Rabín, kněz a krásná blondýna

Keeping the Faith

Kňaz, rabín a blondínka alebo keď sa traja majú radi

Rabín, kňaz a krásna blondína

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 128 min

Roztomilá (někdy až moc) romantická komedie, přesto musím uznat, že Norton je lepším hercem nežli režisérem. 75% Zajímavé komentáře: Gemini, ScreamJay, Jeanne, Shit, Alexis(2.4.2005)

Výborná komedie s krásnou muzikou. Edward Norton nezklamal ani v jedné ze svých rolí. Zábavnou a netuctovou zápletku s náboženskou tématikou zvládl za režijním pultem bez zaváhání.(24.10.2014)

Pohodová záležitost s dvěma pohodovými herci a jednou blondýnou, která není až tak blbá jako se o nich říká. V neposlední řadě také Miloš Forman (tentokrát nepřelétá nad hnízdem kukaček :o))).(19.7.2004)

Výborní herci, ale příběh už ani tak ne ..(26.5.2008)

Dřív se mi tenhle film líbil více, ale nějak jsem z něj vyrostl nebo co. Scénář sice nepostrádá dávku inteligence a kvality Eda Nortona jako režiséra i herce netřeba zpochybňovat, ale už to ve mě nic nevyvolává. Navíc konec je tak hrozně pozitivní s některejma za uši tahajícíma větama (když Anna chce po Brianovi, aby kvuli ní neopouštěl víru), že už to prostě nemusim nikdy vidět.(28.9.2007)