Rabín, kněz a krásná blondýna

Keeping the Faith

Kňaz, rabín a blondínka alebo keď sa traja majú radi

Rabín, kňaz a krásna blondína

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 128 min

Edward mě prostě nikdy nezklamal, ať už jako režisér nebo jako herec. Díky němu, sympaťákovi Stillerovi a krásné Jenně Elfmann mohla vzniknout výborná romantická komedie, z níž sálá pozitivní energie. Poprvé viděno v životní etapě, kdy na mě film působil až příliš osobně... v dobrém slova smyslu.(25.5.2002)

Inteligentní komedie u které se nebude popadat smíchy, ale rozhodně vás ničím neurazí ani nenaštve. Překvapil mě tam Forman ve své malé roličce. Na filmu jsem byl se školou, sám bych na něj asi nešel.(31.3.2004)

No jako režijní prvotina Edwarda NOrtona opravdu dobrý, možná skoro až výborný, některý vtipný scény se mu fakt povedly a celý to působila takovým nenuceným dojmem. krom toho tady hraje muj oblíbenej herec Ben Stiller a iJenna Elfman je fakt moc pěkná. No prostě taková dobrá oddychová romantická komedie, která vždycky zaručeně pobaví(16.12.2006)

Dřív se mi tenhle film líbil více, ale nějak jsem z něj vyrostl nebo co. Scénář sice nepostrádá dávku inteligence a kvality Eda Nortona jako režiséra i herce netřeba zpochybňovat, ale už to ve mě nic nevyvolává. Navíc konec je tak hrozně pozitivní s některejma za uši tahajícíma větama (když Anna chce po Brianovi, aby kvuli ní neopouštěl víru), že už to prostě nemusim nikdy vidět.(28.9.2007)

No zas tak dobrej mi tenhle film neprisel. Osobne bych vsechny milostne trojuhelniky resil po svedsku... ;)(7.9.2003)

• - Na letišti vidíme spoustu cedulí se jmény, na jednom je "S Blumberg". Stuart Blumberg je jméno autora scénáře a producenta. Ten se ve filmu objeví jako Len, spolupracovník Anny. (don corleone)

• - Když jdou Jake a Anna do kina, řeknou, že jdou na "Garcíův film". Jedná se o film s Andy Garciou Když muž miluje ženu. (Hejtmy)

• - Na MFF v Karlových Varech Norton prohlásil, že to byl právě Forman, kdo ho přesvedčil, aby film režíroval. (hippyman)