Devious Maids (TV seriál)

Prefíkané slúžky

Komedie / Drama

USA, 2013, 39x45 min

Tvorcovia v tomto prípade stavili na krásne prostredie,neamericky vyzerajúce americké herečky - až sa divím (tiež krásne) a ukazujú nám tu aká veľká môže byť priepasť - a aj je medzi bohatými,ktorý ovplývajú peniazmi a chudobnými,ktorý majú aspoň česť a charakter.Námet invenčný/originálny v tomto im niet čo uprieť,no z môjho uhla pohľadu príliš nedotklivé,načančané až mi to celé vyznie neuveriteľne.Je síce skoro hodnotiť a odcudzovať seriál,ale niekedy aj po odsledovaní dvoch dielov si divák utvorí celkový obraz.Ja nevravím,že sa mi to nepáčilo,no ako som spomenula,je ešte skoro hodnotiť a 3 hviezdy dávam pre začiatok/k rozbehu,ak by náhodou v budúcnosti došlo a bolo kde zvyšovať.Ja dúfam,že bude.(25.1.2014)

Koukala jsem hlavně proto, že jsem slyšela po pilotu docela dobré ohlasy a protože přes prázdniny se vysílá málo seriálů. Navíc mi chybí Zoufalky a když je tohle od stejného tvůrce. A byla jsem překvapená. Pilot mě sice zase tolik nezaujal, ale jak to postupovalo, tak si mě to získávalo víc a víc a po dokoukání celé série můžu říct, že se mi to líbí a že jsem ráda, že to dostalo druhou řadu. Sice mi na tom trochu vadí ten telenovelský nádych (to dělá to prostředí), ale to se dá překousnout. Hlavní hrdinky jsou podle mě docela slušně vyvážené, žádná mě vyloženě nepije krev a nedokážu si vybrat kterou mám nejradši. Tak uvidíme co přinese druhá řada. 4* (btw. Drew Van Acker byl hodně příjemné překvapení hned na začátku, Jason mi chybí, tak aspoň Remi tady mi to vynahradí :P)(6.10.2013)

Desperate Housewives se staly televizní předlohou mexické telenovele Ellas son... la alegría del hogar, která se pro změnu stala předlohou Devious Maids. Začarovaný kruh se uzavírá aneb doufejme, že March Cherry nezačne vykrádat sám sebe. _____ 1. série: Když se to vezme kolem a kolem, jedná se o důstojného nástupce "zoufalek". Marc Cherry se sice ještě úplně neurval ze řetězu, ale pouze pozvolna na diváky pouští pohodovou zábavu se sympatickým osazenstvem, kterému budete fandit stejnou měrou, jako ženám z Wisteria Lane. Ústřední kriminální zápletka není nijak zvlášť hutná ani propracovaná, ovšem v případě DH tomu nebylo jinak. Devious Maids je milá podívaná, která se vyplatí na dusné letní večery. Nepatrně "doplácí" na trend prvních sezón. Kdo zná rukopis Marca Cherryho, jistě ví, že nás do budoucna čekají ještě hodně velké věci! 75% ______ 2. série:(1.7.2013)

Hodnocení zatím na pilotovi: Pilot se mi líbil. Námět se mi líbí a má potenciál, jediné co mě opravdu od poloviny štvalo byla použitá hudba. Po každé scéně následovala stejná latino americká hudba až mě to vytáčelo. U jiných seriálů hudba tvoří atmosféru, tady to spíš připomíná, že všechny uklízečky jsou z Jižní Ameriky. *Samozřejmě svůj komentář časem změním jak seriál budou vysílat.(15.6.2013)

První série byla přesně taková, jak jsem očekával, drama propojené s komedií a skvělými zvraty. V podstatě takové pokračování Zoufalých manželek. Velmi povedené!(14.4.2014)

• - Pilotní díl bylo možné shlédnout již dva týdny před premiérou. Stanice Lifetime uložila díl na svůj web pod názvem "Sneak Peek: Watch the Premiere". (Dlee)

• - Seriál měla původně vysílat televizní stanice ABC, která měla natočený i pilot. Ovšem z projektu sešlo. Práva na seriál pak odkoupila stanice Lifetime, která si mírně přepracovala scénář. Také přesunula natáčení z Beverly Hills do Atlanty v Georgii. Pilotní dní se přitom natáčel v Los Angeles. (Patw)

• - Seriál produkovala Eva Longoria, která si zahrála jednu z hlavních rolí v seriálu Zoufalé manželky (od r. 2004). Roselyn Sanchez, představitelka Carmen, si zahrála před seriálem Devious Maids také v poslední epizodě seriálu Zoufalé manželky (od r. 2004), a to malou roli zahradnice Solisových. (Dlee)