Bláznivá romantická komedie o nejpodivnějším milostném trojúhelníku.  Jake Schram a Brian Kilkenny Finn jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské čtvrti Upper West Side. Už od dětství jsou nejlepšími kamarády. Poklidná idyla jejich spokojených životů vezme za své ve chvíli, kdy se do města vrátí jejich dávná společná kamarádka Anna. Oba se do ní zamilují a letité přátelství nezadržitelně přerůstá v lítý souboj o srdce vyvolené dívky. Už tak chaotickou situaci milostného trojúhelníku navíc komplikuje fakt, že Jake je rabín a Brian katolický kněz... (oficiální text distributora)

BoncheR

O katolíckom Stillerovi (ktorého permanentne nemusím), klasickom Nortonovi (ktorý v mojich očiach stúpol vďaka Klubu bitkárov) a "krásnej blondníne" (ktorá vôbec nebola pekná). Nič moc, taký priemer. (( 65% )) ()

OHI

Dobrý námět, ze kterého ale scénárista vytěžil překvapivě málo a tím z tohoto díla vytvořil jen průměrnou romantickou komedii. ()

Master19

Nudná slátanina s trapnými dialogy a bez špetky vtipu. Těšil jsem se (hlavně na Bena Stillera) a byl jsem oprvadu velmi zklamán. Pokud měl mít film dokonce nějaké poselství ohledně multináboženské společnosti, tak jsem to navíc asi nepochopil. Navíc je to ještě hrooooozně zdlooouhaaavéééé. Kdosi píše, že stojí za shlédnutí, podle mě ani ne... ()

VanTom

Důvtipná romantická komedie začíná jako až "slapsticková" groteska, načež plynule předává otěže milým citům znovushledání, kamarádství a randění (to poslední záhy rozhodne, není o žádném přelétavém dilematu). Vkusně (humorně a pozitivně) pojaté rozdíly vyznání a víry nicméně kromě úvodního rozestavení protagonistů představují spíš neokoukaný "kolorit", působící sice nějaké tlaky z vnějšku, ale ve výsledku nerozhodující. Výborné herecké kolegy si vodí neodolatelná Jenna Elfman. ()

cross

Originální scénář, slušní herci, slušná režie, Miloš Forman a úžasná Jenna Elfman. Ve výsledku opravdu krásná a inteligentní romantická komedie. ()

Ichabod

Po sesti letech od prvniho shlednuti prehodnocuji ze ctyr na pet hvezdicek. Proc? Pri prvnim shlednuti na DVD mne film totalne citove vyzdimal, v minulosti se to takto povedlo par kouskum ale tento mam spjat s osobni situaci, kterou jsem tenkrat resil a vzdycky mne dojal a vytahnul nahoru svoji nadhernou pohodovou atmosferou, kde je vseho primerene ... Romance, vtipu a skvelych hercu. Uzasny film, ktery vychazi z neceho velmi banalniho, ale v tom je dost mozna jeho krasa. Je to film, ktery ma pro mne velky vyznam prestoze se nestane milnikem ve filmovem umeni tak ma misto v mem srdci a to naprosto zaslouzene. Dluzim mu to. ()

mirec88

Takto si predstavujem výbornú romantickú komédiu. Jenna Elfman je fakt na zožranie, Ben Stiller nehrá svojho typického blázna a Edward Norton je vynikajúci. Super kombinácia a príjemne strávené chvíle sú zaručené :) ()

Autogram

Príjemná romantická komédia na jedno pozretie, v mojom prípade som to videl zhodou okolností dokonca v kine aj keď na takéto veci nechodím. ()

P1tr

Nortonův režíjni debut se povedl. Klasické téma romatickým komedií - milostný trojúhelník funguje i tady a nemalou zásluhu na tom mají Norton se Stillerem a krásná Jenna Elfman. Potěší i Miloš Forman v menší roli. ()

giovanni3

Obstojná romantická komedie se solidní chemií mezi ústřední trojicí. Stiller zde naštěstí nepřehrává, jako jindy, a tak zde není mnoho rušivých prvků. Je zde i zajímavý kontrast mezi křesťany a židy. Ač obě náboženství mají svá lákadla například v podobě krásné ženy. 3z5 ()

sedm.1

Co se týče žánru romantická komedie,jde jistě o nadprůměrný filmeček.Samotný nápad vnést do tohoto příběhu náboženství,dělá z filmu nejen prostoduchou romanci,ale i krapet film k zamyšlení.Edward Norten odvedl jako režiser dost dobrou práci,a na poli hereckém/komedialním nezůstává o moc pozadu za komikem klasickým Benem Stillerem.Pro mě bylo celkově překvapení tento druh filmu spojovat s vždy fantastickým Nortnem,ale on ukázal,že zvládne opravdu vše(a nelze jinak,než souhlasit s tvrením,že on je skutečně filmový chameleon!).A camea filmových legend Miloše Formana a Elli Wallacha jsou už jen třešničkou na dortu této zajímavé podívané. ()

NUbijec

Tak tohle je opravdu jiná romantická komedie. Nevím jestli je to režií a hlavní rolí Edwarda Nortona, kterého mám moc rád, který se vyvaroval těch horších kliše a když už tak je dokázal podat s takovou dávkou citu, že dojem z filmu absolutně nenaruší. Dobrý byl i výkon Bena Stillera, který hrál lépe než u většiny svých rolí, ale stejně jsem víc fandil Nortnovi. A proto pro mě nebyl konec úplně pozitivní a romantický, takže se více projevilo to psychologické drama dobře napsaných postav. A navíc byly výborně obsazeny vedlejší role, Miloš Forman nebo Anne Bancroft alias Mrs. Robinson z Absolventa definitivně převážili na plné hodnocení. ()

misstake

Začíná to hodně zajímavě, ale pak se to zvrhne do romantické komedie. Stále ale film patří k tomu lepšímu a inteligentnějšímu co nám žánr nabízí, i když sklouzává hodně do utopie... ()

BlackTom

Bože, prečo?! Toto je film, ktorý mi na dlhú dlhú predlhú dobu absolútne znechutil Edwarda Nortona. Otrasné blond vlasy, otrasná Jenna Elfman, otrasný príbeh - čakal som od režisérskej stoličky aspoň o trochu viac. Tie 3* sú samozrejme za štandardne skvelého Bena Stillera. Inak shit, ktorý mi stačilo pozrieť raz. ()

NICOX

Tohle je jednoduše naprosto pohodová a hlavně opravdu vtipná romantická komedie s (pro mě) výborným hereckým obsazením. 85 % ()