Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

nash.

Sympatická nadsázka, která se občas blýskne skvělým gagem (třeba English bloudící chodbami), ale stejně často ji hloupě nakopne nějaká trapnost nebo fekální zbytečnost. Ve výsledku tak jen elegantní průměr, který mě navzdory několika opravdu výborným scénám pobavil méně než před časem Růžový panter Steva Martina. ()

Slarque

Parodie, která je spíš blbá než vtipná. A nemůže za to Rowan Atkinson, Natalie Imbruglia ani John Malkovich, ale scenáristé. Ti stvořili parodii, která by s jiným obsazením nejspíš nebyla k smíchu už vůbec. Moc jsem od toho nečekal, ale i tak jsem čekal víc. ()

Arsenal83

Najvtipnejší film "Mr Beana" na ktorom sa človek zasmeje aj na stý krát. Výborný Malkovich a krásna Imbruglia sú ozdobami excelujúceho Atkinsona. ()

Chrustyn

Skvělá komedie kde Rowan Aktinson ukazuje, že nám ještě nepředvedl úplně všechno. Skvělá zábava hlavně pro ty kteří se ještě nepřejedli Aktinsonových šklebů. ()

klerik

Celkom príjemná záležitosť, ktorá nedokáže spadnúť do trápnosti, aj keď sa o to miestami snaží. Ide tu skôr o celkovú pohodu ako nejaké výnimočne komické scény. Na pár veciach sa dá schuti zamiať, ale inak je to len "pohodovka"... ktorá poteší, ale mietsami aj pripomenie nevydareného Martinovho RUŽOVÉHO PANTERA... ()

heyda

Chvílemi vtipné, ale dost často i trapné. Rowan Atkinson je skvělej. Moc toho opět nenamluví, ale ty jeho grimasy nemaj chybu. Celkově ale bohužel průměr. ()

jojinecko

Nerehotal som sa síce toľko ako na skečoch Mr. Beana, fakt je ale ten, že Rowan Atkinson je skvelý herec (nielen komik) a hoci Johny English nie je až tak zábavný, je to isto omnoho podarenejšia "paródia na bondovky" ako napr. Our Man Flint, ktorú som pozeral nedávno...Natalia Imbruglia je síce pekná, ale herečka je asi tak dobrá ako ja (inými slovami je tam len do počtu:) Na druhej strane Malkovich bol ako vždy a ako v každej filmovej role skvelý!:) ()

Stanislaus

"Neví, co je strach. Neví, co je nebezpečí. Neví totiž vůbec nic." - Teprve až nyní jsem se dostal k prvnímu dílu Johnnyho Englishe v originále a Malkovichova žabožroutská angličtina byla naprosto diametrálně odlišná od českého dabingu. Menší počáteční vsuvka! Film si vcelku humorným způsobem utahuje z anglických agentů a Rowan Atkinson dává britské tajné službě zcela nový rozměr. Bylo vtipné sledovat kolotoč Englishových failů, který se roztočil na počátku filmu a nezastavil se takřka ani během závěrečných titulků. Sem tam se našlo nějaké hluché místo - a ano: Atkinsonovi sluší více krátké gagy alá Mr. Bean - nicméně čas od času se na eskapády nejnešikovnějšího britského agenta rád podívám. ()

Dr.film

Od srdce jsem se zasmál asi pětkrát, což mi připadá málo častokrát se mi připomněl Mr.Bean (mimochodem zlaté časy pana Atkinsona) a z toho plyne jedno jediné: Rowan Atkinson se do role pana fazole zašrouboval tak silně a DOBŘE že v ostatních filmech jen z těží přesvědčí. ()

sharky

Trochu nevyvážená ale vtipná komedie, která obsahuje dvě naprosto geniální scény, která se nedají zapomenout. Bondovští fanoušci ocení hudbu alá bond a jeho dva dvorní scénáristy. Ovšem nejvíc se mi z celého filmu líbila skvělá písnička od Robbieho Williamse. ()

Flego

Atkinson ako najtajnejší zo všetkých agentov pokúšal moju bránicu a darilo sa mu. Škoda, že to nevydržalo až do konca. Aj tak si myslím, že toto je jeho najlepší celovečerný film. ()

SOLOM.

Průměrná „popcornovka“ u které se člověk v některých situacích skutečně zasměje, jindy se však dočká jen trapných momentů. Naštěstí tu je Rowan Atkinson – chlapík, kterého „žeru“ už odmalička. Tenhle borec coby nešikovný agent MI 7 má sice do Jamese Bonda daleko, nicméně se dokáže ze všech „patálií“ vylízat s grácií. Natalie Imbruglia je (byla) opravdu kus pěkné ženské, nicméně zde skutečně hrál prim John Malkovich. Podobné komedie „parodie“ sice moc často nevyhledávám, ale lhal bych, kdybych tvrdil, že se na tento „skvost“ už nikdy nepodívám znova. ()

Thomick

Johnny English a Drž hubu - jedny z prvních (a posledních) dývýdýček v naší starodávný rodinný "filmotéce". Co já se jich tenkrát nakoukal! V záchvatu nostalgie tudíž zvedám na plnej. ()

eraserhead666

Uf, 84 minut trapného pokoušení se o (nefunčkní a neexistující) humor na 4 (slovy čtyři) minuty zábavy je docela tristní. Obzvláště v něčem, co se tváří jako parodie. Že je hlavní postava nesympatická a krajně odpudivá byl zřejmě záměr, leč chybou je, že film postrádá cokoliv, co by to vyvážilo alespoň do příjemné polohy. Natalie (která zde není nic více než jen ozdoba), to sama nezvládne. Existuje tak je jeden jediný důvod, proč půjdu do dvojky, naneštěstí, s tímto filmem to nemá nic společného. ()

Bauer

Tady si asi někdo dělal hodně trapnou srandu.Jediný co tam snad bylo dobrý byl začatek, jak tam byly ty psi a Johnny vytáhl hračky zapískal s nima a psi si vzali hračky a utekli.Zajímalo by mně co by udělal James Bond. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce