Tři roky po loupeži v kasinu Terryho Benedicta se gangster objeví ve vile Dannyho Oceana a jeho ženy Tess. Chce zpět svých sto šedesát milionů dolarů, a tak se celá parta musí znovu sejít. V Amsterodamu se nechají najmout na loupež vzácného dokumentu z trezoru dokonale zabezpečeného domu podivínského milionáře van der Woudea. Přestože se to zdá nemožné, parta nakonec díky Rustymu najde způsob, jak trezor otevřít. Zjistí však, že ho už před nimi vyloupil Noční lišák. Na místě činu nechal vzkaz, že to byl on, kdo Dannyho partu udal Benedictovi. K loupeži je povolána expertka Isabel Lahiriová, která byla kdysi Rustyho milenkou. Brzy pozná, kdo se do domu vloupal. Varuje Rustyho, který řekne ostatním nejen o svém vztahu s ní, ale také, že je dcerou slavného lupiče LeMarca, který před lety zmizel a u něhož se kdysi učil. Dannyho parťáci odhalí, že Lišák je další LeMarcův žák Francois Toulour. Sejde se s Dannym a nabídne mu soutěž o nejlepšího lupiče. Cílem má být vzácný francouzský klenot, který bude nakrátko vystaven v Římě. Pokud ho Danny se svými parťáky ukradne dřív než on, Toulour za ně zaplatí dluh Benedictovi. (TV Nova)

griph

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Oušouni 11+1? Well well well.. co k tomu říci, jednička byla lepší, i když film pluje na stejné vlně. Problémem sekvílu však je hlavně délka, neboli táhne se to jak předkožka. V podstatě hodinu a půl sledujeme něco, co je nám úplně u prdele. Režisér jen wejstuje naším časem, takzvaně nás mrdá do prdele! Ne že bych byl proti mrdání do prdele, ale tohle už hraničilo. Vidět poslední půl hodinku by bylo inaf. Breďa stejně jako v prvním díle jen žere, Ubrus Vyliž je tady spíš trapnej než k užitku, zkrátka Tess bych smuchlal do koše a ušetřilo by nám to náš zkurvenej život, který stejně nemáme. Jen tak mimo musím pogratulovat panu Bruse, jelikož jsem ho mentšnul již ve třetím komentáři za sebou. Jak už jsem zmínil celou dobu sledujeme jen nezdárné pokusy a čekání na nic, ale i přesto se mi tento celý ajdyja líbí a tím pádem nespadá film mezi odpad. Frantík je holt frantík, trochu si tam zatancoval. Linku s paní detektivkou Žanetou jsem asi zcela nepochopil, ale tak, co už. :) ()

Decker

Oproti prvnimu dilu nepatrne slabsi, avsak stale vyborne zvladnuta a velmi stylove natocena oddychova krimi komedie. Musim vyzdvihnout hlavne pribeh, ktery se sice muze zdat zamotany, ale na konci filmu mi vse klaplo a byl jsem velmi spokojen. ()

eJacques

...Nevím jestli to nebyl náhodou dokument namísto filmu, kamera byla příšerná... I když to byl možná záměr, tak mě se nelíbilo nic od první minuty, nevěděl jsem kde jsem v ději (jestli vůbec nějaký byl)... 1 hvězdička za třetí čtvrtinu filmu, kde to chvílli dávalo smysl... Divím se, čemu se někteří herci propůjčí... ()

Cedr

Pořád zábavné, ale chybí tomu kouzlo prvního dílu a pointa není už tak geniální jako v prvním díle. ()

chelseaman22

Jestli jste viděli prvotinu s panem Oceánem a kol., tak budete zaručeně šokováni! Nejenom, že režisér Soderbergh práci odflákl, ale někdo pořádně zkurvil samotný scénář. Dvanáct frajerů se bojí jednoho vidláka z Nevady aneb tato skutečnost udělala snímek vskutku nekoukatelným. Je fajn, že přibyla děvka sira Conneryho a mlátička ze Smrtonosné zbraně, ALE k čemu proboha to, když se na to nedá koukat?! A na závěr mi již zbývá pouze vyjádřit přání, aby trojka s panem Oceánem a spol. radikálně napravila reputaci hororové dvojky! 35% ()

Motinski

Herecké osadenstvo ostáva, no ajtak druhá časť pôsobí menej atraktívne. Scenár je už moc prekombinovaný a zmena prostredia tiež neprospela, Skôr naopak. Zachraňuje to opäť charizma hercov, pár fungujúcich vtipov, ajkeď menej tých ktoré si zapamätáte aj po dopozeraní. Jednotka nastavila laťku moc vysoko. ()

filmmovier

Ultimátní herecký koncert, svižné tempo a sympatická oddechovka i napodruhé. Dvojka Dannyho parťáků se mi navíc líbí snad ještě o trochu víc, než jednička (vím, jsem v absolutní menšině). Scéna s Brucem Willisem a Julií Roberts je nezapomenutelná. 75%. ()

Sokkk_y

Hvězdný snímek, hvězdné obsazení a hvězdný výdělek z filmu. Je pravda, že přece jen by mohl Soderbergh trochu těch hvězd ubrat, protože nadměrný počet "star" v jednom snímku nědělá nikdy dobrotu. K ději bych měl vytknutí, že byl strašně zpřeházený. Jednou minulost, podruhé přítomnost...To vše se ale může prominout, protože námět a to vše ostatní bylo za jedna. Nemůžu si pomoci - jednička byla o chlup lepší. K hereckým výkonům nemám co dodat. Moji oblíbenci (George Clooney, Catherine Zeta-Jones, Julia Roberts apod.) předvedli uspokojivé výkony, a proto nemám u nich co kritizovat. Přes všechny možné nedostatky se na Dannyho partičku pohodových lidí dívám několikrát do měsíce a zatím to vypadá, že mě ani trochu nenudí (díky Bohu) :-) ()

ivan_drago

Film má ještě hvězdnější obsazení než první díl, ale scénář je místy překombinovaný, přeplácaný a občas zmatený. Jelikož ve filmu účinkuje tolik hvězd na žádnou se pořádně nedostane , což mě nejvíce mrzí u postavy Andyho Garcii, která by si vzhedem k příběhu zasloužila větší prostor. Stejně tak zloděj v podání Vincenta Cassela. ()

Qitek

Stylová přehlídka celebrit a exkluzivních "hader", póz všech zúčastněných, kteří se tak náramně očividně baví, jak dost často čtu, jsem jakživ neviděl. Ok tedy, "Herci se tedy očividně baví", ale divák bohužel trpí. Já jsem doslova krvácel. 121 minut bylo v tomto případě jako 190. Velká škoda už jen právě kvůli obsazení. Vydržet tento módní "fresh" výblitek až do konce bylo pro mě čisté utrpení. ()

Lachtaan

Každým filmem není posvícení. A začínám se obávat, že v rámci celé Ocean’s Eleven série se ho nedočkám v žádné její části. Ale i po zpackané dvojce stále nehážu Frintu do žita. ()

_DAVE_

Podruhe uz rozhodne "Cloonyho" partaci nezazarili jako tomu bylo poprve. Zvlast pasaze s Willisem byly divne, misty az trapne. Naopak Vincent Cassel mile prekvapil. Ale jako celek je to prumerna zabavicka na dve hodky.. ()

Jazzzz

Co to je sakra za spatlaninu? Možná k tomu pomohlo to, že jsem přepínal kanály, ale spíš bylo to přepínání důsleedkem toho jaký film byl. O proti jedničce se vůbec nedá srovnávat. A pokud se odprostím od toho, abych ho nerovnával, tak i tak jako samostatný fiom stojí pěkně za prd. ()

lennyd

Po třech letech, co si celá Dannyho jedenáctka užívá těžce vydělaných peněz (- těžce vydělaných obyčejnými občany, kteří je potom lehce prohráli v Bennedictově kasínu, odkud je Danny Ocean s parťáky lehce odnesli -), se dostávají opět do problémů. Bennedict si své milióny nechce nechat jen tak zmizet, a tak Danny a jeho parta dostávají nabídku, která se neodmítá. Buď vše vrátí nebo si mohou začít vybírat pěkné slunné místo na místních hřbitovech. A protože penízky se kapku rozkutálely, musí Danny vymyslet nový plán, jak něco málo vydělat. Ale cestu jim zkřížil profi zloděj zvaný Noční liška, a taky detektivka (divné slovo), která po Noční lišce delší dobu pase ... Tak já nevím - Steven Sodenbergh se asi ukonejšil úspěchem Dannyho parťáků 1, přidal pár dalších hvězd, a čekal že úspěch se dostaví sám. Ale ono to moc nefunguje. Ne že by dvojka byla nějak špatná, ale tak nějak ji chybí ten šmrnc jedničky. Docela mě zklamal vlastní scénář, kdy se celý film koukáte na něco, co je v posledních pěti minutách kompletně převráceno naruby (navíc ve třetí třetině filmu mám pocit že už se i sám scénárista v různých kličkách a zápletkách zamotal). Na druhé straně pár vtipných nápadů (ať již ve scénáři nebo ve vlastním zpracování) se také najde - "zvednutí" domu aby bylo možné střelit do okna či Julie Robert hrající Julii Roberts na dovolené. Celkově ale oproti jedničce slabé... ()

KitFisto

Šílený propad dolů oproti jedničce. Dvojka staví děj na mnohem slabší, méně propracované akci a na rádoby cool dialozích. Na to, že jsou parťáci prošpikovaní odzhora dolů hollywoodskými hvězdami jsem se silně nudil. WTF Bruce Willis? Ten tady byl dobře zkouřený no. ()

Thommie

Já si klidně 5* dám, protože režie podle mýho vkusu byla na deset, a herecký výkony byly naprosto nadprůměrný. Pitt, Clooney, Zeta-Jones, Reiner... špice! Já beru Dannyho parťáky jako jeden díl napříč všema třema a neskutečně mi sedne jejich styl, takže ani míň jak pět dát nemůžu. ()

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (více)

Matt Damon je Marco Polo

Matt Damon je Marco Polo

04.05.2005

Scenárista Kráľovstva nebeského William Monahan sa púšťa do písania scenára k pripravovanému dobrodružnému filmu MARCO POLO, ktorý bude vychádzať z Polovej autobiografickej knihy Travels ("Cesty").… (více)

Nový Soderbergh

Nový Soderbergh

18.03.2005

Ďalším filmom Stevena Soderbergha po komerčne úspešných Dannyho parťákoch 2 bude dráma THE GOOD GERMAN, vychádzajúca z románu Josepha Kanona. Snímka bude rozprávať o americkom novinárovi, ktorý sa… (více)

Stále populární tajní agenti

Stále populární tajní agenti

08.02.2005

Eva Longoria bude patrně jednou z posledních hvězd, které jsou obsazeny do snímku THE SENTINEL. Těmi dalšími nejsou nikdo méně známý než Michael Douglas, Kiefer Sutherland a Kim Basinger. Film… (více)