Rabín, kněz a krásná blondýna

Keeping the Faith

Kňaz, rabín a blondínka alebo keď sa traja majú radi

Rabín, kňaz a krásna blondína

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 128 min

Roztomilá (někdy až moc) romantická komedie, přesto musím uznat, že Norton je lepším hercem nežli režisérem. 75% Zajímavé komentáře: Gemini, ScreamJay, Jeanne, Shit, Alexis(2.4.2005)

Výborní herci, ale příběh už ani tak ne ..(26.5.2008)

Norton se snaží za kamerou i před ní, ale nezapomenutelnou romantiku netvoří ani náhodou. Až příliš často se snaží opírat o popkulturní narážky nebo o čistě americky pozitivní pohled na náboženství, ať je jakékoli.(16.11.2006)

Inteligentní komedie u které se nebude popadat smíchy, ale rozhodně vás ničím neurazí ani nenaštve. Překvapil mě tam Forman ve své malé roličce. Na filmu jsem byl se školou, sám bych na něj asi nešel.(31.3.2004)

No na prvni rezijni pocin od Nortona slusny, ale tuhle zapletku bych spis sveril Allenovi, ten by z toho podle me udelal jeste vetsi pecku. Problem filmu totiz je, ze mel daleko vetsi potencial, postavy rabina a kneze mohli bejt daleko lip vyuzity a navic je film silene dlouhej. Nicmene par foru je paradnich, romanticka komedie to je prijemna a Norton, Stiller a Elfman jsou sympataci, i kdyz samozrejme nejvetsi komedialni talent tu ma Ben.(30.3.2005)