Poslední chlap na Zemi

• USA The Last Man on Earth
USA, (2015–2018), 24 h 34 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Will Forte

Série(4) / Epizody(67)

Bývalý bankovní úředník Phil se po ničivé katastrofě stává posledním chlapem na planetě. Zcela opuštěn bloudí po Americe a užívá si života v luxusních domech. Jen kdyby ještě narazil na nějakou ženu... (TV Prima)

SaNcHeZ_cz

Po úvodním dvojdílu: Docela zajímavý nápad, avšak nejsem si jistý, zda-li to dokáže utáhnout celou sérii. Ústřední dvojice je fajn, nicméně nejsem zaujat natolik, abych seriálu věnoval více pozornosti. ()

Vxxx

Absolutní geniálnost. Tedy po shlédnutí dvou dílů. Je to neuvěřitelně vtipné, nabité perfektními hláškami. Snad to tak bude pokračovat! "There is really no wrong way how to use margarita pool" :D ()

Feek92

Začátek super, ale bohužel s příchodem dalších postav to ztrácí na kvalitě... Doufám, že od 8. dílu se to zase rozjede a už se nebudou takhle řešit ty vztahy // ()

erased

Kdyby se býval celý seriál nesl v duchu pilotního dvojdílu v suverénní režii dvojice Lord/Miller, mohl se The Last Man on Earth bez problému zařadit mezi naprosté špičky komediálních seriálů. Ztřeštěný, svérázný a přitom nijak vlezlý humor, který zarostlý a svou nemožností a nulovým charismatem sympatický Phil Miller předvádí v úvodu série byl totiž po dlouhé době konečně něčím novým, co mě dokázalo nahlas se rozesmát. Dokonce si dovolím tvrdit, že námět a humor fungují ještě i po nevyhnutelném setkání s povahově přesně opačnou Carol, protože si ještě nějakou dobu titulní postava drží svou neodolatelnou povahu.Jenže spolu se shozením plnovousu hned ve třetím díle se celý seriál otočí vzhůru nohama, komedie nově založená jen na roztržitosti ne-tak-úplně posledního muže na Zemi najednou působí spíš hořce, a po chvíli vlastně ani trochu vtipně. Tohoto hluchého stádia se pak autor drží až téměř do konce první série, kde jeho ušlápnutý hlavní hrdina začne trpět až absurdně, a i když ani takový tón nezpůsobuje zrovna záchvaty smíchu, alespoň udrží pozornost do slibného finále. Snad z něj Will Forte napřesrok vytěží maximum. ()

..Lucas..

Zajímavý nápad, ale už o něco horší zpracování. Některé scénky jsou hodně fajn, ale bohužel převládá těch horších. Ze začátku mi hodně na nervy lezla Carol, v dalších dílech spíš Phil. A i když to tak má být, tak to bohužel už není vůbec vtipné. Ale plus alespoň za January Jones. ()

Kaluž

/// 1. sezóna /// Phil Miller je nesympatický trapák a retardovaný kretén typu David Brent/Michael Scott z Kanclu. A je posledním člověkem na Zemi. Což se postupem času bohužel vyvrátí a jeho kreténství tak nabývá nových rozměrů. Je to fajn, ale bránici jsem většinou držel v klidnějších hladinách než je u Lorda s Millerem obvyklé. Ale dám tomu ještě šanci, smíchu je v televizi málo. ()

M.i.k.e

za mě tak napůl...nápad s velkým potenciálem v rukou dvou lidí,kteří dokázali,že stvořit dobrou komedii umí mě zatím nepřesvědčil,že bych ho chtěl sledovat i nadále...60% ()

Chen

Začalo to nadějně, velmi nadějně. Bylo ale jasné, že tvůrcům námět o "posledním muži na Zemi" nevystačí na třináct dílů. A tak začali přivádět na scénu jednu novou postavu za druhou. Některé z nich sice nejsou napsány špatně, ale většinou poslouží jen k tomu, aby se ústřední hrdina choval jako nesnesitelné pako. Stále se tak opakuje podobná zápletka a po čase už to jednoduše není vtipné. Mohl to být hodně zábavný seriál, ale vyklubala se z toho jen průměrná podívaná s možná až příliš nesympatickým hlavním hrdinou. ()

epicek

Naprosto skvělý seriál , který nám ukazuje "apokalypsu" zase trošku jinak. Obě série zatím ukázaly , že se to dá dělat i jednoduše a stačí je nenucený humor a sympatické hlavní postavy Friggi'n Todd ()

geklon

Logicky, tohohle mameluka musí mít každý pořádnej pokrytec, alespoň v komentářích plné zuby . Ale nevěřím, že vy byste dělali něco jinýho, být poslední péro na zemi. První díl extrémně skvělý.....obdivuji producenty, co všechno museli skousnout, tak aby se Will pořádně vyřádil. Druhý díl je trošku ořezaný, až obřezaný ženou, ale ta si myslím bude v budoucnu celkem přínos. Trojka je taková sociální sonda do života posledního péra na zemi. Co se starou, která je strašně hůůůůůůů, v momentě, kdy se objeví nová, lepší šustivrťka? Forte vrací formátu komediální seriál koule a úroveň na kterou jsem byl zvyklej z dob Earlizace. Super jen tak dál. Potenciálu je tam spousta. navíc mi přijde, že nás tvůrci zatím dost šetří, nejspíš si ty pecky schovávaj do budoucna. ()

neoBlast

[První série a ASI SPOILERY] The Last Man on Earth má v počátku našlápnuto jít opravdu proti proudu a míří vysoko, Will Forte je výborný (trefný casting), ale asi chápete, že není posledním na Zemi a jakmile se na šachovnici začnou přidávat další figurky, trochu se opárek originality rozplizne. Seriál stále vypadá dobře a filmově, ale zápletky začnou být sitcomové (= přitroublé) a v momentech kdy si scénáristé nejsou jistí, náhodou najdou ve wastelandu novou postavu. Bohužel na to doplácí hned ta první, která se stále více a více musí chovat jako prolhané nadržené hovado, kterému je těžké fandit. Ale co já vím, možná až budu poslední chlap na planetě tak mi to také poznamená charakter. První sezóna 65 % [Druhá série] Mnohem zábavnější, Tandy není ovládan jen a pouzem libidem a stává se z něj nakonec snad i postava k zamilování. Ty ostatní jsou uklizeny na ještě vedlejší kolej, tvůrci nechávají zářit Forteho, cliffhangery nejsou tak moc očekávané... a Will Ferrell ☺... No že by se seriál nakonec našel? Druhá sezóna 75 % ()

Pavlínka9

No - první díl, který je jakože dvojdíl - tak ten mě navnadil, ale pak jsem si sama říkala - co se tam sakra bude vlastně dít dál :D :D :D A jako - je to dobré, je to vtipné, hlavní postavu Phila považuji za úplného debila, kterému asi o té samotě zdegeneroval mozek - případně - zdali byl takový doopravdy i před vymřením lidstva - je to opravdu "štěstí", že přežijí takový :D Další - žena - která přežila - super případ, který má velice zajímavé choutky v sexu :D :D No a další a další :) Rozhodně mě nejvíce zaujaly cca poslední 3 díly - kdy se cítí ohroženi od ostatních přeživších - což je paradox a taky vztah Mikea a Phila se mi líbí :) :) Závěr je super :) a jsem zvědavá co dalšího vymyslí :) ()

Yoda sama

Svojská zábava. Chápem, že to nesadne každému, ktorý čaká situačnú komédiu a skvelé zápletky. Ja osobne som si vystačil s geniálnym Willom Fortem, ktorého trápnosť a suchosť mi privádzala slzy do očí a úsmev na tvár a cítil som sa v jeho spoločnosti bytostne trápne. To, že tam postupne pribúdali postavy je samozrejmosť, seriál o jednej alebo dvoch postavách by mal nulovú životnosť. Záverečné cameo skvelé, no mám pocit, že ako postava to bol one timer...... a nebol. Nakoniec to zvládol, len škoda, že museli scenáristi blbnúť. Druhá séria ma opäť zabavila, dokonca v sebe mala aj napätie, charaktery sa niekam pohli a záverečná ukážka, že je Phil pod celou tou debilitou vlastne zlomený muž, bola fajn. ()

Zagi20

Phil Miller je naprostý břídil, neschopný idiot a permanentní lhář. A přesto mu nejde nefandit. Byť to kouzlo prvních epizod po čase vyprchá a celá ta zkáza světa se přesune úplně do pozadí, což je škoda, pořád má Last man on earth co nabídnout. Na druhou sérii se těším už teď ... ... ... A druhá série je pro mě značným zklamáním. Chybí tomu hravost a pár ujetých nápadů, jako tomu bylo v počátečních epizodách první řady. Druhá řada už je jen hloupé a trapné přehrávání, kde tvůrci absolutně neví kam děj posunout. O jednu hvězdu snižuji hodnocení. 55% ()

Hanys_

Po prvním dvoudílu jsem chtěl seriál odepsat, ale to by byla fakt velká chyba. Nepředvídatelná komedie, která ukazuje, že lidi myslí hlavně na sebe, i když je konec světa. Druhá série bude._A je zase sakra dobrá. Hodně sebevědomá záležitost. S01 4/5, S02 4/5 ()

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší