Drogový překupník Reese Feldman, který žije navenek spořádaným životem ctihodného otce rodiny a stará se o nadaci pro propuštěné vězně Na dobré cestě, na své jachtě zavraždil Terrence Meyerse, který nechal spadnout jedno z jeho letadel převážejících kokain – a ne ledajaký. Nový, prakticky nezjistitelný druh má přitom stejné účinky jako klasická droga. Policista David Starsky dostává ve stejné době nového parťáka Kena Hutchinsona, zvaného Hutch… Zatímco Starsky bere svou úlohu policisty smrtelně vážně, Hutch se při výkonu svého povolání spíš baví a nenápadně se snaží, aby mu příležitostně něco „uvízlo za drápkem“. Tak je tomu i v případě nalezeného Meyerova těla, které vyplavila voda. V kapse zavražděného Terrence najde promočené bankovky, které okamžitě zmizí v té jeho. Když zjistí totožnost oběti, hovoří nejprve s jeho bývalou milenkou Heather, která je odkáže na člena motorkářské bandy. Ten ale momentálně sedí, takže se za ním vypraví do vězení. Velký Earl jim prozradí, že Terrence byl ve spojení s Reesem Feldmanem. Oba mu totiž dělali tělesné strážce a byli pověřeni ochranou jeho transportů drog. Dostávají také balíček koksu, který jim zprvu připadá jako umělé sladidlo. Starsky se ale na vlastní kůži přesvědčí, že se skutečně jedná o nový druh kokainu vynikající úrovně… Policistům někdo usiluje o život: Hutchův dům vyletí do povětří a je zraněn malý Willis, o něhož se Hutch stará. Po Starském zase někdo střílí. Nakonec naleznou muže, který byl podplacen, aby je zlikvidoval. Jedná se o Korejce, jehož synek je dokonalým vrhačem nožů, což oba poldové opět zakusí na vlastní kůži. Ještě štěstí, že Hutch ovládá korejštinu, a tak se dozvědí, že muže najal sám Reese Feldman. Chce je zlikvidovat, protože ohrožují jeho obchody. Ten největší se ale teprve chystá… (TV Prima)

B!shop

Na poprve jsem se nijak zvlast nebavil, ale napodruhe, kdyz uz jsem vedel, co cekat, jsem si film uzil daleko vic. Samozrejme hladni klad jsou hlavni postavy Ben Stiller a Owen Wilson, na kterejch je videt, ze jsou kamosi i v realu a tudiz se skvele doplnovaly a jako dvojka byli fakt super. Stiller se sice na poldu, co dodrzuje v ramci moznosti zakony, moc nehodi, ale za chvili se rozjel a Owen si strih podobnou roli jako v Rytirich ze Sanghaje a Tenkrat na vychode a ta mu skvele sedla. Z ostatnich vedlejsich postav me nejvic zaujal skvele uchylnej Will Ferrell a Snoop Dogg, ale naopak Vince Vaughn mi tam nesedl vubec, na svou postavu se moc nehodil. Skoda, ze tvurci uplne nevyuzily potencial filmu a i kdyz tu je par dobrejch akcnich scen a foru, mohlo jich tu bejt daleko vic a nektere mohli vic dotahnout. Takle to je hlavne o skvele atmosfere 70. let. Trosku mi film pripominal GTA. Jelikoz jsem se nudil jen vyjimecne, tak si film zaslouzi hezke 4*. ()

Slasher

Dodnes pro mě perfektní ukázka pocty a oživení starý TV kultovky. Milý, s lehkostí a vtipem, vychytaně retro, suprově obsazený (chemie Stiller-Wilson i vedlejšky), ne náhodou Todd Phillips - jeden z králů moderní americký komedie. A právě potvrzeno - pořád stejná sranda, jako když jsme šli tenkrát do kina. ()

Marius

Komediálny remake slávneho krimiseriálu zo sedemdesiatych rokov je dielom v USA veľmi populárneho „frat packu“ na čele s Benom Stillerom a Owenom Wilsonom. Niekedy viac niekedy menej humorné scény zachraňujú len poriadne strelené charaktery, ktorým kraľuje „Huggy Bear“ Snoop Doggy Dogg. Tento pán, i keď ho inak vôbec nemusím, je v tomto dielku na zožratie. 7/10 ()

Faidra

Policejní jin a jang ve slávistickém povozu kolem mě bohužel prosvištěli takovou rychlostí, že jsem se moc pobavit nestačila, i když Ben Stiller není lotr na zabití a něco na něm je. Ovšem od osoby s mým intelektuálním deficitem těžko můžete čekat, že pochopí co. Znalost původního seriálu byla jako obvykle spíš na obtíž, letní pohodovost a svižnost se nedá popřít, ovšem introvertce milující chladnější roční období se tím moc nezavděčíte, ale na druhou stranu musím ocenit, že špatně se mi neudělalo ani vzdor té rychlosti, ani tomu, že u amerických komedií novějšího data je podrážděný dávivý reflex už skoro tradicí. ()

Jara.Cimrman.jr

„Je tu Starsky, má to na háku, přijíždí disconáklaďákem, přidává plyn, troubí na klakson, zastavuje někde u hotelu a dává si porci sexy sekaný.“ Starskyho zhulená taneční exhibice je o dost lepší než vyšetřování, ale mě to celý docela bavilo. Vždyť Hutchovo posílání mrtvoly po proudu do jinýho služebního okrsku bylo tak moc ze života, rozstřílení zámku dveří zase originální a převlékající se roztleskávačky by asi nenechaly volně viset chloubu žádnýho normálního chlapa. Takže roztleskávačky nebo Gran Torino? Samozřejmě obojí, ale asi mi to doma neprojde. ()

EdaS

Snad žádná z komedií Frat Packu mě ještě nezklamala a Starsky s Hutchem rozhodně nejsou výjimkou. Mám slabost zejména pro Owena Wilsona a v malé úchylné roličce excelujícího Willa Ferrella. Starsky & Hutch je každopádně výtečná vtipná zábava a sedmdesátky ještě nikdy nebyly tak sexy. :o) ()

Dragoni

Tahle retro komedie se opravdu povedla a i když na diváka nepadá proud super hlášek, je to komedie celkem vyvážená s řadou známých herců a ten konec byl opravdu parádní. Lepší 4* 75% ()

choze

Pohodová parodie i pocta sedmdesátkovému americkému televiznímu fenoménu a buddy movies, nabalující na sebe další sedmdesátkové odkazy. Vlastně jsem se u toho moc nenasmál, ale i tak je to hodně fajn. Vaughnův záporák nevýrazný, ale Ferell jako dragon freak pobavil. ()

Gilmour93

Humor Ben a Owena mě osloví málokdy, toto stylové retro však budiž čestnou výjimkou. Pohoda na vás sálá, cheerleaders se natřásají, kokain sladí, Gran Torino 1975 létá vzduchem a Snoop Dogg vám poradí, jakou hůlku si vzít na green.. ()

genetique

Neviem, prečo som tento filmík tak dlho obchádzal. Ozaj sa to tvorcom podarilo. Síce som nevidel originály, ani seriál, ani film, ale myslím, že toto preskočilo oveľa obidva spomínané. Frat Pack v plnom nasadení! Parádny humor, spojenie Stiller-Wllson je ako vždy osvedčené, nech ešte využijú spolu niečo, kým sa dá a kým ich žerieme. A Snoop Dog bol tiež svetový! 80%. ()

Hellboy

Zábavnej film, kterýmu dávám 4**** spíš ze sympatií, než za skutečné filmové kvality. Ale dobré herecké obsazení mě fakt bavilo, včetně několika narážek jako třeba na Bezstarostnou jízdu. ()

Le_Chuck

Nenáročná, velice easy vec, ktorá miesto bruchotrhacieho agresívneho humoru dávkuje príjemný usmev na tvári (trvajúci prakticky celú projekciu). A musím potvrdiť, že na prvý krát je celkom problém všetky tie gagy dokonale vychytať, čize bude a celkom sa teším. "Do it! Do it! Ok? Do it!" ()

Kaka

Tentokráte jsou 80. léta docela cool. Tod Phillips překvapil a natočil vcelku povedenou retro komedii, která rozhodně stojí za vidění a to nejen kvůli báječné atmosféře, ale také kvůli vydařeným komediálním situacím a dobré retro hudbě. ()

Eddard

Ano, "Fratpack" OPRAVDU umí. Tohle je vysoká škola komedie (i parodie), v naprotsto oddychovém balení, které sviňským tempem letí od začátku do konce, vtip střídá vtip, hlášky jsou skvělé, herci rovněž... No, kdybych měl vypíchnout jednu scénu, bude to Stiller na koksu a jeho Horečka sobotní noci... podobných je tam však nespočet, poslední kousek skládačky představují dvě roztleskávačky-Carmen Electra a Amy Smart (těšte se;-)) a personifikace slova cool v podobě Snoopy Dogga. Bezřečí je samozřejmě pochvala Stillerovi a Wilsonovi. Poctivých 80% ()

castor

Nesourodí parťáci – kudrnáč Stiller a blonďák Owen – si to razí v nadupaném fordu za těmi největšími krysami, aby znemožnili rozprodat tuny koksu do ulic Bay City. Pocta slavnému seriálu z let sedmdesátých nemá hluchá místa, chrlí gagy co to dá, jenže výsledek mě ne a ne uspokojit. Resumé je tedy: šest vtipných situací, děleno dvojkou za hudbu, hlavní představitele (kteří se dobře znají) a spád děje, rovná se úctyhodné tři hvězdičky!! ()

viperblade

Výborná akčně komediální podívaná. Přes různé role (od Snoop Dogga, až po Carmen s Amy, které se tak pěkně líbali :-), po vynikající hlášky. Tuhle jízdu jsem si vychutnal od začátku do konce. A nejlepší byl vtípek s koněm. Kdo viděl, jen tak nezapomene! ()

Trellíno

Pokud by tohle někdo rozvedl na několika dílnou sérii, tak bych se asi vůbec nezlobil, protože začínám pomalu zjišťovat, že se z dvojice Stiller-Wilson stává nejsehranější komediální pár současnosti. ()

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

26.12.2007

Díky stávce scenáristů a přesouvajícím se termínům natáčení a premiér je v Hollywoodu pořádně horko a dochází k tolika změnám, že nejvýstižnějším označením situace bude asi slovo guláš. Začněme hned… (více)