Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

Adam's

Několik velmi dobrých vtipů a několik velmi trapných. Takže solidní průměr. byť od soupeření Atkonsona s Malkovichem bych čekal o hodně víc. ()

BAADRAAM

Ne, toto již není Mr. Bean. Je to sice stále vtipná podívaná, ale rozhodně nedosahující kvalit kultovního Pana Fazoli. ()

Thovt

smát se u Johnyho Englishe je jako smát se u klasických grotesek - vtipy jsou naprosto předvídatelný, člověk ale může přistoupit na komikovu hru a užít si aspoň to provedení. já to udělal a docela jsem se bavil, chápu ale, že někomu to muselo přijít jako naprostá pitomost. ()

PetrJulian

Tenhle film je přesně pro hodnocení 3 a půl hvězdy, no bohužel to tu nejde, tak aspoň zvýším trochu celkové hodnocení. Je sice fakt, že v parodii je možné všechno, přesto mi ale nejde do hlavy, jak hlavní hrdina přišel na skutečného pachatele, prostě jen tak. Prostě si tipl a měl pravdu. U J. Malchovice se mi v originále nelíbil přehrávaný francouzský přízvuk, no v češtině nějaké extra přízvuky nejsou. Celkově se na to dá dívat po čase znova. ()

rafix

Tento film jsem si pořizoval kvůli Rowanovy Aktinsonovy, že je to skvělý komik. Mě ten film hrozně bavil. ()

maldoror16

K tomu stěží něco říct. Další z velmi nevtipných komedií, která si snad vážně myslí, že je k popukání. Atkinsona nemusím a film jako celek prostě přiblblost... ()

DandaPiper

Snůžka těch nejlacinějších vtipů v čele s Atkinsonem, který ani jiný vtipy dělat neumí. Jeho humor mi vůbec nesedí a když k tomu připočtu ještě jeho nevábný zevnějšek, vyjde mi z toho velice nepříjemné koukání. Přidejme jednu hvězdu, obsad´me ji do role toho nejhloupějšího padoucha a jednu hezkou tvářičku, ale zase ne tolik hezkou ani tolik známou, aby nebyla moc drahá. Je očividní proč Natalia Imbruglia skoro vůbec nehraje ..ona to moc neumí. Navíc během celého filmu měla jeden účes a její celkové a pokaždé jen chvilkové vystoupení vypadá, jako by scénky s ní natočili za jediný den ()

lobo87

Kombinácia Franka Drebina, Jamesa Bonda a Mr. Beana? Nech sa páči. Rowan Atkinson v úlohe neohrozeného agenta MI 7 opäť predviedol svoje čaro. Jeho mimika je úžasná. Pár vydarených vtipov, ktoré na prvýkrát fungujú skvelo však nestačí na vyššie hodnotenie. Imbruglia očarila svojou krásou, (škoda, že ju nevídame aj naďalej), Malkovich (asi) zámerne prehrával, čo to dalo, a to mi trošku vadilo. Celkovo hodnotím Johnnyho ako fajn zábavu na nedeľné popoludnie ...60% ()

BisiJoker

Já si nemůžu pomoct ale tohle je jen rekapitulace vtipů z filmů například od Leslie Nielsena jen zopakoval vtipy které již někdo řekl 3 z 5. ()

x_ander

Parodie na bondovky? No vlastně proč ne? Rowana Atkinsona docela můžu (ačkoliv Mr. Bean mi k srdci nikdy nijak zvlášť nepřirostl), špiónské prostředí taky, rád se zasměju, tak v čem je problém? Johnny English je v podstatě fajn komedie, jen je místy až příliš přestřelená. Některé vtípky mě poslaly do kolen, nad jinými jsem kroutil hlavou. Každopádně času stráveného s Johnnym Englishem nelituju a klidně se na něj podívám někdy znovu. ()

Todd_Hewitt

Ta tenhle film děsně žeru. Rowana Atkinsona vůbec nemusím, ale Johnnyho Englishe zahrál výborně. Vtípky fungujou, hlavně na konci scéna Johnny vs. pistole napuštěná víte čim. Akorát John Malkovich mohl dostat více prostoru. /80%/ ()

PamelaJJK

Já vím, že jsem zaspal dobu, ale mě prostě tenhle film minul. Viděl jsem ho až teď společně s pokračováním. Bondovky nejsou můj šálek kávy, ale parodie na agenty miluji. A tohle mě fakt dostalo! Humor a gagy Rowana Atkinsona mám moc rád a samotného Mr. Beana taktéž. Johna Malkoviche žeru a do Natalie Imbruglie jsem se v této roli zamiloval :-) Co víc dodávat. Má to spád, humor, akci, ženskou krásu a půvab i vynikající hudební složku. Moc nechybělo a dal bych plný počet a to nejlepší doporučení... :-) ()

ESNYR

Natalia Imbruglia je zajímavá volba. Jako "Bond" girl mi byla sympatická. Jinak celý film staví na tom že se divák bude smát tady, tady, a tady. Scéna z duchovním a videem mě srazila ze židle. Tak moc jsem se nenasmál ani u četníků. Celý film potom paroduje jak Bondovky, tak CI5a bůh ví co ještě, což podle mého moc dobře nefunguje. Pár vtípků fungovalo dokonale - ztracenž v labyrintu chodeb, střílecí pero, korunovace - a pár jich bylo dost ubohých - hlavně záchodová scéna. ()

Bbbulanek

Pro mě je Rowan Atkinson srdcovka a tohle je film, kde se opravdu vyřádil. Navíc skvělý Malkovich, Natalie Imbruglia.. Řekla bych, že jde skoro u kultovku. Navíc často v jiných komediích tohoto tipu vídám vtipy a gagy jak přes kopírák z Johnnyho Englishe (ev 2. díle série je to zas naopak). 70% ()

muti

Extra body za Natáliu aj za paródiu britskej kráľovnej, systému korunovacie aj francúzsky masterplan. Johnny English je príliš trápny na to aby šiel na 4, žiaľ mnoho gagov je na tom aj postavených, čo degraduje celkový dojem. ()

blondboss

Johnny English je v zásade vcelku trefnou paródiou na James Bond type filmy a určite má v sebe isté čaro, ktorému dodáva väčšinový feeling hlavne Rowan Atkinson a jeho herecké schopnosti. Scenáristicky je to samozrejme peklo a navyše s množstvom hluchých miest. Ako jednohubka na pobavenie je to fajn, ale nič prevratné ozaj nečakajme. 55 % ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce