V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. (Vertical Entertainment)

kinderman

Až budu doopravdy starý, přeju si být jako ti dědci, co je hraje Alan Arkin. Upřímně, na tenhle film (remake Brestovy klasiky?) jsem se vydal do kina především kvůli němu. ()

honajz2

Na komedii to funguje dost dobře. Je to příjemné, pobaví to, dobře se mi na to dívalo, na svůj žánr to bylo dobře zahrané a slušně zahrané, ústřední postavy jsou sympatické a dokonce se to naštěstí vyhnulo i citovému vydírání, fekálnímu humoru a jiným klišé, které americké komedie většinou mají - dokonce tu byl slušně zparodovaný i ten "trend" nechat v komedii aspoň jednu postavu umřít. Pár výhrad bych sice měl, ale jinak jsem spokojený skutečně hodně. Dostal jsem víc, než v co jsem čekal a toho si nesmírně vážím. Navíc na tuhle komedii skutečně jen tak nezapomenu a rád a s chutí si ji někdy pustím znova. Silné 4* ()

M.i.k.e

sympatické a vtipné feel good movie,kterému se dá s klidem odpustit i určitá naivita a neuvěřitelnost.Ústřední trojice pánů herců si natáčení evidentně užila a mě to dost připomnělo podobně laděný bucket list...70% ()

Vyhy

Musím nejdříve říci, že původní film, který posloužil jako předloha, jsem neviděl. Loupež ve velkém stylu je nadmíru pohodový film. Nejdříve sledujete strasti tří starých mládenců, kterým tento systém nesvědčí a moc jim nepomáhá. Žel, to je skutečnost i v naší zemi a každý z nás to budeme řešit. Tím nenabádám naše letité, aby šli vykrást nejbližší banku! Film mě bavil ve všech vrstvách. Přípravy na krádež, samotné provedení přepadení a finální vyšetřování. Navíc, jak to ti „mládenci“ provedli – neskutečné. Je nutné to brát trochu s nadhledem, ale jako komedie a příběh třech důchodců, kteří si vezmou to, co je jejich, to funguje náramně! ()

Aljak

Väčšinou takéto filmy o bankových prepadoch moc nemusím, ale že to malo takéto slušné herecké obsadenie a režíroval to Zach Braff, tak som sa na to napokon dal. Bola to v podstate skôr taká oddychovka - nič mimoriadne prevratné, ale zas ani žiadny brak. Niektoré scénky a neustále doťahovanie sa hlavných aktérov boli nadmieru vydarené, no dejová línia bola na môj vkus až príliš priamočiara a takmer bez prekvapení. A to pri filmoch o vykrádačkách baniek býva dobrým zvykom do toho zamiešať aj väčší kus napätia a zložitejšie zápletky. Ale čo už, aj tak to malo vcelku fajnovú atmosféru. ()

Streeper

Tenhle film prostě musí být dobrý! A jeho záruka kvality je jasná - Freeman, Caine, Arkin, trojice talentovaných herců spojila své síly a vytvořili něco vtipného a dokonalého. Jedná se o takovou krásnou oddechovou komedii, u které nemusíte přemýšlet, zasmějete se a ještě ke všemu vás překvapí rozuzlení, které jste vůbec nečekali. Spousta vtipných hlášek a vedle skvělé mužské trojice i stále krásná Ann-Margret. ()

ProNotor

Příjemný film s pomalejším tempem, který mě bavil, dědíci to měli zmáklé a tak si přivydělali na penzi. Dobré obsazení, troška špionské hudby a vznikla celkem slušná krimi komedie s ne úplně běžným typem humoru, na jaký jsou možná mnozí zvyklí. Za zápletku, obsazení a důvod proč vyloupit banku v důchodu si film zaslouží pěkné 4*. ()

Rocky88

Výborné herecké obsazení utáhlo tuhle obyčejnou a předvídavou variaci na heist movie, která nepřekvapí, ale ani neurazí. Podobně jako The Bucket List. ()

C0r0ner

Žádná přehlídka originality nebo geniality, všechno už jsem viděl někde jinde, ale na druhou stranu to byla moc příjemná jednorázová oddychovka se skvělými herci, u které člověk bezvadně vypne hlavu a docela se i nasměje. Navíc to pěkně uteklo, takže spokojenost. 75% ()

carly

Bol to smutný, ale aj zábavný, napínavý a milý príbeh. Ústredné trio bolo úžasné. Po hereckej stránke a aj ako postavy. Vo filme všetko pasovalo. Vôbec nebolo zložité starým pánom držať palce, lebo ich situácia je veľa ľuďom až príliš blízka. A to nielen v Amerike. A aj vedľajšie postavy sa vydarili. Jesus, Brook, Mitzi, Milton, Lucy a Annie. Maximálne príjemný zážitok. ()

necisty

Je těžké se vyrovnat konkurenci a to i přesto, že tu máme takovou sestavu. Zkrátka jsem čekal více komplikovanou loupež a takové to finální vysvětlování alá Dannyho parťáci, mi v tomto případě nestačilo, lépe řečeno ani nebylo nutné. Ale příběhy staříků bavili a podle očekávání to bylo kvalitně zahrané. Jen jsem to nutně nemusel vidět v kině a už se na to asi znovu nepodívám. ... GA Cinema ()

PROCESOR

Tak stáří není veselý to je jasný, co mi, ale není jasný je. Proč se to jakoby táhne celým filmem a nedokáže se to z toho vymanit. Dalo se z toho vytřískat podstatně více, proto budu na ty dědky přísnej! I já si spořím v penzijním fondu, jsem rád, že mi ukázali alternativu, kdyby to třeba nevyšlo. Závěr filmu to trošilinku vylepšil a sice, na nic nejsi starej, nebo moc mladej, když opravdu chceš a prostě to tak cítíš a za to velký dík. ()

Wormboy

Slabe 3* a obrovske premhrhanie potencialu, ktory namet a predovsetkym obsadenie ponukalo. Kvalita a lahkost Braffovho autorskeho debutu Garden State zostava zial v uplnom zabudnuti... 2,5/5* ()

Martrix

Někdy se může stát, že skvělý herec, spolu s dobrým režisérem, vyšperkují průměrný scénář tak, že vznikne opravdu dobrý film. Ale spoléhat se na to nedá. T. Melfimu se to povedlo v Miluj souseda svého, ale to byla "pouhá" dramedie. Tentokrát se pustil do geronto krimi komedie, ve které stáří páni vykrádají banku. A opět je to mile naivní, tentokrát s důrazem na přátelství. Pár opravdu hřejivých momentů a prosté, nehloupé dialogy pomáhají, aby to nebyla nuda, ale na víc to nestačí. Postavy a jejich pohnutky jsou příjemně civilní a působí skutečně, ale jakožto film o loupeži banky ...je to trochu vláčné. Ale ten až iracionální goood feeeling, je fajn. ()

dr.fish

Už dlouho jsem neviděl tak příjemnou pohodovku. S tímhle obsazením by to taky mohl zvorat jen naprosto neschopnej rejža. Cain i Freeman jsou naprostá esa, v malé roli dokonalý Christopher Lloyd. Střed filmu trošku pokulhává v tempu, ale závěr se vydařil, člověk je hned rád na světě, když se podívá na takovouhle pohádku. 80% ()

URBAN

Mám pocit že tento film tak úplně nevyužil potenciál herců. ale je to velice příjemná komedie. Trošku by jsem přidal na tempu. ( 23.7.17/MAC ) ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin