Ztracený svět: Jurský park

Lost World: Jurassic Park, The

Stratený svet: Jurský park

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1997, 129 min

Spielberga mám moc rád, ale tohle vzniknout asi nemělo. Pořád to ještě vypadalo alespoň nadprůměrně, ale ten konec ! To jsme si nezasloužili :-)(4.3.2003)

Ve srovnání s jedničkou je to vážně slabší, ale ne zase tak dramaticky, jak zde někteří prezentují. Ono platí samozřejmě, že nastavovaná kaše bývá často hrozná, nicméně Jurský park 2 ještě není takový propadák a dá se strávit i v rámci hlavního sobotního večerního programu. Minimálně trikově si s jedničkou vůbec v ničem nezadá.(14.9.2002)

Oproti prvnímu dílu menší zhoršení, ale stále je zde na co koukat.(21.11.2007)

• - Vo vlaku metra, do ktorého v úvode filmu nastúpi Ian Malcolm (Jeff Goldbum), si jedného z cestujúcich zahral aj Eli Roth (stojí hneď vedľa miesta, na ktoré si Malcolm sadne). (baltazar88)

• - Jedna z obětí T-Rexe v San Diegu je i scénárista David Koepp. V titulcích se jeho role jmenuje: "Něšťastný bastard." (cariada)

• - Na děj filmu a jeho předešlého dílu navázala vedle několika dalších akční počítačová hra Trespasser, vydaná v roce 1998. (Čiban)