Ztracený svět: Jurský park

The Lost World: Jurassic Park

Stratený svet: Jurský park

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1997, 129 min

Skoro o nic horší než první díl, více nových postav a zápletek, scéna s pádem na sklo auta je fantastická...(15.5.2003)

Když jsem se díval poprvé, byl jsem zklamán. Efekty byly tak realistické, že jsem zapoměl, jaké je to být ohromen. Tohle je film o efektech a ne o příběhu. Když jsem to viděl později na videu, zjistil jsem, že jde o docela zábavný film. A tak jsem zašel do půjčovny, půjčil si dvd, doma upražil v mikrovlnce popcorn a podíval se potřetí. To byla panečku zábava.(29.9.2005)

I mistr tesař... Stevene, tohle si vážně nezvládl! Šedivý průměr.(27.1.2003)

Rozpočet $73miliónovTržby USA $229,086,679Tržby Celosvetovo $618,638,999Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,339,557 //počet predaných kusov 121,938Tržby za predaj DVD v USA $1,444,738 //počet predaných kusov 253,950 ║ Veľmi pôsobivé dobrodružstvo, Spielberg to krásne ustál a opäť očaril. /videl v kine: 80%/(18.5.2005)

• woody

Film natočený jen proto aby z nic netušících diváků vyždímal peníze.Nic víc.A pokus o Godzilu na konci je více než jen trapný.(1.6.2003)