poster

Záhada Blair Witch

 • USA

  The Blair Witch Project

 • Slovensko

  Záhada Blair Witch

Horor / Mysteriózní

USA, 1999, 86 min

Kamera:

Neal Fredericks

Producenti:

Robin Cowie, Gregg Hale

Scénografie:

Ben Rock
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mr.Apache
  **

  Nápad s (pseudo)dokumentem mě docela zaujal, i když to není nic nového pod sluncem (zůstaneme-li v žánru, asi netřeba připomínat "Cannibal Holocaust"). Bohužel, také pod vlivem kladných ohlasů (říkalo se, že ten film po celkově úpadkových 90.letech zase pozvedl zájem o horror :-) jsem vyrazil do kina, a bylo to trpké zklamání. Vidět BWP náhodně v TV, a neznat předtím celou tu reklamní kampaň a humbuk kolem, určitě bych ho ocenil jako vcelku zajímavý malý film. Takhle bylo zklamání příliš velké. Snímek, ve kterém se skutečně celou dobu nic neděje, by nedokázala udržet ani hustější atmosféra, než tam byla. Neříkám, že se nenašlo pár dobrých momentů, ale ono je to ve výsledku stejně jedno. Navíc hlavními postavami jsou opravdu nesympatičtí a hloupí jedinci, o které se asi nikdo nebál - i když zrovna tohle mohl být záměr (stejně jako ve zmiňovaném Cannibal Holocaustu). Kdo ví? Ještě bych rád upozornil, že hodně z toho lepšího co BWP nabízí, vykradl bez skurpulí z původního Texas Chainsaw Massacre (1974).(21.12.2005)

 • Marius
  ***

  Mhmno bál som sa tiež, ale ako sa nestratiť v lese snáď vedia aj tí, čo nikdy na skauting nechodili. Nápad je originálny, nemožno však prehliadnuť smiešne logické chyby v konaní i myslení postáv. Ale to by som asi od hororu chcel veľa, však.6/10(12.4.2005)

 • charlosina
  ****

  Alenotak. Vždyť tohle ve své době otřáslo kinem.(9.9.2007)

 • Shit
  *****

  Po shlédnutí tohoto hororu, už nikdy nepůjdu v noci do lesa sám.(30.11.2003)

 • mandes
  *****

  rozpocet : $60,000 celosvetovo $248,639,099.u mna cislo 1 medzi horormy,pri ziadnom inom som sa takto nebal.(1.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace