Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

Lucasion

Absurdní komedie, co paroduje nejslavnějšího agenta britské tajné služby 007. Dokonce má i jeho auto Aston Martina. Film je nejen absurdní, ale i nesnesitelně nudný. Fekální humor střídají trapné scény. Velmi hloupý příběh, do kterého zapadá tolik veletrapných událostí. Johnny English není nic jiného než debilní parodie komedie. K hereckému obsazení ať se snaží Atkinson sebevíc tak z této role nevymáčkne nic dobrého. Zato je tu alespoň krásná Natalie Imbruglia. ( 30 procent ) ()

Handle

Už jen když se objeví Rowan Atkinson na scéně, tak se mi chce smát! Opravdu zatraceně vtipná záležitost, která asi není žádným velkofilmem, ale prostě zvedne náladu a pobaví - teda alespoň mě! :) ()

ScarPoul

Johnny English jednotka je pre mňa stále tvrdý oriešok na rozlúsknutie. Väčšina z nás má rada špionážne filmy, ktorým bezpochyby dominuje James Bond. Ale dobrú paródiu na agenta jeho veličenstva sa podarilo podľa môjho názoru dosiahnuť len Mike Myersovi v uletenej trilógií o Austinovi Powersovi. Johnny English sa nesnaží byť paródiou. Snaží sa byť komédiu, ktorej hlavnou doménou je Mr. Bean v podaní Rowana Atkinsona. To čo nám prišlo v pánovi Beanovi smiešne a podarené, je tu preplácané a v rámci príbehu nefungujúce. A to nesmiem opomenúť jednu z najhorších rolí Johna Malkovicha, ktorý bol v úlohe hlavného zloducha neznesiteľný. Filmu chýba nejaké to vnútorné smerovanie. Pre mňa je to len zlepenec scén, ktoré by mali fungovať vďaka hlavnému hrdinovi, ale práve kvôli nemu nefungujú. Aj keď Atkinsona považujem za jedného z najlepších komikov, niekoľko podarených vtipov nedokázalo jednoducho utiahnuť celý film. Lenže ani tieto veci nie sú to, čo filmu uberá na vtipnosti a dynamickosti. Na vtipnosti a dynamickosti mu uberajú režisér a scenárista, ktorý očividne nevedeli, čo robia, ako by to mali nakrútiť vtipnú a akčnú scénu a čo je najdôležitejšie ako to celé zakončiť. Tak absurdné ukončenie tohto filmu sa nedokázalo brať z nadhľadom, pretože pred finálnou scénou mal hlavný hrdina jednoducho smolu, keď zrazu, vďaka absurdnej vízie scénaristu a neschopnosti režiséra podať scénu aspoň z recesie vtipne, vyznieva samotná scéna ako násilný zásah do naratívnosti príbehu s jedným jediným účelom a to čo možno najrýchlejšie ho uzavrieť. Na komédiu je tam skrátka príliš veľa hluchých miest. ()

5150

50%.. Taková roztomilá blbinka na pobavení. V kině bych byl asi zklamaný, ale po zkouknutí v tv spokojenost. ()

Ouwen

Rowan změnil image, ale pořád je to starý, známý, hláškující pošuk, kterej si neumí představit vůbec nic. Výtečnej soundtrack. ()

JohnCZ

Oddychová britská komedie s perfektním Rowanem Atkinsonem v hlavní roli. I přes slaboučký scénář se jedná o fajn podívanou, při které lze krásně vypnout mozek a nechat se bavit šílenými gagy parodujícími všemožné špionážní filmy. Další plus uděluji za supr soundtrack! ()

Marek1991

Čo malo toto znamenať? V zrovnaní s predchádzajúcimi filmami a seriálom to bola katastrofa. Vôbec tam nebolo toľko srandy ako som bol na Rowana Atkinsona zvyknutí, skôr ma niektoré scény šokovali. To s tými mrakodrapmi mi ani tak vtipné neprišlo, najlepšia scéna bola asi s kráľovnou a korunou, inak som nepochopil ani tie dialógy, čo viedol, lebo nemali ten šmrnc, čo mali kedysi. Snaha o sparodovanie agenta 007 u mňa boduje, ale viackrát by som už tento film nechcel vidieť, raz stačil, aj keď ho musím hodnotiť nadpriemerne, lebo Natalie Imbruglia bola skvelá a sexy a aj ostatné vedľajšie postavy ušli. ()

Torision

Když k tomu budu shovívavej, tak to na ty 3* bude. Rowan Atkinson byl tradičně vtipnej, Malkovich standart a Ben Miller byl dost milý překvapení. Neduhem tohodle filmu je hlavně nedotažení spousty scének a jejich častá předvídatelnost. Jinak je to ale celkem svižná komedie, která na oddych rozhodně nezklame. ()

liquido26

Starej dobrej Johnny English u mě boduje i napodruhý po tolika letech, co jsem to viděl naposled. Atkinson je nepřekonatelnej. ()

DDT

Byla by z toho docela slušná Beanovská půlhodinka, ovšem na celovečerní film je humor tak ředěný, že je to místy dost velká nuda. ()

F.man

Atkinsovi postavy jsou prostě vtipné, a to i v tak relativně duchaprázném snímku jako je Johny English. Nic světaborného, ale člověk dobře zrelaxuje a pobaví se. Několik scén je zde navíc vyloženě vtipných a povedených. Johny English asi v divákovi nějakou výraznější stopu neotiskne a hned další den na něj zapomenete, ale i tak, pro těch 88 minut je to příjemná komedie s vynikajícím ústředním trackem od Robbieho. Not so fast Savauge! You may have taken me but you will never take England! Not as long as I have breath in my body or a bullet in my gun! ()

ConanVJ

Filmek, u kterého jsem se občas pěkně zasmál, staví především na Rowanovi a jeho parodii na tajného agenta. Víc toho sice nenabídne, ale i to uspokojí nenáročného diváka. Za mě 70% :) ()

Kryton

Nevím jak Vám , ale mě se English líbil. Představa Mr.Beana jako tajného agenta alá Bond.....nic jiného než kopec srandy z toho vykopat nešlo. Tento agent je pro mě více Bondem než Pierce Brosnan a jeho 007. Nejlepší scéna? Záměna DVD! Místo plánu zřízení věznice místo Velké Británie se spustilo tajné video , kde tento agent v koupelně zpívá a tancuje při písně od ABBY. To se nedalo.Já padal ze sedačky! Samozřejmě bžunda scén je více. Proto si připravte bránice a jděte na tento film!!! ()

Anchi

Tak se to nakonec vyškrábalo na 3* a to především a jen díky pár vcelku vtipnejm scénám, které se vyskytly spíš ke konci. Jinak je to ale blbina od první minuty až po tu poslední :-)) ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce