Podfukáři 2

Podfukári: 2. dejstvo

Akční / Komedie / Thriller

USA, 2016, 129 min

• luka4615

Stejná nastavovaná kaše jako první díl, která je ale tentokrát "obohacena" o zcela předvídatelný děj a otravné herce v čele s Lizzy Caplan.(26.8.2016)

• dom156

Další zbytečné pokračování filmu, který již svého vrcholu dosáhl a tento film je zářným případem, že myslet jen na rejžování se nevyplácí. Dějově to bylo úplně mimo a zasazení floutka Radcliffa (prostě Harry Potter a basta) se také moc nevyplatilo. Celkově film na mě působil rozpačitým dojmem a spíš asi nedoporučuji.(30.6.2016)

• Wacoslav1

Už jednou viděný podvodný podfuck naservírovaný v bleděmodrém, ale ok budu shovívavý takže za 35%(12.7.2016)

• malylada

Zatím největší propadák letos, vzhledem k natěšenosti. Podfukářům vychází vše na náhodu a na rozdíl od jedničky žádné propracované plány nečekejte. Neskutečně nudné, předvidatelné, místy až trapné. 4/10(15.6.2016)

• *CARNIFEX*

Vo svete hororu ostalo "ticho", a tak si podaktorí, ktorí s nechuťou čítajú moje komentáre, mohli odo mňa na pár dní oddýchnuť. Bohužiaľ, omnoho viac ako tento fakt, ma mrzí realita momentálnych suchôt, kedy som nútený čumieť na priemerné snímky, ktoré ma buď nedokážu dostatočne nadchnúť, alebo ich vnímam ako vraždu môjho drahocenného času. Aj sledovanie milióntej reprízy Predátora na Prima Cool by bola lepšia voľba, ako "Now You See Me 2". Rozprávky mám rád, ale toto by bolo aj na koňa veľa. S prvou časťou sa to nedá ani len porovnať.(4.10.2016)

• - Ve scéně, kdy utíkají jezdci z Octy a baví se na střeše, si Merritt McKinney (Woody Harrelson) sundavá sluchátko s mikrofonem, přičemž obviňuje J. Daniela Atlase (Jesse Eisenber), že je prásknul. Při záběru zezadu Woodyho, kdy v konverzaci pokračují, má zase sluchátko i s mikrofonem na hlavě. (Ace.A.T.L.)

• - Ve scéně, kdy jsou jezdci zajati a vezou je v náklaďáku, je na monitorech vidět pohled z kamer z auta. Je jasně vidět, že podle monitorů auto jede, pak stojí a zase jede. Ovšem lidi v autě se hýbou a vrtí, jako by auto stále jelo, a to i ve chvíli, kdy na monitoru auto viditelně stojí. (Ace.A.T.L.)

• - Natáčelo se v Londýně, v Greenwich. (michy9073)