Zdá se, že Hotelu Transylvánie se začíná dařit... Dracula konečně ustoupil ze svých striktních zásad ubytovávat v hotelu pouze příšery, a ten se proto otevírá i lidským návštěvníkům. Za zavřenými dveřmi krypty ale Draculu sžírají pochybnosti o tom, zda se jeho napůl lidský a napůl upíří vnuk Dennis vůbec někdy stane upírem. Když tedy Mavis ve společnosti Johnnyho vyrazí na návštěvu lidské části příbuzenstva - na které ji ostatně také čeká nejedno překvapení - požádá "Děda" Drac o pomoc své přátele Franka, Murrayho, Waynea a Griffina a společně Dennisovi nachystají "kurz pro strašidla". Nemají ale nejmenší tušení, že se k návštěvě své rodiny v hotelu chystá také Dracův rozmrzelý a velmi, velmi, velmi staromódní otec Vlad. Když se tedy Vlad dozví, že jeho pravnuk není čistokrevný upír - a ještě k tomu teď do Hotelu Transylvánie mohou jezdit i lidé - nastane mela, ze které by dost možná i upírovi ztuhla krev v žilách. (Falcon)

stration

"Spinkej spinkej v hrobečku, krev ti stříká z mozečku. Zombíci tě žvýkají, s mrtvolkou tvou smýkají. Spinkej, spinkej teď už víš, že se nikdy nevzbudíš..." ..."Proč nezpívají třeba Já mám mrtvolku náramnou nebo Chodím po hřbitově hladov sem a tam?" Jako milovník hororů jsem se výborně bavil. ()

dom156

Už jednička byla velmi svěží vítr, a dvojka v tom nadále pokračuje. Tak dobře jsem se u animáku dlouho nebavill. Dobrá pasáž střídá výbornou a člověk si pravidelně lechtá bránici smíchem. Jen konec mě rozesmutnil, jelikož dějová linka někam spěje a nakonec to vymizí do ztracena a také děda Vlad by mohl děj více rozhoupat. Konečně někdo přinesl nápad jak udělat animák nejen pro děti a hlavně zábavně, aby se smáli i dospělí. Doporučuji. ()

hygienik

Posledných 30 minút bolo tak vtipných, originálnych a svižných, že dávam absolutórium, hoci prvá hodina ma vôbec nebavila. Tento kúsok poprel môj názor, že animovaný film už nemôže nič originálne ponúknuť. ()

Miseet

Tento díl mi přišel o trošičku slabší, než díl první, ale stejně je to pecka! Svižná odpočinková rodinná komedie nejen pro děti, ale i pro dospělé. Vtipy jsou dobré, hudba také, děj trošičku pomalý, ale já jsem se bavila dostatečně. Doporučuji. ()

applause

Nejlepší animák!!! Bála jsem se, že bude hodně zaostávat za prvním dílem, ale on ho dokonce předčil! Fakt dobře udělané, vtipné, moderní. Smála jsem se od začátku až do konce. Nemohu nic jiného, než doporučit ;) ()

TheDon

Tam kde jednička skončila se dvojka pokouší plynule navázat. Bohužel se to fakt nedaří. Nedaří se to spoustou na sílu vydřenejch rádoby vtipnejch situací, nedaří se to ani příběhem, kterej je plochej jak baterka a nedaří se to ani spoustou novejch "mocinky cool" postaviček. Produkt placement Sony byl nepřehlídnutelnej a protože musíme šetřit planetu, jezdíme v Toyotě Prius. Kurva fix, dyť je to animák, má to být vtipný, milý. Je přece jedno jakej kdo používá telefon i auto, je to o fantazii tvůrců, která jim evidentně předčasně došla. Možná by se moje hodnocení o hvězdičku zvýšilo, kdyby to nebylo tak kreténsky nadabovaný. Lucka Vondráčková a Petr Rychlý by si měli dát pauzu, třeba nadobro a ten frajer co daboval vlka, by se mohl třeba utopit, nebo tak něco. Dabuje všechno a všechny v kterýmkoliv novým animáku, filmech. Nechápu kam se řítí českej dabing. Mívali jsme nej dabing na světě. Očividně je to cílený skupině 5+ a méně vyspělejším a nebo idiotickým dospělým. Tlustá paní ob sedadlo vedle mě se smála naprosto všemu, všechny děti taky, ale to bylo asi všechno. Za moje dvě pousmání se-dvě hvězdy. 30% P.s: český dabingu, vem za ruku Adama Sandlera a jděte spolu konečně do hajzlu ! P.p.s: K "V hlavě" si tenhle animák ani nepřičichne a tyhle čtyřhvězdový hodnocení naprosto vypovídají o upadající inteligenci. ()

Jigy

Teda já se bavil od začátku do konce. První Hotel byl zábavný, ale i přes to se dvojce podařilo vyždímat ještě něco navíc. Dle mého jeden z nejlepších animáků roku. Možná i ten best. ()

ilemas

Stejné jak jednička, nic nového, pro malé děti to musí být velice zábavné, ale mě už ty dětské frky leckdy lezly krkem, sem tam jsem se uchechtl. ()

M.i.k.e

jak už to tak bývá,dvojka slabší jedničky,nicméně stále nadstandardní animovaná zábava se spoustou neodolatelných vtípků...80% ()

Aljak

"Jednotka" bola fakt skvelá, no bohužiaľ, ako už býva zvykom, tak pokračovania už málokedy dosahujú kvality svojich predchodcov, a inak to žiaľ nebolo ani v tomto prípade. Ale treba uznať, že napriek tomu si to aj naďalej udržalo svoj štýl, originalitu a aj svojský humor, vďaka čomu to bolo ešte stále nad hranicou priemeru. Príbeh ako taký už bohužiaľ nebol až taký pútavý, ale čo už. Snáď už "trojka" nebude, lebo neviem ako ďalej by tento príbeh chceli ešte rozvíjať (ale možno tvorcovia ešte niečim prekvapia). ()

Wiikii

Dvojka slabší než první díl, ale stále se na to dá dobře dívat. .. Leč nečekejte žádné překvapení či nějak příliš nápadité kreace tvůrců. .... HODNOCENÍ: 65% (3*) ()

rakovnik

Slušné pokračování pěkného strašidláckého animáku. Moc se mi tedy nezamlouvalo to děcko, ale logicky tam patřilo, stejně jako oldschool dědeček. ()

honajz2

Jsem se bál, jaké to bude, a já z toho mám v podstatě úplně stejné pocity jako z jedničky. Humorem je to chvíli geniální (tvl, životopis Yettiho :D), chvílemi strašně trapné (všechny ty vtipy o moderních technologiích a to dotěrné používání popové hudby...), děj je strašně jednoduchý, což bych ani nevyčítal, kdyby scénář nevypadal tak divně. Ono tu je vlastně hodně vatových scén a ten finální konflikt, nebýt snad dvou náznaků v zhruba první půl hodině, jako by byl nějakým jiným pokračování. Navíc na nějakou logiku počasí v tom filmu sral pes (v Kalifornii utečou dva den, v Transylvánii je furt noc - pardon, ale tohle vám nesežeru, ani když je to animák) tak mě ten film ale celkem bavil, zhruba jako první díl. Na víc jak 3* to fakt není, ale podívaná to není úplně špatná. ()

vydumnica

Povedala by som, že Hotel Transylvania 2 je o málinko lepší ako jednotka. Nový člen rodinky sa im tam pekne postaral o zábavu, deťom sa hlavne to blebleble páčilo. Milé, vtipné, zábavné, dokonca som zvažovala aj štvrtú hviezdičku. Ten hrad je taký krásny🙂. 70%. ()

Streeper

Líbilo se mi to stejně jako první díl, akorát scéna v autě mi přišla neuvěřitelně nudná! Proč tu scénu udělali tak dlouhou?? Jinak to není špatné, pár super gagů se tam mihne, ale nepatří to mezi nejlepší animáky. ()

dubinak

O stupeň slabší než jednička, trošku horší příběh, méně vtipu a vcelku mrtvé momenty, ale pořád ucházející odpočinková zábava, která mě neurazí, naopak potěší svou stálou snahou příběh trochu osvěžovat zase jiným způsobem. A nějakých teorií o tom, že to dětem vymazává mozek kvůli nějakým transformacím se zdržím. ()

epicek

Boží animák už dnes v kinech těžko najdete. Po naprosto dokonalém V hlavě , jsem si říkal že v tomto odvětví už letos nic pořádného nezaboduje , ale mýlil jsem se. Hotel Transylvánie 2 je co se týče humoru o úroveň výš než jednička, přišlo mi že jsem se smál každé věci , co se na plátně odehrála. Ale když se nad tím zpětne zamyslím , ono to vážně bylo tak svižné a humorné a navíc prošpikováno originálními nápady a hláškami dnešní doby. Animace strašně lahodila oku a byla radost na to koukat. Kupodivu ani tvůrcum nedošly nápady a bylo to stále to originální a neokoukané téma. Jsem nadšen a uspokojen, jelikož skvělých animáků není nikdy dost! ( Ale to nic nemění na tom, že Toy Story 4 už netrpělive vyčkávám <3 ) Ble, ble, ble ()

Flynn

Mě to osobně prostě sedlo. Nemůžu si pomoct ale bavil jsem se a smál, ty vedlejší postavičky to tak hezky vyplňujou a je tam spousta gagů.. naštěstí je všechny nevyčerpali v trailerech... člověk od toho nemůže čekat nějakou hloubku.. je to pro děti navíc je to druhý díl... ale já se bavil, prostě sranda... škoda že jsem to viděl v kině s českým dabingem. Už těd se těším na originál a rozhodně na to kouknu znova..... prostě lehká, nenáročná veselá zábava v hezkém animačním kabátku....(pro mě asi zábavnější než Mimoni) ()

campix

Naprosto přesný příklad toho, jak pokračování úspěšných filmů ztrácí punc originality a především u animovaných filmů je to většinou velký problém, který ubližuje po stránce atraktivity. Prostě už to tady všechno bylo a opakované vtípky nejsou na podruhé už tak vtipné a všechno to o trošku méně lépe funguje. Jinak Hotel Transylvánie 2 plní všechno, co byste od animované filmu čekali a publikum, na které cílí, nebude rozhodně zklamané. ()

Martrix

Potenciál zajímavých postav využit na 50%, vtípků málo a slabých, animace sice lepší, ale co bylo v jedničce originální a zábavné, je tady už provařené. Každá scéna je ohavně předvídatelná a tím pádem i nudná. Klasická sestupná tendence s tím, že trojka už by mohla být tragédie stejně, jako třeba u Lovecké sezóny. Pro děti do 10-ti let možná dobrý, ale pro dospěláky slaboučké. ()

Druhé To má scenáristu

Druhé To má scenáristu