Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  ****

  Neotřelý pokus propojit dobově oblíbenou českou teenagerskou komedii (která svého pomyslného vrcholu dosáhla o rok později ve Smyczekových Sněženkách a machrech) a normalizační všelidovou filmovou zábavu se Dušanu Kleinovi povedl bezezbytku - volná série o osudech mladých (později zrajících a ještě později stárnoucích) básníků života se stala velmi oblíbenou a mnohé z ní zlidovělo. Jestliže ale v amerických blockbusterových komiksových adaptacích platí pravidlo, že každý nový díl je lepší předchozího (Hellboy atd.), tak v případě básníků platí pravý opak - každý nový díl znamená kvalitativní sešup dolů... ,,Jó, šuby duby Amerika..." Podobné filmy: Sněženky a machři, Jen si tak trochu písknout(1.11.2008)

 • ork
  ***

  For ME 75%(8.9.2008)

 • kingik
  ***

  Nevidím na téhle komedii nic tak mimořádného, abych ji vychvaloval do nebes, přesto pobaví. Děj se točí kolem amatérského divadelního muzikálu a gagy kolem toho jsou dobré. Kříž s Matáskem vytvořili výraznou hereckou dvojici, na které je česká kinematografie poměrně bohatá. Nevyhledávám tenhle druh "intelektuálního" humoru, ani nijak tuhle sérii, i když uznávám, že ty starší díly jsou povedenější než ty porevoluční. 60%(6.1.2012)

 • Ivoshek
  *****

  Šubyduby Amerika !(14.4.2007)

 • golfista
  *****

  Bez zaváhání nejlepší básníci. Bezchybné herecké výkony, nezapomenutelné malé role Luďka Kopřivy a F.R. Čecha :-)(5.1.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace