Jump Street 21 (TV seriál)

21 Jump Street

Krimi / Drama

USA, 1987, 102x60 min

Holly Robinson Peete, Steven Williams, Peter DeLuise, Dustin Nguyen, Johnny Depp, Michael DeLuise, Richard Grieco, Ne-Yo, Frederic Forrest, Perrey Reeves, Grant Heslov, Leslie Bega, Steve Antin, Sarah Buxton, Lela Rochon, Charlie Stratton, Kelly Hu, Liz Sagal, Kristoffer Tabori, Charles Cyphers, Suleka Mathew, Leon Russom, Yvette Nipar, Karin Konoval, Claudio Masciulli, Renée Jones, Christine Willes, Wallace Langham, Markus Redmond, Patrick Breen, Joshua John Miller, Michael Cerveris, Christine Elise, Forry Smith, Brad Pitt, Blair Underwood, Shannon Tweed, Andrew Lauer, Mike Gomez, Joseph Campanella, Louis Ferreira, James Stephens, Vince Vaughn, Robin Mossley, Merrilyn Gann, David DeLuise, James Calvert, Sam Anderson, Robert Picardo, David Cubitt, Patrick Labyorteaux, Roger R. Cross, Kareem Abdul-Jabbar, Gery Hetherington, Olivia Barash, Don Keith Opper, Jane Sibbett, Meredith Scott Lynn, Shannen Doherty, Andrew Koenig, Gregory Itzin, Ben Bass, David Sherrill, Brandon Douglas, John Pyper-Ferguson, Traci Lind, Tom Wright, Luke Edwards, Martin Cummins, Ken Olandt, Doug McKeon, Sam Vincent, Sonny Surowiec, Kent McCord, Randy Brooks, Peter Stebbings, Tim Thomerson, Tom McBeath, Gary Carlos Cervantes, Leah Ayres, Marc Alaimo, Castulo Guerra, Sarah Trigger, Jason Lively, Cheryl Pollak, Ken Abraham, Jill Carroll, Jed Rees, Bobbie Eakes, Roark Critchlow, Michael Rogers, James Kidnie, Alexandra Powers, Joseph Kell, Scott Schwartz, Anthony Starke, Tom Bresnahan, David Lovgren, Duncan Fraser, Al White, Josh Coxx, Ocean Hellman, Dan Gauthier, J.A. Preston, Christian Hoff, John Novak, Wendy Wells-Gunkel, Bradley Gregg, Deborah Goodrich, Calvin Levels, Michael Fairman, Martin Luther King, J.W. Fails, Tasia Valenza, Angelo Tiffe, Brent Jennings, Bruce A. Young, Jonathan David Crombie, Christian Clemenson, Barbara Tarbuck, Mitchell Anderson, Jennifer Copping, David Barry Gray, Donovan Leitch Jr., Spencer Garrett, Tim Streeter, Geoffrey Thorne, Jerry Wasserman, Kevin McNulty, Michael Ensign, Larry Cedar, Michael Benyaer, Arthur Malet, Kristin Dattilo, Paula Shaw, Margaret Langrick, Stacy Edwards, Ping Wu, Ray Parker Jr., Francis X. McCarthy, Allan Miller, Tom Heaton, Jessica Anne Bogart, Robert Lipton, Wesley Jonathan, Christopher Titus, Chilton Crane, Liane Curtis, Lezlie Deane, Don Thompson, D. Neil Mark, Tom Virtue, Michael Harris, Janet Hubert, Stephen E. Miller, Brent Stait, Vincent Gale, Kim Kondrashoff, Paul Jarrett, Richard Coca, Art Frankel, Steve Marshall, Zoe Trilling, Bruce French, Paul Linke, Leslie Carlson, Reginald T. Dorsey, Duane Davis, Judy Prescott, Heather Fairfield, Debra Stipe, Robert Sampson, Lynne Moody, Don MacKay, Bradford English, Ted Cole, Dolores Drake, Michael Champion, Beverley Elliott, Gabe Khouth, Mig Macario, Bill Dow, Noah Beggs, Gerry Rousseau, Jennifer-Juniper Angeli, John Innes, Sean Campbell, Brenda Crichlow, Scott Wilkinson, Elaine Wilkes, Babs Chula, Lorena Gale, Charles Boswell, Tom O'Brien, Sheila Moore, Bernie Coulson, J.J. Makaro, Joseph David Whipp, Charles Andrew Payne, Maria Serrao, Johannah Newmarch, Tasha Simms, Codie Lucas Wilbee, Lenore Kasdorf, Terence Kelly, John Banovich, Caroline Barclay, Claude Earl Jones, Margot Rose, Gretchen Palmer, Ricky Paull Goldin, Janet Carroll, John Short, John DeMita, Peter Fox, Billy Jayne, Rosie Perez, Marcia Rodd, Robert Romanus, Brian Finn, Alvin Sanders, Zachary Ansley, Malcolm Stewart, Deryl Hayes, Scott Bellis, Johnny Cuthbert, Richard Holden, Andrew Johnston, Lalainia Lindbjerg, Michael Puttonen, Gabriel Jarret, Terry David Mulligan, Lillian Lehman, Fred Henderson, Tom O'Rourke, Matthew Walker, Carmine Caridi, Frank Charles Turner, Gretchen Corbett, Todd Eric Andrews, Patrick Cronin

Johnny Depp si na novinárov, pýtajúcich sa ho na tento seriál, vraj počká vonku pred budovou a tam im dá nakladačku. "To, že som podpísal zmluvu, som ľutoval už pred nakrútením prvého dielu". Znamenalo to preňho totiž roky monotónnej roboty a na dobrej nálade sa nepodpísal ani jeho vtedajší (a dodnes pretrvaný) názor, že seriály existujú kvoli reklamám - nie reklamy kvoli seriálom. Seriál má výborný nápad (mladí policajti inkognito vyšetrujú na školách) a skvelé obsadenie.(1.1.2005)

U toho to seriálu jsem trávila každé odpoledne, když jsem navštěvovala základní školu. Taška letěla do kouta a já k televizi. Dobrý nápad. Mladí policisté byli vybrání, aby v převlečení za studenty, řešili kriminální případy mladých lidí (studentů). V té době jsem ještě neměla tušení, že z herce Johnnyho Deppa bude jednou taková megastar.(4.12.2008)

hodnotím ze svého tehdejšího pohledu, kdy jsem byl na podobné seriály začátkem devadesátek natěšenej. Objektivně to je spíš perůměr, který zvedá Depp.(7.2.2010)

Onehdá to byla pro mě veliká citovka - dost dobrodružné, kriminální příběhy, zvláště, když se jednou za čas objevil i Booker v podání Richarda Grieca. Dnes, bohužel s odstupem času už jsme tak nakrmeni touto tématikou, že už tyto příběhy vyčpěly a ztratily svoje kouzlo. Škoda(2.12.2009)

Morální poselství tohoto seriálu mi hodně dalo :-) Nééé, teď vážně. Ocenil jsem zajímavý nápad (mladí policisté řešící inkognito případy ve školách, předstírajíce, že jsou studenti) a akčno a zajímavé případy a napětí a tak vlastně vůbec všechno :-)(18.8.2003)

• - Původně se seriál jmenoval Jump Street Chapel a hlavní roli v něm hrál mladý herec Jeff Yagher, ale protože tvůrce seriálu Patrick Hasburg viděl, že se Yagher na roli nehodí, po několika týdnech bylo natáčení zastaveno. (Rosalinda)

• - První díl doprovodila hudba rockera Stevea Winwooda, který za ní byl ověnčen cenamy Grammy. (Rosalinda)

• - Ač to byla první velká role Johnnyho Deppa, po nějaké době ho role policajta začala štvát, a tak dělal všechno pro to, aby ho producenti vyhodili. Dával si třeba při natáčení do pusy kus vaty, aby nemohl mluvit. Nebylo mu to však nic platné. (HappySmile)