Příběh 3D filmu, natočeného pomocí počítačové animace podle původního scénáře, sleduje osudy Emmeta, obyčejné, pravidel dbalé a dokonale průměrné mini-figurky LEGO, která je omylem považována za nejvýjimečnější osobu, která jediná může zachránit svět. Je odveden do společenstva cizinců, kteří se vydali na velkolepou výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takovou cestu až k popukání zoufale nepřipraven. (Warner Bros. CZ)

sigiMAN

Film na oslavu stavebnice, ktorá prešla aspoň na chvíľu rukami každého z nás. Najviac ma dostávali hlášky resp situácie ale nie tie typické, skôr situácie kedy tvorcovia prepojili film s tým klasickým čo ku hraniu s legom patrí napr. robenie zvukov motora ústami :D :D vtedy som skoro umrel. U mňa dobré a super som sa bavil :) trošku musím ubrať na hodnotení lebo ten záver no neviem taký nijaký... 80% ()

annetta13

Skvelé vizuálne spracovanie, no neoplatí sa ísť na 3D. Dobré hlášky a narážky, ale čakala som ich trochu viac. Väčšina filmu bola pre mňa na 3*, záverečná pointa to trochu vyzdvihla, tak celkové hodnotenie pre mňa 3,5* ()

Lokitre

Krásný film pro děti i pro ty větší. Bylo to vtipné, jednoduhé a ani trochu trapné jak by se u takové kombinace dalo čekat. Některé prvky sice jako by odkoukali od Toy Story, ale vždiť se jedná o hračky pro děti a ten prvek tam asi musel být. Kromě postav vytvořených speciálně pro tenhle film tu najdeme i mnoho známích tváří, jmenovitě skoro celou Justice League, Gandalfa a jedno nečekané duo z dalekého vesmíru :). Netušili by jste co všechno se dá udělat z lega. Moc pěkný film. ()

steews

Vzala jsem přítele (velkého fandu lega) na Valentýna místo na romanťárku na tento roztomilý animák. Naštěstí jsme nebyli v kině jediní bez dítěte, bylo vidět, že fandů lega je pořád dost i mezi dospělými :). Vizuální stránka se mi líbila, je vidět, že ve světě lega se opravdu fantazii meze nekladou. První polovina příběhu byla slabší, chvílemi jsem byla i zklamaná, ale druhá půlka to vytáhla, občas jsme se i zasmáli (myslím, že v originále bude vtip silnější). Hvězdu navíc přidávám za pro mě nečekaný vstup do lidského světa, který se velmi povedl :). ()

tereza.k odpad!

hrozný, naprosto neskutečný, měla jsem chuť z toho kina zdrhnout. Stupidní příběh s narážkami na americkou tupou společnost... o čem to bylo, pár vtípků a jinak nic. Jediný plus bylo zpracování a využití variabilnosti lega. Nic víc. ()

jezku

Parádní oddechovka, u které se děti i dospělí výborně pobaví (popravdě mě fascinovalo, že se v sále děti i rodiče smáli vlastně u stejných fórů). Množství nápadů, vtípků, proměn a vůbec je okouzlující. Animace je skvělá, potěšilo mě, že se postavičky hýbou jen tak, jak se můžou hýbat skuteční legáčci, a celé mi to připomínalo amatérské legofilmy točené na foťák nebo kameru, která zvládne tak čtyři snímky za sekundu, takže nostalgie v mém případě jela na plný plyn. Příběhově to je vlastně poněkud zředěný a zmatený odvar z Matrixu, trošku škoda, že na ději nezapracovali víc a že z toho to poučení pro děti čiší až trochu přes míru. Ale celkově to ve mě zanechalo překvapivě dobrý dojem. A Batmanova píseň, ta stojí za to. Song Všechno je tu boží je ale suverénně nejvlezlejší písnička, co jsem za poslední dobu slyšela. ()

Kanty

Spokojnosť poctivé 4 * Miestami moc detské ( film je určený 3 - 11) ale ináč dobré hlášky a poctivo spravené. Celkom som sa bavil. Scenár je fajn. Slovenský dabing nevadí. 80 % ()

AliiK

Můj Honzík miluje lego, já miluju Honzíka... takže LEGO příběh byl prostě povinný :-) V kině plném dětí, několika otců a dvou maminek, jsem (přiznávám) ze začátku zrovna nejásala. Po první "čtvrthodince" jsem dokonce uvažovala, jestli by nebylo lepší přemístit se vedle na kávu... no ale pak, ani nevím jak, jsem se začala chytat, postupem času se i smát, ke konci jsem držela jak blázen palce Emmetovi, aby se mu záchrana podařila... no a závěr s tatínkem a malým klučinou mě vyloženě dojal :-) Takže nakonec super výlet nejen pro Honzíka ;-) ()

pogoman77

Pro děti to je asi z jedné třetiny další dvě třetiny zabírají Matrix a 1984, což děti nejsou schopny pobrat. Připočtěte k tomu originální vizuální pojetí (ÚPLNĚ všechno z Lega) a ždibec 2001: Vesmírné oddysey a mátě něco co musí vidět všichni. A hlavně: VŠECHNO JE TU BOŽÍ!!! ()

MaximusMax

Bohužel jsem asi jeden z mála, koho hlavní píseň o kvalitách filmu nepřesvědčila. Není to špatné, ale zas taková pecka se taky nekoná. Trakaře jsou pro mě o několik tříd výš. Tohle je víc pro děti. ()

james11

Everything is aaaawesome. Super film. Vůbec jsem nečekal, že to bude taková zábava. Doufám, že ten konec znamená opravdu další díl. :) ()

Datewood

Tak a teď vážně. Není to tak strašně moc super, jak si myslíte, pokud vám teda není deset. Lego fórky, které zažil každý, kdo si s legem hrál, byly super, ale prvních dvacet minut. Pointa filmu byla taky krásná, ale tím to končí. Film nemůže mít 83%, když po hodině filmu začnete proklínat sám sebe, že jste na to šel a smát se tomu, jak strašně debilní to je. Místy je to zábavné, místy chytré a místy se chcete zabít, nic víc, nic míň. ()

Pink_Doll

Mělo to drive, bylo to zábavné, takže pozornost jsem musela udržovat i když jsem nechtěla :) Nejvíc mě oslovila Lego Míca ...až jsem pár dní na to dostala stavebnici Lego s postavičkou růžové roztomilé kočičky, kterou jsem si sama sestavila a i její zámečkem s dalšími postavičkami :) Takže... Kdo si hraje nezlobí. ()

Methew

Everything si awesome ! Neuveriteľne inšpiratívny a nápaditý animovaný film, jednoznačne jeden z najlepších aký som kedy videl. Aj keď v podstate všetko animované je len jednou veľkou metaforou pre vzťah medzi otcom a synom. Ktorý sa práve vďaka tomu zlepší. V podstate je to animák pre dospelých a to z neho veľmi vyžaruje. Hravosť som tu už v podstate ani nehľadal veľmi. ()

nEscafeX

Perfektní film, uz jen ta prace kterou si museli animatori dat je neskutecna a pribeh je skvele prolnuty se synem a otcem coz se ukaze na konci filmu a filmu davam proto 5/5 a hodnotim jej slovy dokonalost :) ()

tyzik odpad!

Tohle je hnus! není to film je to absolutní Hnus, byl jsem v kině na čemkoli ale na takový slátanině už dlouho nééé. to byl tak hnusnej film že ani nepíšu dál.... Skutečně naprostá blbina všeho všudy s naprosto pitomou a a alergickou písničku všechno je to božííí. tahle slátanina to jsem fakt dlouho neviděl ani ty děti se nebavili je pravda že dabing Honzy Maxiána je dobrý ale jinak vymatlanina no fuj! ()

Epco

Mierne nadpriemerný akčný fil s množstvom narážok na iné filmy aby si to užili aj dospelý. Počas filmu som sa bavil, ale po jeho skončení pocit dobrého filmu veľmi rýchlo vyfučal. ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

02.11.2021

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard