V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. (Vertical Entertainment)

GeusX

Pohodový nenáročný film u něhož očekávání bylo vyšší než výsledný dojem. Dobrý, ale mělo to na víc. Obzvláště při takto výtečném hereckém obsazení a zajímavém námětu. Chtělo to rozhodně víc humoru. Takto to bude rychle zapomenutelné. 70% ()

Johny_fork

Trošku se mi ty geronto krimi komedie začínají zajídat. Né, že bych k pánům jako Morgan Freeman a Michael Caine neměl úctu. Naopak, přijde mi, že si nezaslouží, aby hráli v takových tupostech. ()

cjmafia

Příjemná komedie, to sice ano, ale neubráním se pocitu, že pokud máme k dispozici tolik skvělých herců, dalo se z toho vytřískat mnohem víc. Nicméně mi těch 96 minut uteklo jako voda a nejvíc mě pobavila krádež v supermarketu :-) ()

vurhor

Hlavní výhra filmu jsou bez pochyby hlavní tři představitelé, zkušení staří pardálové, kteří umí skvěle hrát, mají charisma jak prase, plus rád je musí mít prostě každý. A když je člověk dosadí do opravdu dost těžce průměrné až podprůměrné komedie, vyjde z toho nakonec docela milý film. Zkuste si ho ale představit bez nich a vyjde vám celkem mdlý a nezajímavý snímek, u kterého se tak maximálně 2x pousmějete. Na nedělní odpoledne ideální, sice na snímek během pár hodin zapomenete, ale člověka to aspoň zabaví a možná mu to i zpříjemní den. Slabší 3* ()

corpsy

Ďalší z ľudských príbehov obalených v komediálnom háve, kde sa to glorifikujúce ´´násilie´´ musí zapáčiť každému poctivcovi. Tí ostatní ( zrejme bezcharakterný štátny hajzli ) sa budú smiať buď z toho, že aj tak sa nič nezmení, alebo od nešťastia, že čo ak niekedy...A mi poctivci budeme fandiť postavám v mimoriadne vtipnom snímku, pričom čo ak niekedy... ()

Tryskomyš

Miluju takovéto filmy s tematikou postarší generace. Navíc jsou zde samé hvězdy. Morgan Freeman, Ann-Margret, Michael Caine, Christopher Lloyd. Film, který mně rozesmál, dojmul a byl i ohromně napínavý. Body navíc za to, že je nedostali. ()

agentmiky

Je příjemné si po všech těch akčních a "přestřelených" filmech dát i něco, u čeho se člověk zasměje pár normálním vtipům, a kde se dočkáte výborného příběhu s neobvykle vymyšlenou zápletkou. Hlavní herecké trio je jasnou zárukou kvality a především dokazuje, že do starého železa ještě ale vůbec nepatří. Bez této trojice bych si film teď nedokázal představit, nemělo by to potřebnou jiskru navíc. Jak jsem již řekl, tak se zde najde i pár momentů k pousmání (scéna v supermarketu je boží, stejně tak i jednotlivé výslechy po loupeži). Je nadmíru samozřejmé, že nápad vyloupení banky triem mužů v penzi je dost nadnesený, ale proč ne. Dnes je tolik potrhlých témat, že tady tento mi přijde ještě v mezích normálu. Hudební ozvučení mě dost překvapilo, protože bylo perfektně zvolené a dost dobře znějící. Konec mě dostal, protože z toho nakonec všichni tři vzešli beztrestně (ale takto vše předem připravené v zásadě bez chybičky je na potlesk, notabene jak tvářil detektiv, když mu všichni tři říkali své alibi na dobu během vyloupení banky a on jim nemohl nic dokázat). Skvělý film, který je sice jednoduchý, ale někdy je jednodušší lepší než cokoli jiného. Za mě dávám 78 % ()

UncleG

Asi jako když se člověk těší na prázdniny k dědovi.. Plánuje si všeliká dobrodružství... A nakonec, když k dědovi opravdu přijede, dostane tejden skuhrání, že stáří je na hovno, život je na hovno, všechno je na hovno. Děda ani úplně neví, kdo jsou jeho příbuzní nebo kam dal klíče od kůlny ... A když už máš pocit, žes ho konečně ukacal na výlet do lesa (čili, že se po tom týdnu skuhrání začne konečně něco dít), tak si omylem počůrá kamaše. Jako je to svým způsobem zábavný, žejo... Ale člověk u toho spíš trpí. ()

Makky

Štýloví dedkovia s noblesou a šarmom sebe vlastným zoberú svoj osud do vlastných rúk a idú na vec. Film sa vyvaruje niektorým ponúkaným klišé a celkom slušným tempom kráča svojou cestou. Počas celého filmu som mal úsmev na perách, sledovanie ústrednej trojky bola proste paráda. ()

kaylin

Tahle trojice prostě nemohla zklamat. To jsou všechno tak skvělí herci, navíc zde přispívají i další, kteří se zde objeví, že prostě musel vzniknout film, který bude diváka bavit, dojme ho, ale hlavně bude schopen se vžít do postav, do jejich chování. Stalo se a já si ze sledování odnáším příjemný zážitek. ()

blackrain

Zase jsem se jednou postavila na stranu zločinu. V tomhle případě tam budu stát s ledovým klidem a pěkně dlouho s kávičkou v ruce. Staříci jsou sympaťáci. Tahle trojka se povedla. Zvlášť Michael Caine byl výborný. Moc jsem jim to přála, aby se jim to povedlo udělat. Doufala jsem, že u toho nikdo nedostane infarkt nebo tak něco. Je to taková jednoduchá jednohubk, akorát pěkně do pusy a slupnout . ()

Lucjen

Verte či nie, ale aj keď je tu napísaná USA, za 96 minút som sa necítila ani na moment trápne. Bola som ohľadom ďalšej komédie s hviezdami po 80ke trochu skeptická. No Freeman, Caine aj Arkin to ešte stále vedia roztočiť. Možno už nie v takom závratnom tempe ako voľakedy, no stále ma proste bavia. Vtipov mohlo byť viac, ale nesťažujem sa; určite lepšie, než ich strieľať viac a do prázdna. Starčekovia sú posledné roky proste in (nielen v kinematografii..) a Braff vďaka tomuto trendu stvoril jednu príjemnú oddychovku. PS: Trochu sa hanbím, že je Morgan nominovaný v jednej morbídnej výzve... mal by byť nesmrteľný. ()

higuain

Jump in the basket! - Who the hell you think I am? E.T.? Super komedie. Freeman, Caine, Arkin. Je jim sice přes osmdesát, jak už ale napovídá český název filmu, dávají si to zde opravdu ve velkém stylu. Tohle trio, hlášky, lidský příběh o přátelství, geniální scéna s vykrádáním supermarketu, hodně kvalitní hudba. Going in Style je nadprůměrná pohodová komedie. Komu takové filmy v kinech scházejí, neměl by váhat. ()

Aleee89

Dobrý. Jednohubka, nenáročná zábava na večer, která neohromí, ale blbá rozhodně taky není. Příliš jsem se nenudila, snímek má příjemnou stopáž, několikrát jsem se zasmála... ()

kajas

Sympatická oddychovka, která se mi vyloženě trefila do noty. Několikrát jsem se zasmála nahlas a těm třem „dědkům“ jsem v jejich počínání upřímně fandila. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin