Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

selekce

Příjemná oddychovka, která ani neurazí, ani vás neposadí na zadek. Některé scénky fakt povedené, celkově ale nemůžu dát víc, než 3*. ()

Ivec

Nedá sa vravieť o žiadnom trháku. Ale pobaviť sa pri tom dá. Bohužiaľ naozaj dobrých vtipov, alebo hlášok je tu pomenej. Záleží ale aj od toho, komu sa aký humor páči. Takže nenáročnejšie publikum si určite príde na svoje. A kto má navyše rád komika Atkinsona, bude sa baviť snáď aj 100%ne. ()

Pharlap

Já nevím. Jako Mr.Bean mi Atkinson fakt nevadí.. ale tohle byla stylizace alá Leslie Nielsen.. a to už je docela pěst na oko. Občas vtipné..a docela dost..ale převážnou většinu spíše trapné.. okoukané.. ()

J.Cobra

"Mr. Beana" miluju, ale Johnny English jako celek si ***** nezaslouží. Nicméně i tak se dá u něj pěkně zasmát ;o) ()

yaqwsx

Mr. Beana jsem nikdy moc nemusel, ale během prvních 10 minut tohoto filmu mě pár vtípků chytlo, a tak jsem se na celý film podíval. Když bych jej "vypreparoval", tak bych v něm našel slušnou dávku poctivé humoru, který mě pobavil. Jenže na druhé hromádce mi zůstala nezáživná a často i lehce trapná výplň. Suma sumárum; když jsem nemocný a ptořebuji zvednout náladu, tak tento film uvítám - tedy s jednou podmínkou; výplň přetočím. ()

Bulish

Film sice nedosahuje kvalit Mr.Beana, ale je to jeden z mála filmů s Rowanem Atkinsonem, které kromě Beanovské klasiky stojí za podívanou. Akční scéna, ve které vždy Johny alias Rowan něco pokazí nemá chybu :D Každopádně je to kousek, u kterého sem se místy pořádně smál.. ()

Boudyy

Tady jsem se dost bavil. Atkinson znovu v ráži a pořád mu to pasuje. JE považuji za komedii roku 2003. Možná to bylo taky proto, že já v Atkinsonovi pořád vidím Beana, ale určitě se pobaví i jedinec, který nikdy Atkinsona hrát Beana neviděl. Jednu věc však mají English a Bean společné ---- oba dva jsou to podivíni, kteří svým svérázným jednáním dokáží rozesmát i šokovat. A to se mi velice libí. Ale ani vedlejší role nebyly odbyté, Malkovich mě taky potěšil a zpěvačka Imbruglia je pro nás muže pěkným zpestřením filmu. ()

Olafsson

Prijemna komedie, ktera sice nenadchne, ale celkem dobre si u ni odpocinete. U nekolika scen jsem se uprimne kvalitne zasmal. Bonusem je krasna Natalie... A skvela Atkinsonova britska anglictina, tu jsem si, jsa zavalen vesmes americkou variantou, naramne uzival... ()

Astinas

Klasický scénář: chlápek ňouma se stane "frajerem", ale i přesto že má být tím "frajerem" kazí vše na co sáhne, pak se k tomu ještě zamiluje do kočky, která je úplně mimo jeho ligu a ke všemu zachrání svět tou nejtrapnější cestou... Jenže v podání Mr. Beana, pardon Atkinsona je to vážně zábavné, k tomu skvělý záporně vtipný Malkovich a máte slušnou komedii. Říkám slušnou, protože místy to je velmi vtipné a místy zase předvídatelně ubohé, takže jednoduše si myslím, že 3 * jsou tak akorát. ()

67891234

Párkrát se zasmějete, ale není to žádný zázrak a velká pointa se od něj nedá čekat. Možná jsem až moc skeptický. Ale můj názor je 40%. ()

Renie42

Bylo to vtipné, ale Mr. Bean alias Johnny English alias Rowan Atkinson mě v některých scénách připadal opravdu jako idiot. Někdy měl až štěstí, že se s těch průšvihů vysekal, někdy to totálně zpackal. Malkovich se mi v tom vůbec nelíbil, takový divný týpek. ()

borohub

Docela slušná parodie na Bondovky, ovšem je to takový jednorázový humor, takže stačí jedno či dvě zhlédnutí a stačí. ()

ShaoKahn

Supertajný dement legendární britské tajné služby je zkázou nejen všem kolegům, ale překvapivě i padouchovi Sauvagovi. Jak jinak může dopadnout Pan Fazole ve službách jejího Veličenstva, než smrští srandovních scének. Prostě pohodovka. ()

Havala

Standardní výkon Rowana Atkinsona na filmové úrovni. Seriál mu slušel mnohem lépe. Až na pár momentů kde jsem se zasmál na celé kolo, celkově převládá mírně trpký pocit že už král světové komedie neudělá takové dílko jako jsou jeho letité skeče. Pro nenáročné pobavení však film je naprosto v pohodě. ()

anyonecek

Docela obstojná komedie se skvělým Rowanem Atkinsonem a jeho protivníkem Johnem Malkovichem. Byla zde spousta dobrých scének např. s jeho pistolí a nebo zpěvem ve vaně na rytmus ABBY. Trošku mi zde chybělo víc vtipu když tam byl skvělý komik jako Atkinson, ale tak dobrý to bylo. ()

kubilov

Rowan není jen Mr. Bean, ale i agent Jejího veličenstva. Možná trochu méně obvyklejší, ale tak co. Je zde plno vtipů, fajn střelenej záporák Malkovich, kterej má snad debilnější plán na ovládnutí Anglie, než si člověk dokáže představit a krásná Natalie, co víc si přát od akční komedie s Rowanem Atkinsonem? ()

Dinsberg

Tohle nebyla role pro Rowana Atkinsona. Jeho formátem jsou krátké, geniálně vypointované skeče. Stejně jako ve filmovém Beanovi i zde dokázal, že složením gagů dobrá komedie nevznikne. ()

helrohir

Výborná komédia. Rowan Atkinson sa s humornou postavou výrazne odlišnou od Mr. Beana stotožnil perfektne. Len John Malkovich mi do jeho role vôbec nesedel a zdal si dosť protivný. N. Imbruglia síce hrať nevie, ale je fakt pekná. 70%. ()

MatyTM

Těžko říct, jak by to dobadlo nebýt Rowana Atkinsona. Možná hůř, možná lépe. Trochu mi to připomínalo nějaký krimi díl Mr. Beana. Hlavní je, že tu hrál charakterově stejného týpka, jako v bezkonkurenčním Mr. Beanovi. Bylo zde pár vtipů k zasmání. Moje oblíbená je asi patnácti minutová komediální část v "laboratořích" Pascala Sauvage. ()

ac1976

Rowan Atkinson je jasná obeť jednej svojej postavy a všetko čo kedy vytvoril sa vždy porovnávalo s Beanom. A Bean je FAKT ťažká konkurencia. Toto je pokus o paródiu na Bondovky, ale je to celé málo originálne a vlastne aj dosť málo vtipné. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce