poster

Rabín, kněz a krásná blondýna

 • USA

  Keeping the Faith

 • Slovensko

  Kňaz, rabín a blondínka alebo keď sa traja majú radi

 • Slovensko

  Rabín, kňaz a krásna blondína

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 128 min

 • NinadeL
  ***

  Ano, je to trochu jiná romantická komedie, ale její zařazení do Kolekce filmů pro ženy ji naprosto vystihuje a nikoli dehonestuje. Pouze je smutné, že už v českém distribučním názvu se skrývá celý děj. To ani Milos Forman neodčiní. A samozřejmě tu nejlepší scénu vystřihly, takže je jen na DVD.(21.1.2014)

 • Nikon
  ****

  Výborná komedie s krásnou muzikou. Edward Norton nezklamal ani v jedné ze svých rolí. Zábavnou a netuctovou zápletku s náboženskou tématikou zvládl za režijním pultem bez zaváhání.(24.10.2014)

 • molotov
  ****

  Inteligentní komedie u které se nebude popadat smíchy, ale rozhodně vás ničím neurazí ani nenaštve. Překvapil mě tam Forman ve své malé roličce. Na filmu jsem byl se školou, sám bych na něj asi nešel.(31.3.2004)

 • Gemini
  *****

  Edward Norton patří mezi mé nejoblíbenější herce, ale vzhledem k tomu v jakých filmech jsem měl možnost jeho persónu vídat, pro mě bylo zjištění, že jeho dalším počinem (dokonce režijním) bude romantická komedie, hodně překvapivé. O co větší je pak má radost, že vám mohu zvěstovat radostné zprávy o kvalitách tohoto dílka. Scénář je opravdu povedený a neobvyklý (posuďte sami o několik řádků výše), přímo sršící vtipem, který nám předávají skvělí herci. A tím nemyslím jen stěžejní trio Norton - Elfmanová - Stiller, ale také nezapomenutelné mentory mladých duchovních - rabbiho Eliho Wallacha, pastora Miloše Formana a filmovou matku Bena Stillera - Anne Bancroftovou, okouzlující jako vždy. Jen doufám, že tak strašlivé rande jako Jake Schram nikdy nezažiju:) Pro moji all-time favourite komedii je to 90%.(15.9.2003)

 • B!shop
  ****

  No na prvni rezijni pocin od Nortona slusny, ale tuhle zapletku bych spis sveril Allenovi, ten by z toho podle me udelal jeste vetsi pecku. Problem filmu totiz je, ze mel daleko vetsi potencial, postavy rabina a kneze mohli bejt daleko lip vyuzity a navic je film silene dlouhej. Nicmene par foru je paradnich, romanticka komedie to je prijemna a Norton, Stiller a Elfman jsou sympataci, i kdyz samozrejme nejvetsi komedialni talent tu ma Ben.(30.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace