• Aky
  ***

  Milena Steinmasslová, Boris Rösner, Martin Růžek, Josef Kemr, Daniela Kolářová, Viktor Preiss, Radoslav Brzobohatý... Skvělí. Film je ucouraný, nudný.(10.1.2015)

 • Houdini

  Český Lev 1 nominace: Výprava(8.9.2004)

 • Big Bear
  ****

  Skutečně nechápu tak nízké hodnocení. Toto byl poslední film natočený u nás, který perfektně zpracoval jedno období našeho středověku. Kostýmy, herecké výkony, syrovost ala Vláčil... perfektní. Ano bylo to o světici, tak to snad někomu mohlo připadat nudné. Kdo se však o toto období a danou tematiku zajímá, bude panu Rážovi za toto dílo vděčen. Kvalitních snímků mapujících toto velmi zajímavé období našich dějin a vůbec západní křesťanské Evropy je totiž strašně málo.(27.7.2011)

 • NinadeL
  *****

  Koncert Mileny Steinmasslové doplňují nejvýrazněji v drobných, ale o to dokonalejších epizodkách Dana Kolářová a Hana Maciuchová. Kochám se pravidelně.(20.2.2009)

 • rt12
  ****

  Je to ta samá naivní , nevýrazná Steinmasslová z ,,Muže na radnici" ? Velký herecký výkon Mileny Steinmasslové, a skvělý film celkově. Proč od té doby nedostala jinou nabídku na stejně kvalitní úrovni ? Nechápu.(30.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace