Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

Spiker01

Rowan Atkinson je pro mnoho lidí hlavně Mr. Bean, ale svůj komediální talent umí prodat i jinak. Třeba jako potrhlý agent Johnny English, který se pro mě za ty roky stal kultovkou a stále mě dokáže rozesmát, i když jednotlivé gagy znám nazpaměť. Film je správně uhozený, má tempo a skvělé obsazení, které vás utvrdí v tom, že tomuhle kousku má člověk rozhodně dát šanci...85% ()

Eddard

Totální podprůměr a smutné zklamání - komedie, ve které v každé scéně odhadnete pointu dvě minuty předtím než přijde není pro mě. Tahle beanovská parodie na bondovky mi zatraceně nesedla a nic, zhola nic ji v mých očích neospravedlňuje. Za vším stojí předevšém opravdu MIZERNÝ scénář, ve kterém jsem našel pár (vlastně doslova PÁR - "uvolňovač svalů" a "Does your mother know?") dobrých gagů, které vůči zbytku působili vskutku jako perly v kupce hnoje. Ještě štěstí, že tam byla Natalie Imbruglia a Aston Martin - aspoň na ně byla radost pohledět. Cestu k filmu bych hledal jinudy, Rowane... 40% ()

Falko

Rowan Atkinson zostane u mna navzdy zaskatulkovany ako nemotorny smoliar Mr. Bean a preto som sa na väcsine scen aj v tejto komedii s chuti zasmial, ale to, co sa dialo poslednu tretinu prekrocilo vsetky hranice najdebilnejsieho scenara a to uz nedokazal zachranit ani Atkinson. Takze 60%... 19.06.2009 ___ Rowan Atkinson - (Johnny English) +++ John Malkovich - (Pascal Sauvage) +++ Tasha de Vasconcelos - (Alexandra) +++ Ben Miller - (Bough) +++ Greg Wise - (Agent Jeden) +++ Natalie Imbruglia - (Lorna Campbell) +++ Hudba: Ed Shearmur +++ ()

castor

Hned čtyři scénáristé, přesto velmi průměrný scénář. Pro někoho tak ikonického jako je Rowan Atkinson dost blbá zpráva. Právě tenhle úřednický packal zachraňuje, co se dá, protože budoucnost britského impéria je v ohrožení. Ačkoliv se navážíme zejména do bondovek, žánrových odkazů je trestuhodně málo. Parodické ambice jsou tudíž slabé, a nebýt Atkinsona, který těží ze svého zákeřného trouby Mr. Beana, zdaleka by to nebyly tyhle tři dietní hvězdy. Tenhle (místy) uzívaný kousek totiž nevznikl proto, aby lámal žánrová pravidla nebo oslňoval špičkovou akcí. Všechno je průhledně nalajnované a pasivně útočící na divákovu peněženku. ()

ripo

Neuveriteľne stupídne "frky" stavané na komickom výrazive Rowana Atkinsona s prvkami fekálneho humoru .... A ten fekálny humor - ten doslovný - na hromadnej latríne ma utvrdil v tom, že viac ako jednu hviezdu si nezaslúži ()

MMR

To nám ten film utíká, když se člověk královsky baví, že? Rowan zde ukazuje, jaký je skvělý komediální herec. Jeho komedie já žeru a tohle je jedna z nich, je to vlastně nejlepší komedie s ním. Jako agent je naprosto špičkový, jako blbec je naprosto špičkový, jako kdokoliv je naprosto špičkový. Johnny dokonale vše vyšetří, všechno prověří, vše dá popořádku a dopadne zločince! Nechtěl bych být jeho protivníkem, to bych si rozhodně ani neškrtl. Shrnutí: Supeeeer film, už se nemůžu dočkat druhého dílu! ()

Xmilden

První díl Johnnyho Englishe se pomalu začíná stávat takovou klasikou. Některé gagy jsou hodně podařené, délka tak akorát a Malkoviche v záporné roli můžu prakticky kdykoliv. 60% ()

sepp

Skvela oddechovka, ktera pobavi. Rowan Atkinson samozrejme neexceluje jako v minulosti v Mr. Beanovi, ale podava slusny vykon. Kdo me ale nejvice pobavil je J.Malkovich, jehoz franc. prizvuk je dokonaly a jehoz perfektne zvladnuta role dava filmu tu pravou komicnost. ()

lesumir

Mnoho filmů už parodovalo slavného agenta 007 ale tohle není to nejlepší. Čekal sjem více už jenom kvuli tomu, že si to střihl Atkinson. Ale jo, dalo se to, člověk sice čekal, že se bude smát od začátku do konce. Že i závěrečné titulky budou vtipné ale ono né. Párkrát spíše jen z donucení. ale skvělá úvodní píseň, proto 3* ()

darkrobyk

K R.Atkinsonovi mám poněku rezervovaný přístup, ale tenhle film mě opravdu pobavil. Jako fanoušek klasického Bonda jsem si vychutnal všechna ta klišé a narážky - skvělou hudbou počínaje, přes různé technické špionážní vymoženosti, bondovské auto, krásné ženy.....to jak si Angličani dělají skvělou legraci ze svých věčných rivalů frantíků, tedy Francouzů. A John Malkovich - paráda! Několik scének mě dostalo do dávivého smíchu, což je vzácné - moc se u filmů nesměju...taky u dramat a horrorů to většinou dost dobře nejde. ()

Hrabka

Průměrná komedie s potrhlým "Mr. Beanem". Je třeba být připraven na to, že ve filmu bude spousta debilních scén, protože to je Rowanu Etkinsonovi vlastní, ale zábava je celkem slušná. Děj nestojí za moc, ale komické kousky jednoho z nejlepších komiků vůbec to obstojně vynahradí. 55% ()

Jamal

Film, který jsem videl na filmovém maratonu a který mě tak trochu probral. Taková trošku parodie na Jamese Bonda, i když jsem ale čekal trošku více zábavy, no jo další důvod abych vždy očekával méně než více. ()

juta

Musím se přiznat, že kromě dívání se na tuhle komedii jsem se zabýval i jinýma věcma a tak nedokážu přesně popsat můj zážitek z něj. Beanovi to v obleku sluší, dostal pár slušných schopností, které bohužel mnohdy nevyužil tak jak si přál a čas od času je srandovní. ()

Fiftis

Rowan Atkinson je výborný a ako agentovi mu to sekne, Natalia Imbruglia je pôvabná a vítaným spestrením, John Malkovich veľa prehráva, ale ako zloduch typovo sadne. Čakal som však viac. Hlavne čo sa humoru týka. Niektoré scény sú trochu nedotiahnuté a väčšina vtipov neuveriteľne predvídateľných, až hocikedy vyznievajú trápne. Veľmi som sa nebavil a u obrazovky ma držali snáď len svižne natočené akčné scény, podporené vynikajúcou hudbou Edwarda Shearmura. ()

ajuska

Docela slabé, chatrný scénář, nepříliš zdařené vtípky a velmi málo využitý potenciál Rowana Atkinsona v hlavní roli. ()

Big Bear

Oproti dvojce rozhodně o poznání lepší. Zkrátka, tak je to skoro vždy u prvotin. Pár scének vtipných, jedna dokonce skvělá. Snaha zrecyklovat z brandu Mr.Bean co jde se zde docela povedla. Tu třetí hvězdičku dávám za slaďoučkou Natalii, kterou mám rád i jako zpěvačku. * * * ()

Boogeyman

Nápad udělat z Mr. Beana obdobu agenta 007 je výborný. Nejen díky tomu, že tajný agent jejího veličenstva by měl být angličan, ale taky z toho důvodu, že by to mohlo být docela vtipné! A ono to občas vtipné je! Ale ne tak, jak mohlo! Často se Atkinson je blbě pitvoří a dělá ze sebe debila, což je skvělé u krátkých scének ale v celevečerním filmu se to rychle omrzí! Pár hlodů to ale zachraňuje a vychází z toho příjemná komedie s nejkrásnější Bondgirl všetkých čias! ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce