poster

Záhada Blair Witch 2

 • USA

  Book of Shadows: Blair Witch 2

Horor / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2000, 90 min

Režie:

Joe Berlinger
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chupacabre
  odpad!

  Kravina na druhou !!!(20.11.2007)

 • Radyo
  **

  Mňo, tak todle bychom měli. Třináct let po natočení jsem se konečně vodhodlal a pustil si Blair Witch 2. Takže - kvalit jedničky toto nemohlo dosáhnout, to bylo jistý už před samotným natočením. Je ale jasný, že tady nešlo vo zachování kvality, ale o prachy, money, lowe, chechtáky, chápeš woe? A to se tedy povedlo - tvůrci vyrejžovali 30 mega vejvar (před zdlaněním), což je solidní úspěch. Horší ale je, že za jejich kasovním úspěchem je schovaná velká, fakt velká hromada nasranejch diváků, z nichž dobrá polovina by chtěla vrátit vstupné (nebo tentononc, prostě prachy za koupi DýVíDý apod.). Přiznávám, že já nic nechci, protože jsem v tomdle konkrétním případě nic neutratil. Takže ten vejvar by se notně zmenšil, kdyby lidi věděli, do jakýho podfuku dobrovolně lezou. A podfuk todle teda byl - nudný, utahaný herci (snad až na Ericu, ta měla hezkej kukuč), přihlouplej scénář, prošpikovanej tolika nelogičnostma, že by z toho vyžily ještě dva horory, k tomu zatraceně málo mrtvejch a ty tragický pokusy vo dokumentaristiku (včetně posranýho post-end-titles závěru) rači nekomentuju - to bych musel heslo "Blér vič" změnit na "Blej víc". Jinak xichtem mě zaujala i slečna Kim Gott-Hicová, která měla fakt luxusní mejkap (a to přitom bez něj vypadá celkem koukatelně). Krom toho ještě stojej za zmínku některý songy ze soundtracku, díky kterejm má u mě tendle film aspoň dvě hvězdy. Zbytek fakt nestojí ani za psí štěk (ani za ten reálnej, ani za ten z home-alarmu). P.S.: Snad nevadí ten českej slang, chtěl jsem si vyzkoušet, jestli jsem ještě nezapomněl jednu ze dvou cizích řečí, který malinko umím. :-P(5.8.2013)

 • eraserhead666
  **

  Ono to teda je v podstatě kravina, ale mnohem menší, zábavnější a koukatelnější než zcela tragická první Blair Witch. Na rozdíl od ní, se na tohle někdy klidně kouknu znovu.(14.1.2010)

 • Dragoni
  **

  Snaha o tajemno a záhady, zde byla přetvořena až do komicky parodiálního podání, které si diváka ničím nemůže získat a jako navázání na úspěšnou jedničku je Book of Shadows téměř propadák, který nejednoho nadšence prvního dílu dost uzemní. 25 %(6.6.2010)

 • Matty
  *

  Pokud si chcete zachovat duševní zdraví a dobrý dojem z jedničky, tak se této nestrašidelné, nechutné magořině velikým obloukem vyhněte. 20%(7.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace