maggie takových filmečků víc, budu jen spokojený. Tenhle totiž opravdu stál za to a já z něj měl radost. Výborná hudba Hanse Zimmera i skvělé postavy, to vše je pro filmík plus. A možná je to lepší, než kdovíjaký simpsonovský celovečerák (díl). Celkové hodnocení za mě 85%. ()

Kubrickon

Krátky filmík v štýle Pixaru. Hudba Hansa Zimmera vykrádala Johna Williamsa a jeho Home Alone a Harry Potter, ale stále je to roztomilý kraťas s prekvapivým koncom :) ()

Mr.Ripley

Žluťásci dokazují, že stále mají co nabídnout a nebojí se mírných experimentů, jako krátkometrážní animáč beze slov s výborným parodickým finále v němž hraje hudba prim.____P.S. Zlé mimino po dlouhých 20 letech vrací úder a nebojácná Maggie má co dělat! ()

SniperG1

Skvělý a jednoduchý kraťas s lehce napínavou atmosférou. Mě se to moc líbilo a do toho hudba Hanse Zimmera která byla výborná, takže musím dát za 5*... 90% ()

Estrellita

Nemám ráda Simpsonovic rodinku a celý ten stupidní seriál (klidně mě ukamenujte...), ale tohle bylo hezké. Hezké a milé a žluté jako všichni simpsonovi a modré jako jediný díl, který se mi doopravdy líbil. 76% ()

karlik4801

To bylo ale hezký. Proč já jen u Zimmera slyším Pearl Harbor a Počátek? Asi protože neumí přijít s něčím novým a přitom tak úspěšným. Myslím že tento kraťas si Oscara zaslouží, protože mi přeci jen přijde něčím malinkým a krátkým výjimečný a samozřejmě.. jsou to Simpsonovi. ()

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky